|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  24 25 [26] 27 28   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 11:28:56   
Tanjicka
denes ke pravime kaj drugarka baby shower bidejki e veke 9 mesec

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 626
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 23:01:22   
Bogdancanka
се шетаввввв и уште ќе шетав ама ме фати дождот user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 627
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 23:02:19   
Tanjicka
so drugarkite bevme na Baby shower kaj druga drugarka i super is pominavme , kupivem ubavi raboti za bebeto i se iznaprikazavme

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 628
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 23:10:45   
moni teo
setavme so sin mi posle toj spiese 3saati a jas citav sto pisuvale tetkite na rr :)

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 629
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 23:38:13   
zzaa
setavme so malata,posle dojde mm od rabota pa i so nego bevme do gtc pa do vero.i pomina denot.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 630
   RE: Што правевте денес?
15.3.2013 19:04:22   
hopeless
до 16:00 седев на рр
после направив ручек, јадев, измив садови, усисав, избришав прашина и паркет и се избањав. (да си се пофаламuser posted image )
сега седнав да читнам што глупости сме трескале по темивеuser posted image user posted image

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 631
   RE: Што правевте денес?
20.3.2013 6:05:32   
bucko mal
Sto li ne napraviv denes,trebase rolerki da stavam na noze za na vreme da stignamuser posted image
da vi kazam sinmi denes zamina na kampuvanje(od skolo) dva dena ke bide tamu,tolku e mirno doma duri mi e cudno, mnogu e naporen no mi nedostigauser posted image

(Одговор на членот hopeless)
Непосредна врска до пораките: 632
   RE: Што правевте денес?
20.3.2013 6:06:42   
bucko mal
i mene mi pravea jas se cudev sto e ova, ama sega znamuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjicka

denes ke pravime kaj drugarka baby shower bidejki e veke 9 mesec


(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 633
   RE: Што правевте денес?
30.3.2013 0:39:16   
mosa
Deneska mi e nekako cuden den.neznma kako da obajsnam.Vremeto e vrnezlivo,pa i jas kako nego,no od druga strana i nekako cudno sum srekan.Nekade okolu pladne mi se javi da mi ponudi rabota.Sekako deka rekov da ,no seuste sum vo neizvesnist dodeka ne mi se javi da mi kaze dali i kade treba da odam .user posted image user posted image user posted image Ne se nadevam premnogu,no sepak potajno si se nadevam deka ke me viknat

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 634
   RE: Што правевте денес?
1.4.2013 11:35:24   
bucko mal
denes praevme ajvar pa zeni povelete epten mi se pogodi,mislam mm go praese jas pomagav.
mislev izbegav od zimnici ama niso pusto makedonce kaj da odi mora ajvar da ima user posted image

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 635
   RE: Што правевте денес?
1.4.2013 14:11:47   
zzaa
Denes beveme do Eva 2-3h vo park toj pred zgrada sto nie,pa odma ima skolo se iznagledavme na maskirani decinja,ubav den e denes,Eva se iznaraduva na site i samo trckase po decata,sega spije,pa koga ke stane ke idam na kafe kaj edna koleska malku da potracarimeuser posted image .

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 636
   RE: Што правевте денес?
1.4.2013 17:25:05   
mosa
Deneska mi e nekako cuden den.neznma kako da obajsnam.Vremeto e vrnezlivo,pa i jas kako nego,no od druga strana i nekako cudno sum srekan.Nekade okolu pladne mi se javi da mi ponudi rabota.Sekako deka rekov da ,no seuste sum vo neizvesnist dodeka ne mi se javi da mi kaze dali i kade treba da odam . Ne se nadevam premnogu,no sepak potajno si se nadevam deka ke me viknat



nuisto od rabotata za koja me viknaa.pak ja so kusi rakavi of beeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 637
   RE: Што правевте денес?
12.6.2013 16:25:16   
Bethany
ИЗВОРНА ПОРАКА: sibela555

Kako si go pominuvate denot

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 638
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 6:36:19   
bucko mal
Denes na shkolo, pravevme baby shower za dve trudnici arno ama vo vtornikot ednata ni se porodi I denes posle proslavata otidovme vo bolnica da gi odneseme poklonite.
vo istata bolnica jas kaj sto se porodiv.koga go vidov bebeto kakvo custvo lele kako vcera da se porodi a pominaa 9meseciuser posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 639
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 8:39:34   
Палешка РР
Ги отворив очите, со мижење дојдов до лаптоп и почнав да кликам како будала user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 640
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 9:23:54   
Bethany
станав, направив доручек за син ми, сварив кафе и седнав user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 641
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 9:42:02   
moni teo
seuste nisto stanav go presoblekov maliot i trk na lap top i sega zaedno grickame smoki vide smoki i pocna da place morase da mu otvoramuser posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 642
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 10:01:02   
Martins mom
Станавме со М., средив се низ дома, си се напив кафе пред компј., му дадов на детето да појадува и ништо другоuser posted image user posted image А од 14 часот сум на работа, треба и ручек да правам и да одам до пазар да испазарам нешто. Ама остај тоа што треба, дали ќе можам да станам и да ја напуштам играваuser posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 643
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 10:07:36   
elenak
ИЗВОРНА ПОРАКА: moni teo

seuste nisto stanav go presoblekov maliot i trk na lap top i sega zaedno grickame smoki vide smoki i pocna da place morase da mu otvoramuser posted image

Еј и кај нас исто. Не ми се верува колку лош родител сум станала, и давам смоки за да седи мирна додека јас играмuser posted image


_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 644
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 10:11:36   
eleonorastrumica
Станав сабајле направив доручок за малиот,сварив кафе за мене и мажот ми,го облеков малиот го однесов на градинка и сега седам повторно кафица си пијам

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 645
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 10:18:21   
mnm1986
si svariv kafe, go najadov maloto i sega klikam :)

(Одговор на членот eleonorastrumica)
Непосредна врска до пораките: 646
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 15:19:15   
Annet
uff se sto mozev napravisv,sega dur spie i da poklikam uste malkuuser posted image

(Одговор на членот mnm1986)
Непосредна врска до пораките: 647
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 15:38:23   
mami2
полагав за лиценца, се потсетив на стари денови како е да полагаш

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 648
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 15:43:36   
niki
klikav, doruckuvavme, klikav,bevme do skolo, klikav, napraviv rucek, i klikam seuste
ke rucame posle natprevarotuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mami2)
Непосредна врска до пораките: 649
   RE: Што правевте денес?
14.6.2013 15:44:22   
blond
Милион обврски завршив од сабајле, заспав бебеи малце на РР во финишот!

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 650
Страница:   <<   < Претходна страница  24 25 [26] 27 28   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  24 25 [26] 27 28   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?