|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Љубов
6.6.2010 22:09:26   
Martins mom
Љубов...мммм...не се опишува со зборови...таа се чувствува...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Љубов
6.6.2010 23:03:38   
Rossana
Za mene ljubov e koga Sara ke mi se nasmevne, koga mm ke me pregrne, koga pticite na nivnite mali pilinja im nosaat hrana vo gnezdoto, ljubov e.... ah... vo pravo si Martins mom, ljubovta ne se opisuva so zborovi, taa se cuvstvuva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Љубов
17.9.2010 23:02:46   
mama26
ljubovta e bol.koga del od tebe ti nedostiga.....srodni dusi ,duhovno povrzuvanje,so oci razbiranje,,magija sto ne drzi srodni zaedno za celzivot i posle zivotot.....user posted image  

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Љубов
12.6.2014 1:28:38   
Defne90 RR
Љубов е кога две личности ќе се спојат во една душа,кога и покрај недостатоците за кои се свесни дека љубениот ги има го сакаат и ги прифаќаат и би го дале и животот за него ако треба.Љубов е секоја прегратка што потекнува од искрени чувства било да се работи за мајка и дете или за жена и маж.Љубовта се чувствува и искажува.Љубовта ни го менува погледот кон светот и не прави посреќни и посилни.Кога ја имаш љубовта од твоите најблиски, имаш се.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Љубов
30.11.2014 19:09:45   
caciana
Љубовта е лек за луѓето – и за оние кои ја даваат и за оние кои ја примаат.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Љубов
30.11.2014 19:11:37   
scared RR
Без љубов животот е празен, без љубов не се живее !

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 31
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?