|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   протокол
2.3.2010 13:53:10   
jovanka
Mnogu mi dojde interesno ova koga go pronajdov na internet www.protocolacademy.com.mk pred nekoj den na televizija ja imase sopstvenickata na ovaa akademija za protokol od koja mislam mnogu moze da se nauci korisna kako za decata taka i za vozrasnite.Eve predlog do Eca koja mislam e zadolzena za intervjuata da stapi vo kontakt i mislam ima sto da se slusne od ovaa zena pogotovo za samite pocetoci t.e. vlez na decata vo svetot na protokolot.

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 2.3.2010 14:13:01 >


_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: протокол
2.3.2010 17:05:51   
vezilka RR
user posted image user posted image user posted image за школава и супер е тоа. Мислам дека треба протокол а убаво однесување за секоја јавна функција и административна работа..ама цениве им се малку..user posted image Ретко кој кај нас може да си дозволи обука од еден месец која кошта 88.000,00 денари user posted image Тоа во Вашингтон може и би прошло, ама овде...?

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: протокол
7.3.2010 20:28:35   
Боцко
лукреција ми е комшика. значи, еца можам да ја спојам ако треба за нешто.

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: протокол
7.3.2010 20:32:16   
jovanka
Odlicno samo da ni kaze Eca kako i e planot.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: протокол
13.3.2010 8:39:39   
natasha
Kolku dobra rabota,bravo za Jovankauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: протокол
13.3.2010 9:05:39   
Anushka
Јас бев првата генерација „протоколџии“ кај Луси во Академијата. Плус, имам работено протокол. Ако нешто ве интересира - shoot! Прашувајте ме...

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: протокол
13.3.2010 9:17:18   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: jovanka

Eve predlog do Eca koja mislam e zadolzena za intervjuata da stapi vo kontakt i mislam ima sto da se slusne od ovaa zena pogotovo za samite pocetoci t.e. vlez na decata vo svetot na protokolot.


Запишано во роковникuser posted image штом помине акцијата стапувам во контакт. Благодарам за сугестијата.user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 7
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?