|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Распродажби
26.8.2012 14:09:09   
Kockicka
Nema prodavnica za krzna vo Grcija naeftino( kvalitetno) krzno i koza se kupuva vo Paralija (Katerini)

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Распродажби
2.11.2012 16:21:59   
Ljubovce
Vo Envi Menci vo gtc ima popust na site artikli ostanati,za dva dena se zatvara i denes i utre imale 30% na kolicki,transporteri,sedista za vo kola,igracki,obleka.,,,nie kupivme super sediste za A. koj e zainteresiran neka pobrza zosto se zima na golemo user posted image

(Одговор на членот Kockicka)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Распродажби
2.11.2012 16:38:51   
Ring
a kakvo sediste kupivte i kolku pari ? i nie sme vo plan da kupime , ne ni e itno , ama ako se naoga eftino zosto da ne ?

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ljubovce

Vo Envi Menci vo gtc ima popust na site artikli ostanati,za dva dena se zatvara i denes i utre imale 30% na kolicki,transporteri,sedista za vo kola,igracki,obleka.,,,nie kupivme super sediste za A. koj e zainteresiran neka pobrza zosto se zima na golemo user posted image


(Одговор на членот Ljubovce)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Распродажби
2.11.2012 16:53:44   
anaana
imase dubacinja? jas sakam da kupam dubace pa popustot dobro bi mi dosol :)

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Распродажби
2.11.2012 17:15:58   
Ljubovce
nie kupivme na chiko ama ne mi tekniva kako se vika okolu 6500 taka ni izleze. imase i dubaci,hranilki,krevetcinja,postelnini,jonizator,sterilizator......se sto se prodava kaj niv se e na 30 %.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Распродажби
3.12.2012 11:58:21   
Mihaela 2010
I vo Z ima popusti od 30 %....ke naminam denovive

(Одговор на членот Ljubovce)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Распродажби
3.12.2012 12:13:45   
Luci
И во Софиленд од денес ми се чини дека има

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Распродажби
27.12.2012 9:20:22   
Luci
Од денес почнуваат попустите во Зара а и во З има 50% попуст на цела гардероба од пред 3-4 денаuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Распродажби
27.12.2012 9:38:59   
Beatris
Денес ми е планот да одам до З. А Зара во сите има попуст? (Мислам за возрасни и деца)

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Распродажби
27.12.2012 9:41:58   
Mihaela 2010
I mene povekje mi pravi kejf Z,epten ubavi raboticki ima,leto esen koga go nacekav popustot mn ubavi bluzicki i kupiv na M i toa popusti od 70 %

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Распродажби
27.12.2012 9:51:07   
Maca25
во З има до 50% попуст. бев во понеделникот, ама тогаш уште немаше user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Распродажби
27.12.2012 12:01:50   
penelopa
Кај нај намалувањата започнаа уште пред Католички Божиќ, продолжуваат по Нова Година така да ќе има што да се купиuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Распродажби
27.12.2012 12:38:32   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Денес ми е планот да одам до З. А Зара во сите има попуст? (Мислам за возрасни и деца)

Во сите да, имаат до 50%, на веб им е истакнато се. Јас бендисав фармерки на 50% попустuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Распродажби
28.12.2012 9:57:45   
Luci
Од Зара или ја повлекле пола роба или стварно ја потрошиле за толку кратко времеuser posted image Вчера бев во 14.30 таму и беше полупразно, земав за М само едни фармекри и едно блузонче. Кога ги прашав вработените дали ќе добијат друга роба ми рекоа дека да но нова пролетна колекција која нема да биде на попуст

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Распродажби
28.12.2012 10:10:21   
mama toci
A bas sakav da prasam dali bil nekoj vo zara.Jas veruvam deka kako i so site brendovi maftaat so popustov,do 14.00 da se prodae se?!Abe ajde

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Распродажби
28.12.2012 10:14:21   
Luci
Попуст има да, до 50% ама некако празно ми се виде мене вчера, не дека не остана ништо, има уште бајаги т.е имаше ама не како кога немаше попуст

