|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 19:46:41   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Jas pocnav da klikam za posle neznam kolkku klikanja da primetam deka sistemot me isfrlil i ne mi se broele klikanjata...Ova ne e vo red da si znaete !!


miana кога се логираш штиклирај го копчето Запамти ме на овој компјутер, за да не те исфрла


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 20:01:13   
Melanija RR
Секако се бројат кликања кога е регистиран никот. Исклучување може да се случи од разни принчини компјутерски и интернет. Проверете кога кликате додека читате рингераја дали сте логирани

Инаку

Натпреварот официјално ќе започне во понеделник 23 ноември 2015 година во 12 часот наутро, а ќе заврши во петок, 27 ноември 2015 година, во 15:00 часот.

Ако натпреварувачот се пласира меѓу првите 5 натпреварувачи во дневната класификација добива дневна награда (погледни 5. точка – Награден фонд).
Секој натпреварувач во текот на натпреварот може да добие само една дневна награда


Напред кон награди user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 23.11.2015 20:12:48 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
23.11.2015 20:08:40   
Melanija RR
Сите информации за Големата наградна игра на Рингераја и Лино прочитајте во статијата на Рингераја =КЛИК ТУКА

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 1:31:28   
MamaKiki
tolku klikanje ne ni mozev da zamislam deka sum vo sostojba da napravam user posted image ama cel den otide se nadevam deka kako 5ta na spisok dobivam mecence, user posted image
srekno ringerajki do petok user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 8:08:39   
ivoni4ka
не ми е јасно кога луѓето станале и почнале да кликаат, па 8 часот е а веќе имаат по 1500 кликањаuser posted image .
друго има имиња и никови што прв пат ги гледам тука а член сум од 2010 година, можњби треба некоја селекција да се направи околу тоа кој се клика само за награди. инаку прв пат се ТРУДЕВ вчера околу ваквите т.н игри ама денес нема шанси да мрднам со малиот прст ни сега ни кога било друг пат за некоја наредна игра. од вчерашните кликачи ја видов само Anna MOlly и ако е добила големи честитки

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 11:02:02   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: ivoni4ka

не ми е јасно кога луѓето станале и почнале да кликаат, па 8 часот е а веќе имаат по 1500 кликањаuser posted image .
друго има имиња и никови што прв пат ги гледам тука а член сум од 2010 година,

i mene ne mi e jasno istoto no ete,jas nekade o kolu 00:40 sednav da vidam sto ima novo gledam ko ludi sobiraat.ajde si rekov duri sum uklucena ke soberam nesto,ke mi bide polesno utre user posted image a i jas imam zabelezano iminja koi bas prv pat gi gledam ama toa e.

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 11:21:20   
likicaaa
јас се борам денеска за награда, се надевам ќе добијам :)
Одамна сум член и ве читам често ми помагате со совети и искуства не сум се вклучила во форумот ама почесто сега ќе ве дружам!

< Поракaта ја уредил likicaaa -- 24.11.2015 11:25:53 >

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 11:50:56   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: MamaKiki

tolku klikanje ne ni mozev da zamislam deka sum vo sostojba da napravam user posted image ama cel den otide se nadevam deka kako 5ta na spisok dobivam mecence, user posted image
srekno ringerajki do petok user posted image

cestito user posted image user posted image i za najupornite user posted image tuku sakav da prasam na kraj sto so celokupniot broj na bodovi?posto gledam deka go presmetuvaat a nema informacija

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 12:39:52   
scared RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: ivoni4ka

не ми е јасно кога луѓето станале и почнале да кликаат, па 8 часот е а веќе имаат по 1500 кликањаuser posted image .
друго има имиња и никови што прв пат ги гледам тука а член сум од 2010 година, можњби треба некоја селекција да се направи околу тоа кој се клика само за награди. инаку прв пат се ТРУДЕВ вчера околу ваквите т.н игри ама денес нема шанси да мрднам со малиот прст ни сега ни кога било друг пат за некоја наредна игра. од вчерашните кликачи ја видов само Anna MOlly и ако е добила големи честитки

истиов муабет го правев и јас прошлата игра ама нема фајде user posted image
се зачленуваат само за награди и тоа е тоа..

