|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што би ви рекол мажот ако немате ручек
28.12.2013 1:21:44   
Defne90 RR
Nisto ne mi vika.Ako nema jadenje ke zeme ke si napravi tost ili ke pojde i ke poraca jadenje od bliskiot restoran.Voopsto i ne se zamarame so toa.Gotvam skoro sekoj den ne odam na rabota doma sum i imam vreme.Znae da se naluti ako ne sum imala vreme da zgotvam pa baba mu kacila otkaj niv.Podobro bez jadenje otkolku taa da ni kacuva ot kaj niv.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Што би ви рекол мажот ако немате ручек
28.12.2013 3:18:05   
Goddess*
Pa vajda sigurno nema da me grabne da me tepauser posted image ,shto ima da rece ili prereche,ako se nema ruchek,se nema.Vo princip retko koga gotvime po doma,dali jas ili toj,ne e bitno,ama toa ako se pogodime po doma,a toa e epten retko.Ama ako se resham neshto da zgotvam,znachi sum dobila volja i zelba za gotvenje...ama toa na prsti se broiuser posted image nemam takvi ispadi za vo kujnauser posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Што би ви рекол мажот ако немате ручек
28.11.2014 21:27:05   
scared RR
Некогаш знае да каже нешто во смисол како па што ќе јадам јас сега, што праваше цел ден, а некогаш ќе си земе што има во фрижидер user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Што би ви рекол мажот ако немате ручек
28.11.2014 23:07:22   
Ki4iko
"Зошто не кажа,ќе купев нешто на идење" ова секогаш го вели и одма зема нешто да готви user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Што би ви рекол мажот ако немате ручек
29.11.2014 0:00:37   
caciana
Decko mi uste Sega si znae deka Ne sum kef za gotvenje.Taka nema sto vika,ke si zastani ke si zgotvi

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 80
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?