|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Распродажби
9.1.2011 14:16:37   
arh_diz
I tuka isto pocnati se popustite , nemozam jas da propustam takvo nestouser posted image .Ovaa nedela bev dvapati ama so Marko i poveke za nego kupuvav.

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот cevlice)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Распродажби
18.3.2011 14:48:23   
blue_blue
Дали некој знае точно каде се наоѓа таа некоја продавница на бул Јане Сандански во која има алишта од американски дизајнери како Liz Claiborne? Ја рекламирале како продавница за американска мода

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Распродажби
18.3.2011 14:56:59   
zlatcetomoe
Zdravo blue_blue,
prodavnicata se naogja nad Tediko vo Aerodrom, sproti Biser

Pozdrav

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Распродажби
18.3.2011 14:57:51   
zlatcetomoe
se vika American Fashion

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Распродажби
25.6.2011 9:04:16   
Luci
Popustite vo nekoi dukani veke pocnaa....se nadevam naskoro ke ima vo Okaidi i Mothercare, ama kogauser posted image


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот zlatcetomoe)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Распродажби
25.6.2011 17:31:06   
Natuska85
Денес шетавме во рамстор нема уште попусти во Окаиди,Мадр кер и Венис.Има во Калиопе,Мотиви и Котон,ама мама ништо не си купи,некако не ми се пробуваше баш,а има интересни парчиња така летни цветниuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Распродажби
27.6.2011 13:54:21   
topce
во окаиди има распродажба, минатата недела беше мала имаше смајлиња на колекциите што се со намалена цена, не многу ама намалени беа, а денес гледам дека имаат посебни рафтови каде пишува 20,30 и 50 проценти намалување. многу мајки внатре па влегов да видам што се случува user posted image .

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Распродажби
27.6.2011 14:31:44   
Luci
Odam denes dq proveram sto ostanalo :-)
ИЗВОРНА ПОРАКА: topce

во окаиди има распродажба, минатата недела беше мала имаше смајлиња на колекциите што се со намалена цена, не многу ама намалени беа, а денес гледам дека имаат посебни рафтови каде пишува 20,30 и 50 проценти намалување. многу мајки внатре па влегов да видам што се случува user posted image .


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Распродажби
27.6.2011 19:40:54   
Maca25
Окаиди има 50 % намалување, вчера видов ама не влегов, недела беше user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Распродажби
11.7.2011 12:15:57   
bebe82
А дали има некоја Рингерајка што живее во Солун, или пак е на честа релација до Солун, за да ми каже кога се попустите таму. Сакам да одам на одмор, па и на шопинг воедно, за да ми дојде едно одење, дали се крајот на август или почетокот на септември?

user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Распродажби
11.7.2011 12:21:45   
Maca25
Во Солун почнуваат од 15 авуст!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Распродажби
11.7.2011 12:31:11   
arh_diz
Nie se vrakavme od odmor na 30 JUni vlegovme vo Cosmos trgovskiot vo Solun ni rekoa deka od 1 Juli pocnuvale popustite
Spored mene sekade vo isto vreme pocnuvaat popustite no najgolemi se kako sto pisa Maca okolu 15 Avgust
Mada togas ima i popusti i nova kolekcija

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Распродажби
11.7.2011 14:54:47   
Anci 84
Popustite vo Solun ,oficijalno zapochnuvaat na 15 juli,a zavrsuvaat na 15 avgust.moze da se najde nekoe evtino parce garderoba i po ovoj popust,no vo glavno e nova kolekcija.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Распродажби
12.7.2011 15:48:46   
bebe82
Фала ви на брзите одговори мамички иако сите датуми се разликуваат еден од друг user posted image . Ќе одам крај на август па што најдам најдам user posted image .

(Одговор на членот Anci 84)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Распродажби
13.9.2011 10:06:07   
Maca25
Има 50% попуст во Geox. Има детски есенски кондурчиња по 1200 денари. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Распродажби
24.11.2011 16:14:13   
bebe82
Луѓе пак јас !!!!!!!! Сега некоја добра душа да ми каже кога ќе почне попустот во Солун. Пред или после нова годинаuser posted image

user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Распродажби
24.11.2011 16:15:32   
Annet
kazete mi ima li vo Jumbo novogodisna roba?????????????????

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Распродажби
24.11.2011 16:22:54   
topce
има лампиони, дедо мразовци снегулки светилки и слично.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Распродажби
24.11.2011 16:45:00   
kaja88
vo solun popoustite pocnuvaat od 15 januari ama sea poradi krizava veruvam deka ke pocnat porano zavisi od politikata na prodavnicata,ama ako nekoj bil sea skoro da ni potvrdi najubavo.pozz

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Распродажби
24.11.2011 17:05:55   
arh_diz
Obicno sekade vo isto vreme pocnuvaat popustite.E sega popusti vo domasnite prodavnici si diktiraat gazdite

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот kaja88)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Распродажби
24.11.2011 18:14:42   
Annet
fala topceuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: topce

има лампиони, дедо мразовци снегулки светилки и слично.


(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Распродажби
30.11.2011 12:16:50   
Luci
Во Енци Менци има новогодишен попуст до -50% на облека и обувки од колекциите на Чикоuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Распродажби
7.1.2012 22:50:30   
Luci
Бевме денес со мм до Рамстор, попустите се почнати. Скоро во секој дуќан има назнака за попуст -50%user posted image Е сега, кога ќе влезеш внатре е друга приказна зашто само минимален дел(барем сега за сега) е на 50%, во главном се 20-30% ама супер и за толку. Јас си купив јакна од Oltre на 30% и едвај чекам да си ја облечам. Иначе влегов и во Okaidi и Mothercare ама не ми фати ништо посебно око за да го купам


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Распродажби
8.1.2012 8:19:22   
kikicka
дада бев јас во мадркер и земав бодиња и пижамки заЛеона два пара 1300 денари ,инакуимаше убавиблускипамучни 3 за 1000 денари.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Распродажби
8.1.2012 12:33:04   
penelopa
Пак распродажби јухууууу само user posted image да сакаше повеќе да седи да може мама на раат ама не само на брзинка. Вчера шопингиравме во Трст денес разгледував тука кај нас ќе се најде нешто не велам неuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?