|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: детето и миленичето
4.2.2016 1:50:15   
sonc90
epa aj da se pofalam,i nie si zemavme kucence-pit bull...zaljubena sum vo taa rasa a mm mn saka nekoi od tie vrsti kucinja(jaki,da gi kazam)...kerka mi ima 19 meseci a kucenceto 2,5 meseci...ziveeme vo stan ama imame dvorovi site stanari...go cuvame vo dvor,vo dvorot imame mala kukja so 2 sobi i vo 1 od sobite e kucenceto...sakavme boks da napravime ama bidejki e ladno a pitot ima kratko krzno,sakavme da bide pozastiteno i zatoa go cuvame vo sobata...zgora na se sobata e mn prostrana za razlika od boks 2 na 2...inaku mn se slozuvaat so kerka mi zgora na se kuceto bar za sega e dosta poslusno i vnimava na kerka mi,ne skoka po nea i ne ja gricka tuku samo ja lize ama zatoa nas partal ne pravi so tie zapcinjata ko iglicki user posted image ako ostane vaka mirno kako do sega se ke bide super,ma da iskreno kuce si bara i vnimanie i dresura a i setanje za da ja istrosi energijata a pitovite imaat dosta energija...dobroto e sto mozam da go setam vo isto vreme so kerka mi pa ne mi e problem...se nadevam deka i vo idnina se ke bide ok bidejki ne mozam da opisam kolku e kerka mi srekjna sto ima so kogo da si igra sekoj den user posted image ko najdobri drugarcinja se user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 76
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Име за моето девојче?
Fiona

Во очекување на моето ќеркиче, сеуште сум во размислување за нејзиното име. Ве молам за ваше мислење.

Ирина (27%)

Ирена (15%)

Бела (34%)

Срна (10%)

Искра (14%)


Број на сите гласови: 121

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!