|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Веб страни со попусти
10.7.2012 9:58:43   
meU87
Имам купувано третмани за депилација, педикир, маникир, јадење, релаџ&тоне, централно заклучување на кола...
Задоволна сум од поголемиот дел од услугите. Единствено не сум задоволна од Гроове ресторанот, зошто имаше лебарки и по столовите, не сум задоволна од Тренд Ас студиото, зошто работеа колку да завршат, без некаков квалитет(исклучок беше едно девојче кое се трудеше, но џабе е кога газдарицата те брза и не ти дава услови).
Имаше уште едно студио за маникир и педикир кај што бев , додуша на подрум личеше повеќе, но кој да знае. После нив ноктите неможев добри 2 месеци да ги опоравам.
Инаку задоволна сум од ресторан Алтан, Домино, една пицерија во Аеродром што беше, имаше прекрасни пастрмајлии...
Сега чекам мажето да ми стави пари на сметка, па да земем од Злате да каснеме малку скара, а и од Бамби палачинки user posted image

(Одговор на членот TeaM)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Веб страни со попусти
10.7.2012 10:13:26   
Andriance
Јас последно купив третмани за слабеење од Ангелиус...ќе идам неделава па ќе ви пишам...сега сум на ум да ја купам и таа сликата на платно оптегната на рамка...Наша Натушка ја имаше земено и преубава е..така за една фамилијарна слика..или може да ја искористам сликата на Андреј со Перо Антич user posted image

< Поракaта ја уредил Andriance -- 10.7.2012 10:14:08 >


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Веб страни со попусти
4.10.2012 15:26:02   
miana
Јас си купив мидер за слабеенје од медобил со прерамки..Вчера бев да си го земам - и се разочарав...
Прв - го платив 850 днари а е најобичен кинески ,ги продаваат во пазатжрите ( оние на кутијата што имаат реклама дека се од тв ) без декларација,без ништо - гола вода..Немојте да сте се излажале и да купите ...На пазар истиов чини 200 денари..Јас јако се зезнав.Башка што не стои убаво,не затега убаво- ужаас..Срамота за медобилuser posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Веб страни со попусти
4.10.2012 17:09:53   
Cipi Ripi
Eeee miana, nekolku dena go gledam i si vikam da go kupam ili ne? A mm mi kupi od pazar 250 denari i ok mi e, ama edna mi se ispofali kako nemale vrska pazarskite ova bilo cudesa od mider, so preramki drn drn, i se zaprasav sto e toa tolku razlicno....ama ete izleze bas kako sto rece mm, a i ti, gola voda!
Mnogu mi e krivo sto za dzabe si gi dade parite.user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Веб страни со попусти
10.10.2012 9:10:51   
miana
Minatiot pat koga bev da si go zemam miderot od Medobil,gi orasav devojkite sto rabotat tamu - sto e najdobro za slabeenje.Mi go preporacaa Medobil extra slim - rekoa za 45 dena se slabeelo 10-15 kg.
Vo ponedelnikot imase kupon na kolektiva so popust od 1980 na 1680...Si go kupiv.bev go zemav i od utre pocnuvam da go primenuvam pa ke vi kazam rezultat.Inaku na nego pisuva deka najdobro slabeat doilki ,sto znaci deka moze da go koristat - bezbeden e .... MIslam deka seuste trae akcijava,kupete si go ako mozete .. Jas ke go probam i ke vi pisam user posted image

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Веб страни со попусти
1.11.2012 8:23:05   
miana
Јас само да ве известам дека на колектива има попуст за ваучер во ОРТО + за целосен ортопедски преглед на дете за 500 денари. Понудата трае уште 6 дена а ваучерот може да се користи од 13.11 до 13.12.12