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Распродажби
22.1.2013 15:57:47   
Mihaela 2010
Vo sabotata setavme vo City Moll i imase sekade popusti,vo Zara imase ubavi helancinja za 199 den,cizmi epten sizicki za 1200 den,bluzicki po 350 den ..se zaletav za edno fustance za M 999 den na popust za rodendenot nejzin ama se popismaniv,ke idam sledniot mesec mislam deka ke padnat na 70%..ova kazuvam za detskata garderoba...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Распродажби
14.3.2013 12:26:56   
arh_diz
retko koga gi propustam

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Распродажби
14.3.2013 12:43:17   
Bilence2
i jas, edvaj gi cekam. Sega kako sto sum na porodilno, samo na rasprodazb`a i popust kupuvam.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Распродажби
15.7.2013 14:22:05   
Mihaela 2010
Vo sabotata bev do Z,bidejki dolgo vreme citam totalna likvidacija,popusti nekoi i ajde vikam da vidam ako nacekam nesto za M,bidejki lani ova vreme dosta ubavi i kvalitetni raboti kupiv po epten povolna cena..
Sto da vi kazam,sum se razocarala maksimalo,donele nekoja shkart roba,ne nivna brendirana,im gi isekle pozadi etiketite,mislis se naogas na pazar a ne u brendirana prodavnica...imase nekoi parcinja nivni ama skapotilaci..epten se razocarav od prodavnicava epten ja zeznale rabotavauser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Распродажби
4.10.2013 15:01:51   
zzaa
По повод роденденот на City mall најавени се многу попусти.

Adams Shoes: На 04.10 (петок) намалување на новата колекција од -10% и дополнително намаление на Pronto мода -30% и -40%

Elena Luka: Попуст до 80% на моделите од колекциите. За секој посетител, можност за ваучер за попуст од 10% на оригинален-уникатен модел по мерка. Попустите траат од 04.10 до 06.10

Casa Gracian: Екстра намалени цени на ден 04.10 (петок).

3M SPORT: Попуст на дел од асортиманот и на новата колекција.

Studio Ivama: Мали изненадувања за првиот роденден на Skopje City Mall.

iSTYLE: На 05.10 (сабота) - попуст на дел од производите. Дополнително, ќе има лотарија и наградна игра (натпреварување).

Terranova и Calliope: Последно намалување од летната колекција (со цени и по 99 денари). Намалување на есен/зима колекцијата до -10%.

Kimico: Акциска продажба на дел од асортиманот на 04.10 (петок).

Agens: Попуст на одредени артикли.

Principe Roma: Попуст на новата колекција од -30% до -70%

Principe Donna: Попуст на новата колекција од -30% до -70%

Beosport: Од 04.10 до 06.10 попуст од -20% и дополнителен попуст од -10% на продуктите кои се со намалени цени.

Baby Centar: Намалување од -10% на целиот асортиман.

Krsh: На 04.10 (петок) од 17 до 24h за еден купен производ добивате -10% попуст, како и попуст за два купени производи од кои поскапиот производ со -10%, а поевтиниот со -20% попуст.

Bo Bowling: На 05.10 (сабота) за секоја индивидуално платена партија, следува наредна партија гратис.
Metalas: На 04.10 (петок) од 17 до 24h намалени цени од -20%

Bella: Намалување од -10% на целиот асортиман на 04.10 (петок), garage sale од 04.10 до 06.10 на производи од старата колекција.

Mamut: Намалени цени од -10% на целиот асортиман.

Oxette: Намалување на одредени артикли од -30% до -50%

Bebe Confort: Попуст на целиот асортиман до -40% плус подарок

DM: На 04.10 (петок), попуст од -20% на целиот асортиман од Balea, -20% попуст на целата декоратива, -30% попуст на Parfemina парфеми, поставени make-up штандови од Avon, Oriflame и Дадар, професионално шминкање со Небојша Пешевски, 5 подарок пакети во вредност од 1.200 денари.

Creative Studio: Попуст од -10% на сите модни додатоци и -20% на асортиманот за мажи.

Koton: Попуст до -50% и до -70% на одредени артикли.

My:Time: Акција "Купи часовник за -20%, добиј накит за -50%"

Penti: Попуст до -15% на целиот асортиман, -50% попуст на пижами и -40% попуст на одредени артикли.

Swarovski: Учество на модната ревија на 04.10 (петок)

Kegi Shoes: Намалување на цени.

