|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: City Mall
15.10.2012 16:16:49   
Beatris
Е така де, мора да се проба, а и за проба пари не се земаат (т.е. 29 ден.), пари ли се тоа? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
15.10.2012 17:26:07   
Sandric
Jas samo vo vrska so stranskite prodavacki vo Kerfur...
Mislam na onaa guzva sto bese na otvaranjeto i na denovite po nea logicno e da donesat presonal sto e veke iskusen vo taa oblast i sto znae tocno koi proizvodi kade stojat i sl. za da moze brzo set_o toa da se nadopolnuva i sekogas da bide dobro namesteno.
Moe mislenje e deka stom ke se obuci makedonskiot personal site tie ke se povlecat....zdravje pa ke vidime

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.10.2012 23:02:48 >

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
15.10.2012 23:14:47   
Џесика
Дополнително инфо за Карфуров... една цена на рафт, на каса друга, нели, повисока... другарка моја работи од пред самото отварање, не ми спомнала дали има странци вработени, ама е напатена од тоа како ја влечеле луѓето за да им покаже каде е шеќерот, како за пола саат снемува цела палета сјај за садови, тоалет и шеќер.... жив неизмиен, неискакан народов, а и што тулумби ќе се прават сега брееееuser posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.10.2012 23:02:30 >


_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Sandric)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
16.10.2012 0:05:55   
Pepelaska *
И јас за персоналов малки иако не сум од Скuser posted image

Денес видов еден куп огласи на неколку портали за во тоа КЕрфур и Хипер некое

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.10.2012 23:02:17 >


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
16.10.2012 10:05:07   
miana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Sandric

Jas samo vo vrska so stranskite prodavacki vo Kerfur...
Mislam na onaa guzva sto bese na otvaranjeto i na denovite po nea logicno e da donesat presonal sto e veke iskusen vo taa oblast i sto znae tocno koi proizvodi kade stojat i sl. za da moze brzo set_o toa da se nadopolnuva i sekogas da bide dobro namesteno.
Moe mislenje e deka stom ke se obuci makedonskiot personal site tie ke se povlecat....zdravje pa ke vidime

Personalot e MAKEDONSKI - garantiram....


< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.10.2012 23:02:05 >

(Одговор на членот Sandric)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
16.10.2012 10:48:36   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика РР

Дополнително инфо за Карфуров... една цена на рафт, на каса друга, нели, повисока... другарка моја работи од пред самото отварање, не ми спомнала дали има странци вработени, ама е напатена од тоа како ја влечеле луѓето за да им покаже каде е шеќерот, како за пола саат снемува цела палета сјај за садови, тоалет и шеќер.... жив неизмиен, неискакан народов, а и што тулумби ќе се прават сега брееееuser posted image


na raft e cenata bez DDV, na kasa dodavaat DDV
taka e i ovde
polesno da se zeznes, a koga veke ke si na kasa neprijatno ke ti bide da go vrakas

inaku karfur e najeftiniot lancec marketi vo francija, namenet za siromasna klasa, toa vi kazuva i kakov kvalitet na proizvodi ima

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.10.2012 23:01:53 >


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
14.12.2013 18:48:49   
Bethany
ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880



I da imajte ubav den devojki,pocnuva SONCEV VIKENDDDD,eve predlog,poset_ete go CAPITOL,vcera mu bev na otvaranjeto I bash me razocara so sodrzinata koja ja nudi,ke mu dademe ushte malku vreme da se sredi pa ke go komentirame!


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


Што има во Капитол,кои и какви продавници,прашувам оти Аеродром ми е на другиот крај,дал да арчам време или не ?


ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880


A capitol ima,sega za sega RAMSTOR prilicno mal,COTON I ushte edna za mene nepoznata marka za obleka so normalni ceni,ima eden detski butik koj e taka taka,ima prosvetno delo ima Eliksir parfimerija I toa e sega za sega,se podgotvuva DMto,a cekame I kino I igroteka,ima I fitness centar I se sprema ROMA kaffe,se na se nishto shto bi mozela da izdvojam deka me voodushevilo,se e toa vekje videno.A I ima kineska hrana ima PETEL hrana koja nudi se pileshko ima slatkRA SAMO SO BAKLAVI..


ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР


ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880

ima slatkАRA SAMO SO BAKLAVI..


Ееее за таму сум јас. Едно идење во Скопје дирек таму се лоцирам user posted image



ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880


ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР


ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880

ima slatkАRA SAMO SO BAKLAVI..


Ееее за таму сум јас. Едно идење во Скопје дирек таму се лоцирам user posted image


AHAMM I SITE BEA SO F`STACI,AHAMMMM,ne gi probav no licni bea!



ИЗВОРНА ПОРАКА: sandriana RR


А Капитол ништо посебно, а? user posted image Баш се токмев викендов да ги довлечкам другарите баш таму, дека ми е најблиску затворен простор да ги видам сосе дете, и ако нема услови, бар да не ги малтретирам до Аеродром user posted image
Ај, денес прво да извидам терен сама, па ќе решам user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: AneLav RR

Мајка ми вчера отишла дека баш пред зграда ни доаѓа Капитол и ми вика ние ко овци надвор а политичариве држат говор се изнервирала и се вратила па денес рече ќе оди.




< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 14.12.2013 18:49:23 >


_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
14.12.2013 23:04:08   
Felly RR
Тањат, за вас веќе видено, а нас ни фали такво нешто. Убаво би било и во другите градови да се отвори некој таков голем трговски центар. Мене ми фали овде такво место.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Што мислите за големите трговски центри?
14.12.2013 23:06:23   
Bethany
Мислам дека се супер работа, посебно во зима, барем за прошетка ако ништо друго user posted image
кај нас тука се отвара еден голем, всушност постоечкиот Рамстор се проширува многу, многу повеќе, ама изгледа нема да биде завршен пре пролет, така да ќе скапаме дома зимово. user posted image


_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 59
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Школски прибор
RosaEleonora

Кој школски прибор го купувате

Gioto (32%)

Со омилените ликови без оглед на марката (23%)

Пеликан (13%)

тоzz (14%)

првиот што ке ми дојде до рака (18%)


Број на сите гласови: 133

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!