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 13:04:08   
MamaKiki
iskreno vcera ostanav na kompjuter od klikanje! zelbata da go imam meceto mi e golema, ja vidovme konecno reklamata so lino meceto i malovo epten se veseli pa od tamu motivacijata za tolku klikanja...
sigurno klikale pola nok na forumot user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 13:46:03   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: MamaKiki


sigurno klikale pola nok na forumot user posted image


i jas toa go pomisliv,vo red e da kliknes odvreme navreme taka skrisno nokno vreme ama po rezultatite pola nojk ja pominale tuka user posted image

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
24.11.2015 14:02:53   
Melanija RR
На Рингераја секогаш имало наградни игри за активни членови кои со број на постови учествуваат во форумот и притоа со тоа добиваат награди.Оваа моментална наградна игра со кликање е исто дел од наградните игри низ годините.
Наградни игри за активни и неактивни рингераја членови user posted image за секого по нешто user posted image

marchi user posted image има дневни награди но прочитај повеќе на линкот
ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Сите информации за Големата наградна игра на Рингераја и Лино прочитајте во статијата на Рингераја =КЛИК ТУКА_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
26.11.2015 13:51:33   
MamaKiki
snowhite i marchi navivam za vas ajde povelvajte po dve-tri user posted image user posted image user posted image kafenca kompjuter pred vas i klikajte!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
26.11.2015 16:09:25   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: MamaKiki

snowhite i marchi navivam za vas ajde povelvajte po dve-tri user posted image user posted image user posted image kafenca kompjuter pred vas i klikajte!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

jas stotuku si svariv kafe.go uspav stefan i sega mozam da sednam.mi vika maloto pred da zaspie,mamo jas sam ke zaspijam oti ti raboti na kompjuter user posted image

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
7.12.2015 15:56:50   
Палешка РР
Свои лични податоци да испратат на info@ringeraja.mk

Duffytheduck
pajo_m

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
7.12.2015 18:01:47   
DuffytheDuck
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР

Свои лични податоци да испратат на info@ringeraja.mk

Duffytheduck
pajo_mЈас испратив по втор пат. Се недевам дека го добивте мејлот :)

< Поракaта ја уредил DuffytheDuck -- 7.12.2015 18:02:11 >

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
20.12.2015 23:32:24   
sweetBoy
koga ke zapocne isporakata za lino nagradite?

(Одговор на членот DuffytheDuck)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
14.3.2016 11:51:43   
marchi
sakam da gi zamolam nadleznite moderatori da go proverat sistemot.vejke pola saat sum uklucena a nitu edno slikice ne mi izleze a gledam vo rezultati clenikte vejke po 800 imaat sobrano.a ne mozam ni da se odjavam za da se najavam povtorno. user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот sweetBoy)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
14.3.2016 12:12:32   
lukajana RR
Марчи а и сите други кои сакате да учествувате во наградната игра user posted image ,овој пат е малку сменета играта .
Во Статијата за наградната игра е објаснето убаво.
Имено не се кликаат икони туку се игра игра меморија.
За сите што не можат да ја најдат играта ,барајте ја каде што ги гледате резултатите има поле меморија ,ке кликнете на старт и може да играте колку пати сакате во текот на денот.
Ако има нешто нејасно пишете слободно.
Со среќа

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
14.3.2016 12:29:12   
marchi
edvaj se snajdov user posted image vi blagodaram lukajana na upatuvanjeto.koj prasal ne zgresil user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: ЛИНО подароци ! ! !
26.5.2016 13:54:51   
Палешка РР
Ги молиме сите добитници на награди ЛИНО да пријават тука дали добиле награда или се уште не.
Ви благодариме user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 96
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Женско име
mama_sk

Ве молам да гласате за најубаво женско име според вас. Благодарам!

Елина (8%)

Миа (22%)

Магдалена (17%)

Амелиа (9%)

Јана (35%)

Срна (9%)


Број на сите гласови: 274

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!