|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Извинете, може преку ред?
16.9.2013 10:23:53   
Палешка РР
Јас имам една ептен смешна ситуација.
Во месарница чекаме ред за месо и доаѓа дедо со дете в раце, застанува најназад и вика: "За мајки со деца може преку ред?" user posted image
Сите се изнасмеавме и го пуштивме user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Извинете, може преку ред?
16.9.2013 10:28:46   
vezilka RR
Хе хе се занел човекот, му се заматиле улогите user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Извинете, може преку ред?
16.9.2013 13:09:10   
Felly RR
Се изнасмеав и јас. user posted image Па кој не би го пуштил.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Извинете, може преку ред?
16.9.2013 15:26:10   
DuffytheDuck
Морам да споделам со вас една интересна ситуација, нели пошто трудни жени имаат некој вид предност user posted image
Чекаме со сопругот во супер маркет за да платиме со корпа во која имаше точно 5 производи. Пред нас имаше 2-3, јас 8-ми месец бремена со стомак до заби си стојам и чекам не ми е проблем. Фала богу никој не рече ништо за да одам преку ред. Ама доаѓа затрчана една жена со 4 работи во рака и вика: Јас многу се брзам може ли да одам преку ред, еве само овие работи ги имам. Јас девојки прашалник, не знам како да и изреагирам. Викам ок нема проблем оди јас ќе чекам. И фино си отиде пред нас, плати 2 мин порано отколку што би не чекала а јас останав пак прашалник. Ете и тоа го има user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 54
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?