|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 16:53:52   
Julie1
А можеби и бившата на партнерот е тука на РР и се дружите со неа user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 17:01:47   
Viktori
јас со бивша на мм и на маса сум седела!!user posted image user posted image user posted image
А  една на разминување ми беше многу позната и здраво ни кажа, ја коа се оклештив онака: Здрааааво!! Како стеее??? и коа ги поминавме му викам на мм која беше оваа бе?? (си беше со маж или дечко) а он ми ја кажа по име и ми текна на мене...си викам лелеее лудаааuser posted image како се исклештив user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 17:02:19   
Viktori
немам мака од бивши. Да не излезе само некоја сегашна user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 17:28:59   
Julie1

ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

немам мака од бивши. Да не излезе само некоја сегашна user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Може читаш на РР пишува некоја идам со саканиот на службено патување ......, дома партнерот ти кажува дека оди на службено патување со секретарката на исто место каде и РР корисничкатаuser posted image user posted image Леле бујна фантазија

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 18:07:25   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Idna mamica

Луѓето кои вредат имаат непријатели од љубомора не од што им згрешиле на другите  user posted image



Да, ама јас познавам една многу параноична особа, што не може животот да си го живее затоа што се некој нешто сака да и направи на неа! И со истиве муабети се теши, зад добар коњ бла бла, а мене ако ме прашува мислам дека е за на психијатар.

Ќе излеземе у град, таа само мерка кој кај гледа, кој што кажал, кој како ја погледнал и што е најтрагично ни некој ја гледа, нит му е гајле за нејзе, ама ете она мисли дека некој времето и животот ќе си го губи за коњ како неа. (оти нели зад добар коњ- и е омилена изрека.)




_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
17.7.2010 18:09:44   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie


ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

немам мака од бивши. Да не излезе само некоја сегашна user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Може читаш на РР пишува некоја идам со саканиот на службено патување ......, дома партнерот ти кажува дека оди на службено патување со секретарката на исто место каде и РР корисничкатаuser posted image user posted image Леле бујна фантазија


Хахаха не фантазирам до толку. Треба на сладолед да одам! После филм ќе гледаме, па ќе седам на РР, па пак ќе правам нешто! user posted image user posted image user posted image
Фантазии за швалерки оставам на тие што имаат време за губење (и нерви)  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
18.7.2010 16:27:46   
arh_diz
Jas ne sum se  zaprasala zatoa sto toa vo mojot slucaj nemoze da se sluci

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Вашата најголема непријателка/соперничка ...
21.7.2010 8:39:19   
lila_mk
mislam deka kaj sekoja zena raboti ona 6-to culo,nekoja intuicija taka da sekoja od nas dokolku ima takvo  nesto mislam deka bi go osetila toa.inaku, da, mozno e vo realnost  da ti bide najgolem neprijatel a tuka da ti se pravi najgolem prijatel , da di dava  soveti koi vsusnost i ne se soveti ...se so cel da izmanipulira. ako mi se lsuci takvo nesto ...nedaj boze... bi ja pustila da vidam do kaj ke ide, a potoa slatko ke se iznasmeam.user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 83
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?