|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Распродажби
28.11.2013 23:49:16   
elenak
Ех баш имам намера да купувам правосмукалка некоја помалечка за дома, штета што немаме тука Техномаркет.user posted image Да важи попустов и за со достава супер ќе биде.

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Распродажби
29.11.2013 4:17:17   
bucko mal
Mnogu cesto imame rasprodazbi,da ne kazam sekoj den.Najgolemite popusti se koga ima nekoj praznik.
Cesto kupuvam na popust,sega pravam spisok za 26/12 togas bas onaka e se na 80%

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Распродажби
29.11.2013 8:39:15   
Annet
eve momentalno gi gledam ,ima popust ubav,no ne vo site gradovi,na pr taa pravosmukalka so ja sakam ja ima vo Sk vo nekoja prodavnica...taka da Popustov ne vazi za site podednakvo:((( Za ovie 3 dena online nemozes da kupuvas ,za ovie na rasprodazba

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Распродажби
30.11.2013 8:57:15   
Mihaela 2010
bas sakav da idam do tehnomarket ama koga mi kazaa deka cekaat po 4 saata za na kasa ne falauser posted image ...nemam jas srekja da kupam nesto na popust

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Распродажби
30.11.2013 9:05:42   
LoveableMe RR
Јас вчера бев во тахномаркет Центар, немаше воопшто гужва а и не е баш се така на попуст, или веќе се продало, некои производи беа назначени претежно бела техника, телевизорите беа намалени само ептен скапите од 40 000 или 60 000 денари, поевтините не беа на попуст, така што не се воодушевив од понудата. Позз

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Распродажби
30.11.2013 9:17:16   
AneLav RR
И јас бев во Техномаркет овде во Струга,ама баш ништо не беше на поголем попуст од 10%.... Му викам на продавачот а што е со рекламата, а тој ми вика а што сакаше ти 80% попуст па све ќе беше продадено до сега... А јас му викам добро што е во продавницава на 80 % попуст, феновите за коса , тој ми вика ништо само во Скопје, значи и во Скопје не било ништо и повеќе нема да верувам во маркетиншки трикови... Уште јас крива излегов што сум прочитала дека ќе има 80% попуст...



_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Распродажби
30.11.2013 10:30:05   
AnnaMolly RR
Јас вчера имаше да ги адаваам сите во Техномаркет. На страната на интернет имаше неколку работи што ми требаат - аспиратор, греалка, вградлива рерна и вградлива плотна. Одиме вчера со маж ми и прво го барам аспираторот. Таа ми вика Ааа тој е стар модел, оштетен, воопшто го нема цела година. Викам што мајка сте барале да го ставате во производите на попуст кога воопшто не сте го ни имале?
Ајде плотната и рерната. Аааа девојче се се продаде ми вика. Добро. Одам да разгледам наоколу, сретнувам друга продавачка и исто ја прашувам за рерната и плотната. Во истата продавница друга продавачка вика Па тие модели одамна ги немаме. А ги ставиле во каталогот за распродажба! А бе збеснав!
Глупости невидени!
Ни греалка немаа на попуст, ни бутур.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: Распродажби
30.11.2013 21:55:03   
zzaa
И јас бев вчера во техномаркет во К. вода, гужва колку сакаш, ама ништо намалено, ови е производи со ги имаше на нивната страна имаше негде 30 страни 1 саат го гледав каталогот, ама таму ништо немаше од тоа.


_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 133
   RE: Распродажби
1.12.2013 23:46:24   
Snowhite RR
Јас не отидов ја гелдав понудата на веб страната и видов дека само скапите производи беа намалени и тоа не 80% туку 10-15% најмногу до 50% ама сепак немаше тоа што сакав, си мислев машина за садови ако начекам некоја ама од тие што беа поефтини немаше во Прилеп, туку во друг град и така заклучив дека нема потреба да одам само џабе да губам време

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 134
   RE: Распродажби
2.12.2013 7:49:47   
mommy_angels RR
Јас воопшто не отидов,ама по ова што го прочитав од вас и подобро. А за лажново рекламирање си постои закон,се надевам дека веќе се пријавени

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 135
   RE: Распродажби
2.12.2013 8:35:10   
Mihaela 2010

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Јас воопшто не отидов,ама по ова што го прочитав од вас и подобро. А за лажново рекламирање си постои закон,се надевам дека веќе се пријавени

hehe i jas ne otidov,mm zapna ama se izvadiv so guzvata i da ne ja maltretirame M,i naka znaev deka nema nisto da najdeme osven guzvi

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 136
   RE: Распродажби
2.12.2013 9:32:09   
Felly RR
Јас сакав да појдам ама немав време, повеќе работи ме интересираа, ама вака сега како што читам искуства, барем да не ми биде мака - сигурно ништо од тоа што ми требаше немаше да најдам.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 137
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?