|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Распродажби
2.1.2010 19:14:46   
mami
на улица Македонија веднаш на почетокот кога одиш од плоштад...Незнам кога ке почнат ама знам дека нема да ме интересира зошто и онака парите отидоа веќеuser posted image

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Распродажби
3.1.2010 13:24:42   
ostoun
Znaes mami parite ke si dojdat sami znaes kako velat pare i budale bice uvekuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Распродажби
3.1.2010 13:43:10   
cevlice
Kolku so netrpenie cekam da izlezam od doma da si kupam nekoe parce obleka
ama se zavisi kolku moeto malecko ke moze da izdrzi da me ceka mene...bidejki mnogu si biram a i sakam da prosetam.


(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Распродажби
11.1.2010 22:19:01   
ostoun
Дали имате информација дали започнаа попустите или уште не ?

(Одговор на членот cevlice)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Распродажби
11.1.2010 22:22:28   
mother 29
vo Mango..da.znam zasto mi doneso dve bluzi


< Поракaта ја уредил mother 29 -- 11.1.2010 22:23:03 >

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Распродажби
11.1.2010 22:25:21   
ostoun
Фала за информацијата значи деновиве не чека шопингuser posted image
мотхер 29 со здравје да носиш

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Распродажби
11.1.2010 22:30:07   
mother 29
fala kako samo na nevideno mi gi kupija ,pa mi gi pogodija user posted image dzemperce edno sivko za 850 den,i elece 0pulover pleten bel so golemi kopcinja so gevrek jaka za 800 den..zamisli a koj znae kolku se bile oprethodno

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Распродажби
12.1.2010 8:22:37   
profesorica
леле мотхер29 ќе те украдам со се парталиuser posted image user posted image user posted image

па јас баш ја отворив темава за да прашам за попуст во Манго-ЛЕЛЕЕЕЕЕ МОРАМ ДА ОДАМ ДЕНОВИВЕ.


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Распродажби
14.1.2010 13:50:35   
ripce
Колкав е попустот во МАНГО и има ли нешто добро да се купи?

мене ми се допаѓа кошулава од МАНГО

user posted image


_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Распродажби
14.1.2010 13:53:15   
profesorica
ауууу топ е кошулава.и мене ме интересуе колку попуст има и дали има нешто останато???

обично брзо разграбуваат се што е финоuser posted image user posted image user posted image

леле ришче ист вкус имаме за облека, сум приметилаuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Распродажби
14.1.2010 13:54:04   
penelopa
Кај нас Манго има попуст до -50%, би требало и во Ск да е така...кај нас цела зимска сезона е на попус има и нешто летно...

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Распродажби
18.1.2010 10:08:48   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: ripce

Колкав е попустот во МАНГО и има ли нешто добро да се купи?

мене ми се допаѓа кошулава од МАНГО

user posted image



дечки го има овој модел  на кошула во МАНГО И е 1455 денари но не е оваа боја.интересноuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Распродажби
18.1.2010 10:10:01   
profesorica
инаку во Манго има убави работи и стварно е ефтино.ко за на работа ствари има да се изнакупуваш.не е останато само ѓубрето како што вели мојата идна кумаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Распродажби
18.1.2010 10:11:48   
profesorica
е сега за бројчиња може ќе биде проблем.останати се само мали или ептен големи.но некој може ќе има среќа.има прекрасни панталони за 1000-2000 денари.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Распродажби
18.1.2010 14:01:11   
penelopa
Мене ми тргна понеделнички...навратив до Зара...си купив тексас сукња до колена и црвени балетанки за на пролет...меркам уште еден фустан посвечен од Orsay...хмммм само не знам до когаuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Распродажби
18.1.2010 14:11:43   
arh_diz
I jas bev vo Sabotata vo zara neznam kako e tamu ama tuka ima premnogu guzva vo zara. Jas si kupiv dzemperce se e na popust od 50-70%

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Распродажби
18.1.2010 14:14:43   
penelopa
Pa gužva ima na vikend...vaka ponedelnički nemaše...isto popusti, popusti...milinauser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Распродажби
2.3.2010 12:41:40   
pacuvce
Во OBJ во Ramstore имаат тотална ликвидација...Има многу убави џемпери и блузи за мажи...Ние вчера купивме два за по 699 денари...Многу се квалитетни,а има и интересни модели и бои...

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Распродажби
2.3.2010 12:47:20   
Еца
Пацувче фала на инфо и така денес сме пак во Козле на враќање ќе свратимеuser posted image Викаш убави џемпери и блузи, е па ај да го почастам маж ми за 8 ми мартuser posted image мене ми е празник значи јас треба да частамuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Распродажби
2.3.2010 12:48:37   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image и мојот така си ги толкува работите...а баш ке поминам после работа, и онака ми е успат...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Распродажби
2.3.2010 12:51:57   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

Пацувче фала на инфо и така денес сме пак во Козле на враќање ќе свратимеuser posted image Викаш убави џемпери и блузи, е па ај да го почастам маж ми за 8 ми мартuser posted image мене ми е празник значи јас треба да частамuser posted image



Јас го частев мм за родендн,а иначе му беше на 9 ноември...user posted image user posted image user posted image Малку закаснив,ама...Оправдано, затоа што тогаш Бојан беше мал и немавме шанси многу да шетаме...А мм се згази од смеење и ми вика-Причекај уште малку,па за два родендена со еден поколон да поминеш...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Распродажби
8.1.2011 18:53:13   
jovanka
Denovive zapocnuvaat golemite popusti.Ova vsusnost i do nekade se realnite ceni kade sekoj moze da si priusti nekoe parce obleka,cevli,nakit.No pri krajot na januari pocetokot na fevruari se golemite rasprodazbi a ako se proseta moze da se najde kvalitetno parce za odlicna cena.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Распродажби
8.1.2011 23:46:24   
Natuska85
Знам дека има во теранова и калиопе по 70 % попуст, во кара има тотална распродажба,во манго до 50% попуст,во ферги ако е некој за нова ташна до 50% попуст.Јас за нигде не сум пошто сум во фаза на интензивно штедењеuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Распродажби
9.1.2011 13:09:22   
penelopa
user posted image
Обожавам распродажби. И кај нас се започнати траат до крајот на Јануари...скоро секаде има попуст над 50%. Баш вчера малку на брзина протрчав по продавниците и што би рекол маж ми рачето мора нешто да ми фати user posted image ...се спремам следниот викенd да бидам пактивна....само син ми да биде мирен и да ја пушти мама да шопингира....Bata, H&M, C&A, Orsay, Mango, Beneeton here i comeeeee user posted image


< Поракaта ја уредил penelopa -- 9.1.2011 13:10:00 >


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Распродажби
9.1.2011 14:09:39   
cevlice
e, sega ovoj period e za setane sama, za da se fatat popustite i da razgleda ubavo. Jas dosega si kupiv poveke raboti,sto na popust sto ne. bidejki sum golem lubitel na nakit i tasni si go otvoriv paricnikot vo Accessiries
Tamu e se na 1/2 cena a i ima sto da se odbere.user posted image
user posted image kolku samo bev so pozitivna energija vcera.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?