|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Егзема (атопичен дерматит)  
[Страница: 2 3 4 ... 22 23 24 ]
579 Еца 253067 6.8., 14.01
Teonce
Целијакија  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 40877 30.10., 13.32
Tool
Алергија на храна  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 117419 10.6., 15.57
eli07
Алергија на хемикалии   7 Палешка РР 13084 4.12., 20.35
MajaLeon
Алерго тест  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
180 mis. 89142 5.8., 20.19
MamaKiki
Црвенило на лицето  
[Страница: 2 ]
45 Ивана С. 47124 2.5., 16.18
Neurotoxin
Алергија на полен  
[Страница: 2 ]
28 Еца 27540 29.10., 17.05
elizabeta beti
Убод од инсекти  
[Страница: 2 3 ]
66 Еца 53536 15.10., 15.24
Dilina
пеленски осип   1 mari24 12458 19.5., 21.08
Felly RR
Кожна алергија (уртикарија)  
[Страница: 2 ]
48 ripce 50254 6.4., 09.56
Defne90
Алергија на домашни миленици!   17 Julie1 21569 12.6., 19.35
cucamaca
alergija   1 maja5 10810 11.6., 12.23
Felly RR
алергија на пеницилин  
[Страница: 2 ]
25 mother 29 20752 6.6., 14.43
Annet
alergija na kazein ?!?   1 zozozo 11917 12.3., 12.14
arh_diz RR
Алергија на домашна прашина   19 Еличка 21067 12.3., 08.04
Felly RR
Анафилактичен шок   6 Тања РР 14705 6.12., 17.32
marina111
алергичен на сонце   14 mami 13471 7.8., 09.00
Pepelaska RR
алергична на сопственото дете   6 mami 12655 13.3., 20.26
zami
Алергија поради претерана хигиена?   8 predrag 13301 8.12., 18.35
Весна
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Имиња за момчиња
petraa

Кое ви се допаѓа вам? Еве ви убави македонски не-помодарски имиња :)

Јане (16%)

Петар (23%)

Стојан (3%)

Димитар (21%)

Коста (4%)

Дамјан (33%)


Број на сите гласови: 111

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!