|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Распродажби
20.1.2012 10:17:18   
Melanija RR
Секаде user posted image Има во Премаман мислам 70%


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Распродажби
7.2.2012 14:36:30   
Natuska85
Во Софиленд во ГТЦ (пролазот кај Шевињон) се е по 399 ден.Има многу убави работи.Јас му купив на К. џемперџиња и сомотни панталони многууу убави.Побрзајте ако сте за купување.Продавачката ми кажа дека вчера имало и јакни за 399 ама одма ги потрошиле .

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 7.2.2012 14:37:20 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Распродажби
7.2.2012 14:56:01   
arh_diz
Vikendov bevme na rasprodazbi ima navistina sto da se kupi.Planiram da kupam na M jakna i pantaloni za narednoto zimo ama strav mi e da ne ne mu pogodam.Ne mi se kupuva vo sezona ovaa godina okolu 300 evra dadovme samo za toa

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Распродажби
13.3.2012 21:00:45   
bombica
Во Велес во Венис има распродажба.На П. му купив памучно блузиче и памучни долни тренерки по 250 ден.Комплет тренерки беа по 550 ден.Жива ефтинија....Натушке ако идеш наскоро накај Велес правец во Венис user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Распродажби
13.3.2012 21:09:54   
Annet
МММ бомбичке мила и јас ке одам до Венис да си купам на Ива нештоuser posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: bombica

Во Велес во Венис има распродажба.На П. му купив памучно блузиче и памучни долни тренерки по 250 ден.Комплет тренерки беа по 550 ден.Жива ефтинија....Натушке ако идеш наскоро накај Велес правец во Венис user posted image


(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Распродажби
13.3.2012 21:16:03   
kleo
Одам утре и јас во Венис да купам нешто за бебушко. Фала за информацијата

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Распродажби
14.3.2012 2:10:16   
Тања РР
Јас пред две недели од Окаиди и купив на Ј. кошулка за 650 ден. Имаа 50% попуст ама уште многу малку избор и бројчиња имаше останато.

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот kleo)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Распродажби
22.6.2012 11:17:24   
Luci
Вчера на подарок од сестра ми добив преубави сандали на плута кои ги купила за само 270 денариuser posted image user posted image user posted image За неа си купила балетанки од 140 денариuser posted image , сето ова од дуќан кој се наоѓа на главната улица на Бит Пазар, поранешно Фатина мебел

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Распродажби
22.6.2012 11:30:20   
Mihaela 2010
Вчера на подарок од сестра ми добив преубави сандали на плута кои ги купила за само 270 денари За неа си купила балетанки од 140 денари , сето ова од дуќан кој се наоѓа на главната улица на Бит Пазар, поранешно Фатина мебел

_____________________________


Da dukjanot se vika haan gar,i jas bev ama nisto ne si odbrav za zal

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Распродажби
22.6.2012 12:43:18   
Andriance
мммммммммммм одма да се нацртам таму...како ми требаат за на работа од уторак user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Распродажби
3.8.2012 10:50:42   
Luci
Женски вчера успатно видов дека во Z fashion имаат намаление 50% и 70% наспроти претходното што беше 30%. Штета што не бев во можност да застанам ама се надевам денес ќе можам да тркнам и да му купам нешто на М. пошто јадно мое дете нема што да носиuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Распродажби
3.8.2012 12:28:38   
dostickage
Luci sega se vrativ od Z. Preubavi raboti imaat. Zavcera mu kupiv na V 3 maicki na kratki za 505 denari a denes mu kupiv edna na dolgi za 219 denari. Preubavi se , pamucni, mekicki mmm.

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Распродажби
3.8.2012 12:46:18   
Luci
Ллелееее летам јас од работа во Z fashion тогаш, уште сега би отишлаuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Распродажби
3.8.2012 12:52:21   
Mihaela 2010
I jas idam denes popladne,za M da kupam ako ima po dolgi,da se spremame za esenta .:)) a i za vnuk mi poklon treba da kupuvam...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Распродажби
3.8.2012 13:44:28   
Andriance
Ауууу и јас летааам

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Распродажби
3.8.2012 13:51:50   
temjana
Девојки некоја од вас да не била сега брзо во премаман? Ме интересира дали им е уште дуќанот во гтц некаде ко да прочитав дека ќе менуваат локацијаuser posted image пред месец дена бев имаше некој попуст и бендисав постелнина од таму со одличен квалитет а и колоритот ептен ќе ми одговара па да знам дали да одам деновивеuser posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Распродажби
3.8.2012 13:55:43   
dostickage
minatata nedela bese, sega deka e drug mesec da ne se prefrlile ne znam.
inace imas preslatki obleki za bebenca vo Z.
jas kako budala iznaguskav edni maaaalecki spilhoznicki zavcera. ima preslatki mali raboticki za bebence i mnoooogu eftini. tie ja so gi guskav bea nekade 200 i nesto denari a mnogu ubavi mekicki pamucni ...mh mh

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Распродажби
3.8.2012 15:25:02   
Melanija RR
Од сигурни извори Премаман е уште во ГТЦ , преселбата ќе биде во Ситимол,а попуст колку сакаш веќе цел месес кој се мисли нема да има бројчиња.Баш пред некој ден гледав две маичи со кратки за 18 месеци мислам беа 350 денари,а темјана колку видов постелнини имаше на женски бои повеќе ама оди види си user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Распродажби
4.8.2012 14:05:54   
Maca25
Premaman има уште попуст и сеуште е полна продавницата...
Од Z на Н. и купив маички (памучни, преубави) за 300 денари, а и од Okaidi и купив неколку маички и тоа за 180 денари.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Распродажби
4.8.2012 14:24:32   
Mihaela 2010
Jas vcera uprciv 50evra u Z,kupiv mn ubavi 4bluzi za esen za M i nekoi raboti za vnuk mi.preubavi rab ima i se kvalitetni

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Распродажби
6.8.2012 10:52:34   
acemace
Pozdrav od mene do site ringerajki, nov clen na RR sum i odma so prasanje do vasuser posted image
kade se naoga toj butik Z?

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Распродажби
6.8.2012 10:56:46   
Mihaela 2010
Bivso bambus oaza,karsi mek donalds u centar

(Одговор на членот acemace)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Распродажби
26.8.2012 13:59:58   
Natuska85
Женишта во Космос во Солун незнаете какви распродажби има, глава болиuser posted image .Тоа цените ненормални,мислам ќе банкротирав ако имав повеќе време за шетање.Колку да ви доловам ,панталони класични во манго,зара за по 9 евра што кај нас никогаш нема да ги има за толку,односно кај нас на 50-70% попуст се по 999 ден ништо помалку,или патики адидас,најк по 15-20 евра за децава,што кај нас се по 1900-2200 па не е фер беuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Распродажби
26.8.2012 14:02:40   
arh_diz
Natuska i jas vo Kosmos iznakakupuvav za M se i sesto a i za mene i mm.Samo nemavme vreme da go prosetame cel :( M bese izmoreN.Dali znaes dali tamu se prodava krzno

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Распродажби
26.8.2012 14:07:08   
Natuska85
Уф не приметив продавница за крзно или ми избегала од радарот шо вика ммuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?