|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Веб страни со попусти
13.3.2013 13:49:10   
miana
Девојки
Имате денес попуст на групер за Техни спа третманите со кои слабеев јас,во дермаестетика.. Купете си макар еден,два па ке видите какво олеснување ке осетите- и самите ке сакате да си ги продолжите а ке можете директно кај нив да продолжите по истата цена..Јас се мислам да си одам уште на три....

(Одговор на членот Tanjicka)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Веб страни со попусти
10.4.2013 11:33:31   
Luci
Дали некој правел третман на коса со бразилски кератин на некоја од страниве со попусти што ги даваа? И да не знаете да не има некаде моментално што оди, јас не успеав да најдам. Ми се увртело тоа у глава сега

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Веб страни со попусти
28.5.2013 9:18:43   
anaana
na kolektiva ima popust na kolicki, hranilki lulaski, tocacinja od agrotehna.
mene licno mi se svigja taa lulashkata. 1390denari e preku kolektiva :))

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Веб страни со попусти
19.6.2013 10:06:17   
anaana
decki na grouper ima popust na nekoja memori pernica od medobil
ima li nekoj iskustvo so nivnite proizvodi, ili uste podobro ako ja ima pernicava???

За квалитетен и здрав сон! 61% попуст на медицинска перница Memory Comfort Pillow од Медобил во вредност од 1550 ден. по цена од 599 ден.

nekako dobra cena mi e, a vo plan sum da kupam memori pernici za mene i mm, pa ova nekako se pogodi
e sega bidejki ne najdov tema posebno za pernici, ako ne vi e tesko spodelete nekoe iskustvo so memori pernicive i od kaj ste gi kupuvale


(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Веб страни со попусти
19.6.2013 10:09:14   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: anaana

decki na grouper ima popust na nekoja memori pernica od medobil
ima li nekoj iskustvo so nivnite proizvodi, ili uste podobro ako ja ima pernicava???

За квалитетен и здрав сон! 61% попуст на медицинска перница Memory Comfort Pillow од Медобил во вредност од 1550 ден. по цена од 599 ден.

nekako dobra cena mi e, a vo plan sum da kupam memori pernici za mene i mm, pa ova nekako se pogodi
e sega bidejki ne najdov tema posebno za pernici, ako ne vi e tesko spodelete nekoe iskustvo so memori pernicive i od kaj ste gi kupuvale



Јас ја имам од топ шоп и супер е,арно ама Медобил е имитација на Топ Шоп..Јас се зезнав со слим едн лифт хеланките од медобл и веке не купувам вакви имитации од кај нив,ти како сакаш.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Веб страни со попусти
3.7.2013 12:25:27   
amateuress
Девојки, што искуство имате со апарати за правење леб?
Има некој марка Вивакс на попуст преку групер, па ако некоја има сличен ве молам пишете. Само што побрзо, понудата истекува до вечер, а до 14ч. денес можам да префрлам пари :)

Фала ви однапред

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Веб страни со попусти
3.7.2013 13:08:55   
Felly RR
amateuress, еве ОВДЕ имаме тема за апарат за печење леб. Ѕирни ја може ќе најдеш нешто конкретно за овој.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот amateuress)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Веб страни со попусти
3.7.2013 13:47:12   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: amateuress

Девојки, што искуство имате со апарати за правење леб?
Има некој марка Вивакс на попуст преку групер, па ако некоја има сличен ве молам пишете. Само што побрзо, понудата истекува до вечер, а до 14ч. денес можам да префрлам пари :)

Фала ви однапред

ke ti odgovoram vo spomnatata tema :)

(Одговор на членот amateuress)
Непосредна врска до пораките: 58
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?