|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Ве нервира ли времето?
29.4.2014 7:56:02   
mommy_angels RR
До матура ќе се разубави,не се секирај,ама до тогаш -ко преживи причаче user posted image
Детево ми полудува по дома,ај еден ден игротека,друг во некој трговски,ама не е еден пустото,цел месец скисна времево.Мене ми здосади да седам дома затворена,а не па на ѕвер од две години со доволно енергија да преврти куќа на кров

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Ве нервира ли времето?
29.4.2014 9:56:45   
miana
Мене ептен ми влијае времето на расположението. Депресивна сум, сите по дома настинати и нервозни, неможеме да прошетаме на чист воздух.. Малово дете трет пат ми е настинато во рок од месец ипол. user posted image Аман ајде сонце излези малку

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Ве нервира ли времето?
29.4.2014 10:42:48   
Tanjat7880
E kako da ne me nervira,pa pretera dozdov I studov,pa parno nemame a jas eden ton stvari za perenje,kako ke se isushat ne mi e jasno ako ova vremevo vaka prodolziuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Ве нервира ли времето?
29.4.2014 11:14:35   
Mihaela 2010
Me nervirase epten minatata nedela poso si bev na odmor ama O nevidov od odmorot,malku setnja po zatvorenite molovi i tolku
Sega koga trgnav na raboti i ne se zamaram kakvo e ,neka vrne samo da ne grrrrrmiiiuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Ве нервира ли времето?
4.5.2014 12:03:12   
Mihaela 2010
vekje pocnuva da me nervira...go pretera vise...lani za 1 maj imam sliki ,detevo mi e po kratki obleceno I dole I gore,sto znaci deka bilo epten toplo cim sum ja soblekla,ova na nisto ne lici,kaj vrne pa uste I svezo e...breeee sto prolet ke beseuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Ве нервира ли времето?
4.5.2014 13:23:39   
Defne90 RR
Да да лани беше ептен топло не се дишеше дури ова време за први мај.А сега дожд па дожд.Ми здосади и мене и тоа ептен времиштево никакво.Посебно што си носи и болести и настинки со себе,ете М пак е болен.Море и почна да ме депримира веќе.Ајдеее доста беше бегај дожду!user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Ве нервира ли времето?
14.5.2014 19:46:54   
Melanija RR
Неееее , баш е депресивно user posted image Сакам сонце ,сакам летоооо

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Ве нервира ли времето?
26.5.2014 7:27:48   
mommy_angels RR
Синоќа колку ме нервираше вие не знаете.Ај што не бевме дома кога фати невремето,па цело време нетрпеливи дали дома настанал некој проблем или не,туку и заглавивме во поплавите.Се вртевме околу градов два часа и пукнавме user posted image .Езера на влезот од Скопје и оди па отиди си дома.Не кружеше полицијатас во круг,значи колку се неорганизирани тоа е чудо некое.Се знае дека надвозникот кај Бриколаж и клучката кај Континентал се поплавуваат при силен дожд и наместо да ги пренасочуваат луѓето ,тие не вртеа во круг user posted image .На крај ни се смачи и си се вративме на обиколницата и си влеговме од другиот крај на градот.Катастрофи живи.Среќа во несреќа е што на мојот крај од градот не врнело многу,па дома се си беше во ред

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Ве нервира ли времето?
25.9.2014 15:28:12   
Mihaela 2010
Vekje prestana da me nervira...iako pocna da vrne nemam vise sili da se zamaram kakvo e sto e dali ke ogree sonce...

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Ве нервира ли времето?
28.9.2014 12:20:03   
Snowhite RR
И јас престанав да се нервирам поради времето, какво е такво е, ќе се прилагодуваме според него и тоа е, и да се нервираме, нема да го смениме

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Ве нервира ли времето?
28.9.2014 12:22:48   
Mihaela 2010
Eve narednava nedela ke bid soncevo, bez dozdovi pa da pouzivame uste malku.

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Ве нервира ли времето?
28.9.2014 13:16:44   
Felly RR
Неееееееее, па што е убаво топло. Како да ме нервира user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Ве нервира ли времето?
28.9.2014 19:13:47   
LoveableMe RR
Е баш напротив, денес беше супер, камо вака да е секој денuser posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Ве нервира ли времето?
29.9.2014 0:03:38   
Dilina
Метеопат сум, ама не сум нервозна кога е лошо времето.... но ако заглави зима со врнежи и облачно знае да ме запука некоја меланхолија... а денес ми беше супер времето, се надевам ќе остане така уште малце барем...

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Ве нервира ли времето?
29.9.2014 10:26:28   
Snowhite RR
Еве метеоролозите прогонозираат дека нема да има зема, дека есенва ќе бидат пролетни температурите, а дури во Јануари ќе има снег и минусни температури и тоа кратко
Дали ова ќе ве нервира?user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Ве нервира ли времето?
29.9.2014 11:47:08   
Felly RR
Па цело лето беше како есен, ич нема да ме нервира ако есента биде како пролет, а зима нека има, да видиме и малку снегче.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Ве нервира ли времето?
26.11.2014 14:48:30   
caciana
Da me nervira... SAKAM SNEG!! a ne samo vaka oblacno na nisto ne lici. Vreme e za sneg user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Ве нервира ли времето?
26.11.2014 21:17:25   
Ki4iko
Јас мразам зима,снег,ладно,студ, епа сега замислете колку ме нервира ова време user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Ве нервира ли времето?
26.11.2014 22:27:06   
scared RR
Deneska bese ubavo soncevo ili vakvo da e sakam ili da vee sneg, dozd i oblacno ic ne sakam user posted image

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Ве нервира ли времето?
27.11.2014 16:51:53   
Ki4iko
Интересно за мене е што сум зимно бебе родено во јануари во најголем снег,а мразам зима и студенило user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Ве нервира ли времето?
27.11.2014 17:01:35   
Snowhite RR
Ме нервира само затоа што не можам децава да ги изнесам надвор или да ги пуштам надвор да играат, дома во четири ѕида не знаат што да прават и само се тепаат, се караат, врескаат.. Како ќе се издржи зимава не знамuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 46
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?