|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
17.4.2015 15:28:57   
sandra29
Наде, дали ова значи дека го доби пакетот?

(Одговор на членот Nade)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
17.4.2015 16:27:57   
lukajana RR
Да, подароците веќе почнаа да пристигнуваат кај добитниците.
Со здравје да си ги ручкатеuser posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот sandra29)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
20.4.2015 10:15:34   
Nade
Да sandra29 го добив пакетот и дечките баш се радосни и задоволни user posted image а ти???

_____________________________

I dont have time to hate people who hate me because i am too busy loving people who love me :)

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
20.4.2015 11:45:44   
sandra29
Немам добиено до сега, баш затоа и прашав. А стигаат по пошта на врата, или да си ги подигнам од пошта или како?

(Одговор на членот Nade)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
21.4.2015 20:20:57   
sandi
Кај мене сеуште нема ништо втасано user posted image а немам никаква информација за ништо освен што ги пишав податоците на емаил.Ме интересира дали на некоја што е од прилеп и има втасано пакетот?

(Одговор на членот sandra29)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
21.4.2015 20:28:24   
Felly RR
Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandi)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
21.4.2015 21:24:27   
sandra29
Јас од Скопје сум, ама ете ми нема стигнато. Имам оставено податоци, еве и пак ке пратам mail.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
27.4.2015 10:14:21   
sandra29

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz


Дали имаш информации до кај се со доставата? Не сакам да бидам досадна, ама два пати пишувам на тој mail-от што е оставен за информации, вториот пат не ми одговорија. Од Скопје сум, мислам дека до сега требаше да стигнат...

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
28.4.2015 8:05:50   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: sandra29


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz


Дали имаш информации до кај се со доставата? Не сакам да бидам досадна, ама два пати пишувам на тој mail-от што е оставен за информации, вториот пат не ми одговорија. Од Скопје сум, мислам дека до сега требаше да стигнат...


Сандра29,пакетите се во фаза на доставување.И кај мене не е стигнат сеуштеuser posted image Ќе пристигнат

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот sandra29)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
29.4.2015 16:14:00   
sandra29
Стигна пакетчето user posted image Веќе е отворено, и најбитно синко го бендиса user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
29.4.2015 17:09:43   
deluxe
И кај мене стигна наградата но половина...user posted image Остатокот ќе ми стигне некој друг ден,настанал проблем во транспортотuser posted image
Дечките се пресреќни,веќе ги пробаа user posted image Тие беа главните кликачи во игратаuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот sandra29)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
6.5.2015 12:04:34   
Felly RR
РИнгерајки, дали си ги добивте подароците??? ГИ пробавте ли? Дали се задоволни малите рингерјаковциuser posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
6.5.2015 22:04:20   
bubla
Јас не сум добила уште

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
6.5.2015 22:09:53   
lukajana RR
Bubla дали прати целосни податоци со име ,презиме,адреса и телефон?
Ако си пратила ке ти стигнат веќе поголемиот дел од добитниците ги добиле наградите

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 6.5.2015 22:10:55 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот bubla)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
6.5.2015 22:22:56   
bubla
Па некој требал јасно да каже што се подразбира под лични податоци. Јас оставив адреса, ама тел не оставив, од проста причина што телефон не е потребен за испорака?? ќе си чекам

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
6.5.2015 22:40:26   
lukajana RR
Добро може не било прецизирано што се подразбира под лични податоци но телефонскиот број е неопходен бидејки пред да ти го донесат подарокот ке ти се јават ,се носат лично не преку пошта и по телефон се договарате за испораката

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот bubla)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
7.5.2015 7:43:58   
bubla
Не ми е целта да се убедувам. Во самите правила на наградната игра пишуваше дека добитниците ќе бидат контактирани од хх за да се договорат за наградите.
Кога некој ќе ме контактира, логично е дека ќе напише што се му треба. Јас пратив се освен телефон, ете телефон не ми се дава туку така. Ми пишале накнадно и тел да им дадам, ама јас мејлот не го гледам нон стоп, имам еден куп обврски преку ден.

Телефон дадов на 27.04, па еве никој не ме барал сеуште. Ко што кажав, ќе си чекам.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
7.5.2015 8:10:28   
lukajana RR
Ок штом си пратила ке ти стигнеuser posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот bubla)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! !
7.5.2015 8:41:46   
Felly RR
Бубла, ќе пренесеме до одговорните лица, но исто така доколку има и некој друг на кого не му стигнала наградата, ќе ве замолам да пишете во темава, или кај мене во пп, за да може да доставиме целосен список кој се не добил подарок сеуште - па да забрзаат со испораката.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 11:06:57   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Луѓе, кога почнува награднава игра? Нели од денес? Нема сеуште ништо за кликање...Керками ме полуде за мечево, морам да се потрудам да освојам user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: MamaKiki

miana aj te molam kazimi sto e toa so klikanje...?
davaat i igracinja od lino...?


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Луѓе, кога почнува награднава игра? Нели од денес? Нема сеуште ништо за кликање...Керками ме полуде за мечево, морам да се потрудам да освојам user posted image


И јас чекам да почнат икончињата да се појавуваат, Филип има едно Лино меченце многу малечко и не го пушта од раце, особено за спиење без него не може да заспие. Ќе го израдувам ако му освојам ново поголемко :)



_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 11:33:29   
MamaKiki
ringeraja user posted image
polni ste si iznenaduvanja user posted image user posted image
pozdrav do ogovornite na forumot i nivniot trud koj go vlozuvaat za da izraduvaat mnogu decinja i majki prekrasni ste!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 12:06:28   
lukajana RR
Се појавија иконите, ајде на кликање user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 12:31:51   
marchi
i jas zabelezav,eve dosega sobrav 20tina user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 14:46:07   
miana
Jas pocnav da klikam za posle neznam kolkku klikanja da primetam deka sistemot me isfrlil i ne mi se broele klikanjata...Ova ne e vo red da si znaete !!

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 18:15:52   
deluxe
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR




И јас чекам да почнат икончињата да се појавуваат, Филип има едно Лино меченце многу малечко и не го пушта од раце, особено за спиење без него не може да заспие. Ќе го израдувам ако му освојам ново поголемко :)


user posted image user posted image user posted image Стискам палци за тебе женска,сепак треба да си освоите меченцеuser posted image user posted image Да нема љутишuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?