|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 22:00:07   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Пријателки, Марио уште се мачи да го конвертира видеото во формат кој ќе може Windows Movie Maker, или некој друг да го подели на сегменти. Ако не успее нека се пријави некој кој знае ова да го работи да му го испратам видеото на маил user posted image


Палешка некој online конвертор има? Ако не остави нека не се мачи Марио. Прати го кај мене на mail па ке пробам утре со програмерите.


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 22:11:38   
Natuska85
Палешка може и кај мене да го пратиш мм ептен разбира во тие работи,па ако  може ќе помогнемеuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 22:24:58   
Џесика
што напраивте со видеото? 

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 22:30:13   
amelbebe
ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

Хммм Јуле да не планира форумов рингераја-геријатрија да се вика user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image се сомневам дека некоја снаа ќе остане на форумов ако дојдат бабите user posted image user posted image user posted image

Си имаме ние една баба, амелбебе. И доста ни е. Фала, пријатно user posted image user posted image user posted image

I VO PRAVO SI DA TI KAZAM,samo jas kako baba na forum,posle mene site da  si docekateuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 23:20:59   
Палешка РР
Сепак успеа user posted image

ПРВ ДЕЛ

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 23:23:25   
Beatris
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Рингераја мост на пријателство
16.12.2010 23:57:25   
Палешка РР
ВТОР ДЕЛ

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 0:14:08   
Twins
user posted image user posted image za Mario user posted image user posted image

Sigurno ima i tret del ? taka Paleska?


< Поракaта ја уредил Twins -- 17.12.2010 0:25:34 >

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 0:28:17   
Bitolcanka
user posted image user posted image user posted image за вредниот Марио user posted image Ја немам програмата -Алфа на ТВ тука, а во другата соба спиеја моите, не можев да ја гледам емисијата. Ги видов клипчињата - Јулето изгледаше преубаво, извонредно ја претстави РР, а и Јованка супер звучеше user posted image user posted image user posted image Се надеваме и останатите ќе ги слушнеме user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 7:17:32   
Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Twins

user posted image user posted image za Mario user posted image user posted image

Sigurno ima i tret del ? taka Paleska?



Има

ТРЕТ ДЕЛ

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 8:05:05   
jovanka
user posted image user posted image user posted image Bravo za Mario sto ovozmozi site korisnici na rr da go prosledat gostuvanjeto na Julie vo Alfa TV na 16.12.2010god.

< Поракaта ја уредил jovanka -- 17.12.2010 8:06:08 >


_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 8:37:45   
tereza
И јас ги изгледав сите три дела од разговорот,одлично еuser posted image user posted image user posted image за сите, браво за Марио што успеал да го сними целиот разговорuser posted image вчера не успеав да гледам во живо,но навистина било суперuser posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 8:45:08   
Viktori
И јас го гледав пак!!! Прекрасни бевте сите!!

Јас најмногу се израдував кога се јави арх_диз од МОСКВА!!! Со нејзиното јавување покажа колку е голема РР заедницата! Таа водителката не разбра првиот пат и многу запрепастена изгледаше user posted image user posted image user posted image

п.с. Најголемо браво за Марио user posted image user posted image user posted image


< Поракaта ја уредил виктори -- 17.12.2010 8:46:00 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 8:50:34   
tereza
user posted image user posted image user posted image   водителката беше во хаос,рр напаѓаuser posted image на неколку моменти се изгуби во разговорот па главна тема и беше времето од хидро-метереолошкиuser posted image user posted image user posted image
одлично што и го чувме гласот на арх-диз баш не израдуваuser posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 9:05:55   
lukas
go gledav pak i sega ja slusnav martins mam,super si,bo se zapnala zenava da ti dokaze deka bilo poladno lazaro pole.hahahah,i martin go potslusnav kemna.super bevte site..vo najubavo svetlo rr-ja e pokazana.pozzz,bravo za mario sto snimaseuser posted image


_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 10:30:19   
Julie1
Браво Марио user posted image user posted image user posted image Навистина убаво поминала емисијата, е сега гледам дека само се смеам кога се јавуваат корисници... а како да не се смеам кога првпат и тоа преку ТВ ја слушнав арх_диз, мартинс мам user posted image   Благодарност до сите кои се јавија навистина како да се организиравме кој што да каже сите како по сценарио зборуваа, но сигурна сум дека тоа го чуствуваат... благодарност и до оние кои пробувале ќе има и друг пат можност да се чуеме преку ТВ user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 12:50:12   
arh_diz
user posted image Mario.

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 13:35:36   
agnes77
браво Мариоuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:07:15   
Bitolcanka
Ги гледав сите 3 дела user posted image user posted image user posted image РР-ки, ја разубавивте емисијата user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:13:48   
mama26
i jas gi gledav i jule  mnooogu si bese smirena,mozebi malku trema ama vesto ja kriese


tvojata nasmevka ja razubavi emisijata.bravo za site sto se javija..

paleska bese spontana,smirena

martins mom bese skoncentrirana na temata a ne na vremeto posto toa ne bea vesti neli martins mom?pa vremenska prognoza da kazuvame,,user posted image bravouser posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:17:01   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: mama26

i jas gi gledav i jule  mnooogu si bese smirena,mozebi malku trema ama vesto ja kriese


tvojata nasmevka ja razubavi emisijata.bravo za site sto se javija..

paleska bese spontana,smirena

martins mom bese skoncentrirana na temata a ne na vremeto posto toa ne bea vesti neli martins mom?pa vremenska prognoza da kazuvame,,user posted image bravouser posted image



Мама 26 зашто не не изненади со едно јавување да го чуеме и твојот глас?

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:30:58   
mama26
jule jas spijam do kasno so maliot vo ista soba sme.samo tamu gream deka e ladnoplus nemam obicen tel na mobilen sum.a i da imav obicen ke se zrrvev pred voditelkata od zborlesta ke ispadnev sramezliva,moze i ke tresnev glupost nekoja neznam...i taka ova sega go pisuvam da pisam i deka zborev i so mm za da ne se krijam neli da bidam iskrena ama toj pak i pak ne me pusta..i ne me svakajte deka sum zlobna nekoja ili da mislite deka se krijam od vas ili deka baram da me sozaluvaat nekoi kakko stoi mi rekoa mnogu me zabole taa pomisla...iako ne ve znam jas pak od pisuvanje ve zapoznavam...ama toa ti e .nemozam da se raspravam so mm ve molam svatete me..se nadevam sum jasna.pa jas pak ke smetam kaj mm i mpak i pak..pa moze ke popusti,,zdravje..abe da mi e tuka odma ke me pustese ama ne mi e antena de user posted image user posted image user posted image ve sakam site so edna

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:41:51   
baby mama
Mama 26 jas ne go razbrav ova dobro, tvojot soprug ne te pusta da odis nikade?

_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:47:07   
mama26
ne baby mama.sinmi odese vo gradinka jas go nosev i sega kaj odam so nego odam ne sedam samo doma ako mislis na toauser posted image . no za novi prijatelstva samo mi e zabraneto,neznam zasto ete taka si zacrtal mm vo glavata i nemozam da go nateram nikakouser posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот baby mama)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Рингераја мост на пријателство
17.12.2010 15:51:41   
baby mama
Of lele mazi user posted image

_____________________________

Always kiss your children goodnight - even if they''re already asleep.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?