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Веб страни со попусти
10.12.2012 9:19:21   
miana
KOj saka da slabee,na sakam popust ima promocija na onie Slim line .. Za 1350 denari gi dobivate zelenite i dobivate + od tie violetovite gratis edno pakovanje... ( jas gi piev,oslabev mnogu - ama i imav nogu negativni efekti - imam pisuvano za niv vo temata slabeenje.) Znam deka nekoi od vas i pokraj toa sto citaat za negativnostite na slim linee,gi kupuvaat istite,pa takada eve da vi kazam deka na net gi imate za eftini pari.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Веб страни со попусти
28.12.2012 13:03:12   
Luci
Си купив прееска 4 купона за накит од Miss Spice accessories на 50-70% и одма кидавела од работа и трк во Веро тафталиџе, ахх обожавам накит

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Веб страни со попусти
28.12.2012 13:45:27   
Gardenia
јеее и јас обожавам,си купив два купона ммм

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Веб страни со попусти
14.1.2013 13:27:26   
miana
Povtorno imate popust od ORTO + za ortopedski pregled
kupinapopust.mk za 500 denari

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Веб страни со попусти
14.1.2013 16:11:40   
Cipi Ripi
Не ми текнува кој беше прошиот пат кај него кога имаше вака купон. Миана беше ти? Ај пишете искуство. Интересна е понудата.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Веб страни со попусти
14.1.2013 16:19:45   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Cipi Ripi

Не ми текнува кој беше прошиот пат кај него кога имаше вака купон. Миана беше ти? Ај пишете искуство. Интересна е понудата.

И мене не ми текнва ама на темата ОРТОПЕД ке видиш кој беше..кој и да беше,беа задоволни.

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Веб страни со попусти
14.1.2013 21:25:04   
Bilence2
Miana, kako pomina so medobil extra slimot? Izvinete sto sum off topic.user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Minatiot pat koga bev da si go zemam miderot od Medobil,gi orasav devojkite sto rabotat tamu - sto e najdobro za slabeenje.Mi go preporacaa Medobil extra slim - rekoa za 45 dena se slabeelo 10-15 kg.
Vo ponedelnikot imase kupon na kolektiva so popust od 1980 na 1680...Si go kupiv.bev go zemav i od utre pocnuvam da go primenuvam pa ke vi kazam rezultat.Inaku na nego pisuva deka najdobro slabeat doilki ,sto znaci deka moze da go koristat - bezbeden e .... MIslam deka seuste trae akcijava,kupete si go ako mozete .. Jas ke go probam i ke vi pisam user posted image



_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 10:56:06   
miana
Ne go pijam - tapa sum user posted image
Epten treba da se gladuva - ene go mi stoi taka

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 14:35:12   
Gwendolin

ИЗВОРНА ПОРАКА: Cipi Ripi

Не ми текнува кој беше прошиот пат кај него кога имаше вака купон. Миана беше ти? Ај пишете искуство. Интересна е понудата.


Јас ја однесов бебушка таму минатиот пат кога имаше 3 месеци и тоа најмногу ради шо ептен ми е во комшии. Докторот ептен убаво се однесуваше, дојде да не прегледа иако ја скршил ногата тогаш...општо задоволна сум, ми објасни се што ми требаше, секогаш е на располагање за било кое прашање или проблем и на тел. и на мејл, прави нели и ехо за колковите...и да не бегам од темата пак си купив ваучер, колку шо прочитав до 28.02 може да се искористи.

п.с. миана фала, а ти напишиш за орто+ дека има ваучер, јас другиот ден купувам,, треба да бараш процент user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 14:37:30   
miana
Ne be taman rabota - procent..mene mi e mnogu keif koga nekoj ke iskoristi vaka popustce user posted image

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 16:38:52   
meU87
И ние бевме во Орто + и сме задоволни. Сега треба повторно да одиме, а јас си се надевам дека ќе начекам купонuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 17:06:37   
Gwendolin
meU87 сега имаш купон со попуст, до утре можеш да го купиш а да го искористиш можеш до 28.02

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 18:03:14   
Cipi Ripi
Гвендолин, а како оди закажувањето? Одма закажуваш или не? Има термин слободен др или е зафатен како Видоевски?

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Веб страни со попусти
15.1.2013 18:15:06   
Gwendolin
Брзо се закажува, ние минатиот пат закажавме веднаш за неколку дена .

