|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
12.6.2014 0:29:35   
Defne90 RR
Па тоа би биле средношколските години,кога бевме млади и неуморни за дружење и организирање разни журки.Потоа периодот кога се криевме и пушевме,хе хе колку послатки ми беа цигарите тогаш.Периодот кога ќе купевме три кила вино за 80 денари и ќе се направевме маф со другарките и на крај место да излеземе по чаршија ќе испозаспиевме дома.Периодот кога се учевме да одиме на високи потпетици и изгледавме смешно и кога сите си теравме сеир на лична сметка.Хи хи со еден збор би сакала да ми се повторат сите оние безгрижни денови кога друг мислеше за нас и друг ни ги береше грижите а ние не се замаравме воопшто.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
12.6.2014 0:36:30   
elenak
Дефинитивно студентскиот живот. Иако имаше тешки моменти, обврски стресови и сакав што побрзо да заврши и да ја земам во рака таа фамозна диплома, сега кога се е тоа зад мене сфаќам дека ми недостига, дека сум ги заборавила сите тешкотии и имам само убави спомени. user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
12.6.2014 8:32:56   
princessa
исто и кај мене. Едвај чекав да завршам а сега пак ми се учи. Кога ќе споредам сум се нервирала за глупости во однос на маките што сега ги имам. Добро маки не баш некои маки ами повеќе стресови, деца-меца, нема веќе безгрижност зашто мора ние да се грижиме за некој итн.
ИЗВОРНА ПОРАКА: elenak RR

Дефинитивно студентскиот живот. Иако имаше тешки моменти, обврски стресови и сакав што побрзо да заврши и да ја земам во рака таа фамозна диплома, сега кога се е тоа зад мене сфаќам дека ми недостига, дека сум ги заборавила сите тешкотии и имам само убави спомени. user posted image



< Поракaта ја уредил princessa -- 12.6.2014 8:36:27 >


_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
12.6.2014 9:07:31   
LoveableMe RR
Студенските и средношколските денови, имав навистина преубав период тогаш, со многу дружења, излегувања, безгрижност, младешки елан....

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
10.7.2014 12:51:04   
Mila mamicka
Дефинитивно средношколските денови. Најубав период од животот ми беше тоа, безгрижен.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
26.11.2014 14:56:43   
caciana
Detstvoto user posted image , si go sakam pak nazad... kolku brzo pominaa godiniteuser posted image
A togas bas bev bezgrizna i srekna i vesela i Se bese super, sovrseno najubavooo user posted image user posted image

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
26.11.2014 19:20:32   
Ki4iko
Дефинитивно детството,наивно и прекрасно user posted image user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Кој период од животот би сакале да ви се ...
26.11.2014 20:43:14   
scared RR
Detstvoto i periodot koga ja pocnavne vrskata so maz mi :)

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 58
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste vegetarijanci?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!