|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Наградно патување
6.11.2011 9:34:39   
vesna1
Сакав да се консултирам во вас, дали некој има такво искуство. Ми дојде во поштанско сандаче од агенцијата travelgr.up наградно патување или го Грција или Шпанија. Се јавив и ми рекоа дојди закажи интервју, и таа ми рече интервјуто трае два саати каде ви држиме предавање и после тоа си го зимате ваучерот. Мене ми личи на маркетиншки трик каде ке ми го губат времето. Искрено ако ми дадат за Грција би било ОК, но за Шпанија за двајца а за децата да доплакам не би имала шанси да идам.
Има ли некој вакво искуство или  да не си го губам времето џабе?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Наградно патување
6.11.2011 17:46:50   
Snowhite RR
Да, мене лично не, ама на моите пред 3 години од прилика им дојде по пошта и беа во Ск и некаде 2 часа биле таму, имало и други парови, им држеле предавање, во писмото пишувало да си изберат каде, неколку дестинации имало, ама кога отишле таму им рекле дека само во Шпанија можат да одат, па да си доплатиш ова, да си доплатиш она, ѓавол и пол и ништо од патувањето, добро што, мислам дека имаа и друга работа во Ск, не одеа специјално само на интервју, па го искористија патот да отидат и на интервју.
Мислам дека бадијала само ќе губиш време, ама види пак распрашај се


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Наградно патување
6.11.2011 21:41:40   
mamamoni
истиот ваучер стигна и на адреса на нашата фирма, секоја година добиваме наградно патување user posted image но никако да се информираме за што станува збор

_____________________________

Daughters are another version of yourself, but only better !

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Наградно патување
6.11.2011 21:51:35   
anedespo
Finta pravat so toa, demek bez pari nokevanja, ama treba da platis za cistenje, za ova za ona. I pak ti doagja da platis nesto. Te otekuvaat 4 casa za da te ubedat da kupis 52 nedeli odmor za nekolku iljadi evra. Ama vidi moze ke ti bide interesno. Inaku demek ima nekolku lokacii i na site ja davaat Spanija i Kanarskite ostorvi.

(Одговор на членот mamamoni)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?