Tobacco Shop: Гратис запалка со купена кутија Marlboro цигари.

Yves Rocher: Попуст до -30% на дел од асортиманот на 04.10 (петок)

Doca: Попуст на целиот асортиман до -30%, плус подарок.

Silhouette: Купон со -15% попуст за наредна услуга (купонот може да се искористи до крајот на месец октомври).

Ltb: Попуст до -50% на одбрани артикли на 04.10 (петок).

Kamala киоск: Намалување на цените на повеќе артикли.

Amorini киоск: Попусти од 10 до 50%

Cantas: Попуст на Palaska производите од -35%, попуст до -20% на Cantas производите, попуст до -30% на Deriva производите.

Mayoral/Bebel Toys: на 04.10 (петок) од 17 до 24h обезбедува попусти до -15% на новата колекција Mayoral и до -15% попуст на играчките VTECH

Просветно дело: Од 04.10 до 06.10 попуст на голем број на артикли.

Sport Vision: Попуст од -20% на целиот асортиман на 04.10 (петок).

Орка Спорт: Есенски попуст од 20% до 50% и дополнителен попуст од -10% на целиот асортиман.

JYSK: Специјална акција по повод 1 година Skopje City Mall

Rozafa Sea Food: попусти на голем дел од асортиманот

Spizzicotto: Во недела (06.10) ќе работи преку целиот ден со намалени цени.

PLAY caffe 5 = 500 den Heiniken

ALO ALO:
Од 11 – 14h - coffe hour (намалени цени и комбо понуди на кафе и пијалок)
Од 17 – 20 - пиво party (попусти на сите пива)

Brooklyn:
Од 11 - 13h - попусти на појадок, пијалок и кафе
Од 14 - 17h - фамилијарни попусти

Специјал: На 06.09 (недела) од 11 до 14h, за секоја сметка над 100 денари следува гратис пијалок (кафе, несквик).

Yo!good: Од 17 до 24h намалени цени од -20% на 04.10 и 06.10

Sugar Land:
- чоколадна фонтана попуст од 120ден. на 100ден.
- за купени 100гр. чоко дражеи добивате 50гр. гратис
- за купени 100гр. гумени бонбони 30гр. гратис

Извор
skopjecitymall.mk

< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 4.10.2013 17:02:25 >


_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Распродажби
28.11.2013 14:20:37   
Mihaela 2010
Od utre pa do ponedelnik ke ima 80% popust na proizvodi od Tehnomarket,pa ako vi treba nesto pojdete
jas sekako ke odam,mi trebaat nekoi raboti se nadevam ke gi nacekam na popust

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Распродажби
28.11.2013 14:32:17   
LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Od utre pa do ponedelnik ke ima 80% popust na proizvodi od Tehnomarket,pa ako vi treba nesto pojdete
jas sekako ke odam,mi trebaat nekoi raboti se nadevam ke gi nacekam na popust


Super informacija, ke mora nesto da se zeme, ako se dojde do vratata na prodavnicite.

Inaku vo sabota ima 15% popust vo FORMANOVA na celiot asortiman, sega mi stasa izvestuvanje na mejl. Pozz

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Распродажби
28.11.2013 14:55:36   
Annet
Sega vidov,ama izgleda samo na odredeni proizvodi ke bide popustot:))mm,kamo li da ima na popust toa sto ni treba:)))
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Od utre pa do ponedelnik ke ima 80% popust na proizvodi od Tehnomarket,pa ako vi treba nesto pojdete
jas sekako ke odam,mi trebaat nekoi raboti se nadevam ke gi nacekam na popust


(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Распродажби
28.11.2013 15:01:27   
Mihaela 2010
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Sega vidov,ama izgleda samo na odredeni proizvodi ke bide popustot:))mm,kamo li da ima na popust toa sto ni treba:)))

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Od utre pa do ponedelnik ke ima 80% popust na proizvodi od Tehnomarket,pa ako vi treba nesto pojdete
jas sekako ke odam,mi trebaat nekoi raboti se nadevam ke gi nacekam na popust



Pa dobro moze ke se potrefi nesto so ni treba,a i so ne ni trebauser posted image


< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 28.11.2013 19:19:42 >


_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?