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Веб страни со попусти
16.1.2013 10:07:16   
miana
Гледам купони за накит..Луцииии каде сиии? На групер имаш накит рачна изработка
Јас ке си купам сега купон од Дерма естететика за третман за против целулит и тоа ке се купам 3.

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Веб страни со попусти
13.2.2013 13:16:58   
Luci
Женски на Групер има добра понуда за слабеење од салонот My dream во Ново Лисиче! Дали Ви е познат салонот, бил ли некој, како сте задоволни?

< Поракaта ја уредил luci RR -- 13.2.2013 13:19:55 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Веб страни со попусти
14.2.2013 14:03:05   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: luci RR

Женски на Групер има добра понуда за слабеење од салонот My dream во Ново Лисиче! Дали Ви е познат салонот, бил ли некој, како сте задоволни?

леле па како не сум видела дека си пишала..
Значи имам искуство со овој салон ( ама лошо )
За слабеење - се слабее со гаранција,ама немаат термини..Многу е гужва,мало е местото и пуштаат купони а пребукирани се..Овие третмани ке ги одиш со месеци како што се они презафатени и немаат место поготово после 16 часот се им е фул или пак ке ти дадат термин и ке отидеш,ке ти направат еден аква детокс и ај пријатно..Па не се прави тоа така бре..За да има ефект треба да одиш минимум секој втор ден.И ушт еке ти мачка очи дека не се правеле по два третмана одеднаш само заради тоа што ина нема место ..Знам дека една моја пријателка одеше и ја ставаа на по три третмани одеднаш а мене ми правеа филм дека не одат тие во комбинација замо за да ме откачат..Одиш и се убиваш од чекање..ке те стави на аква детокс пример и псоле за масажа ке ти рече - ке чекаш 20 минути па сега ако ти одговара - чекај..моката пријателка навистина ослабе,се стопи и еве се нема уште здебелено а поминаа 4 месеци од како слебееше а јас пак исористив 4 третмани само и кренав раце...Цепам толкав пат - за они да ми измијат нозе - епа не фала,ми се фака гавол ипол така..И ги дадов на золвами третманите ,а еве како што гледам и таа некако нема воља да ги оди ..Значи Луци ако имаш време да одиш пред 16 часот- тогаш купи си и немај гајле- се слабее..Инаку лажат за траењето на третманите..На Групер вика дека трае 60 минути а она ти прави 15 минути..На пример за кавитација пишува 30 мин а трае 15 мин,за аква детокс пишува 60 мин а трае 30 мин,за боди врапинг пишува 30 мин или 60 мин ( не ми текнува ) а трае 15 мин - и тука им е на нив ќарот.. Кавитација ми прави само на стомак - и ја прашувам - на бутови може ли ( а знам дека може во Сандра прават ) ми вика - а не ние се задржуваме кај што има најмногу сало... А ако ти следуваат 30 минути она може да ги подели на пример 15 на стомак и другите 15на бутови - ама не,они демек знаат. Се им е тоа финта..Единствена погодност е што после третманот можеш да влезеш и да се истушираш а на другиве места нема..Јас би ти рекла да си одиш во Сандра може им е гужва ама барем како што пишува така прават.Колку минути пишува они и на повеке ме ставаа. Ама овде ке се нанервираш од гужва ( а нема место ни за стоење а не па за седење ) И патем ако отидеш можеш и кеш да им платиш - без ваучер и така прифакаат ... Јас би ти рекла ако си решила да си купиш купон за да можеш да се буниш дека ти следуваат минутите што си ги платила а не да ти мачкаат очи...Јас си купив три третмани од оние Техни спа ( guiont ) па ке видам како ке поминам на тоа...Леле постоооов - се извинувам ама се напнав user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Веб страни со попусти
7.3.2013 22:40:23   
Gwendolin
Ако некој оди на прегледи во Систина, има на колектива ваучер за 2200 за преглед,ехо,пап...важи до 06,04.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Веб страни со попусти
8.3.2013 14:54:44   
Tanjicka
Ima seuste popust i vo Sport Vision vo City Mall i vo novootvorenata vo GTC do Adidas, ima 30-50% popust na Champion patiki, trenerki, dukseri,Jas planiram utre da gi posetam

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?