|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Фотографирање
26.2.2010 19:19:19   
jovanka
Bidejki sum ljubitel na fotografija i ednostavno uzivam da fotografiram sakam nesto nesekojdnevno.Vo denesno vreme so digitalnata tehnologija moze da se napravi se i sesto ama zamislata i kreativnosta ne.Sega edno sto se lutam e toa sto slikite mi se na kompjuter a vo razgovorite i so drugite i na poveketo istoto se slucuva aj denes ajde utre do fotostudio na se izvadat i pak nisto.Ama komjuter si e kompjuter a fotografija koja ke ja zemes vo raka e sosema nesto drugo.So dvete deca praktikuvam ednas mesecno da odime do fotostudio i da gi fotografiram studiski a pozadinata da bide so nekoja interesna ramka.Dobiv idea zasto da ne vklucime nekoe fotostudio kade sto druzenjata i intervjuata ke bidat fotografirani od strana na profesionalci a istoto studio da odobruva nekoj si popust ili besplatna fotografija za sekoe rr dete a moze i sorabotka na bebe saemot.

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 26.2.2010 21:34:50 >


_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.
Непосредна врска до пораките: 1
   Фотографирање
26.2.2010 19:46:23   
Natasha5
супер идејаuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 26.2.2010 21:35:08 >

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Фотографирање
27.2.2010 8:41:44   
profesorica
е вака кога сме кај оваа идеја, имам другарче фотограв, ќе зборувам со него и ќе ви пишам што може да испадне од таа соработка.

супер е идејатаuser posted image user posted image user posted image by the way


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Фотографирање
27.2.2010 8:45:58   
Annabel
Јас многу си се лутам себеси, баш од тие причини, денес - утре, и никако да ги извадиме сликите. Ви се верува дека од првиот роденден немаме слики извадено, а Ива во лето ќе полни три. Се ни е во компјутер...ако го изгубиме лап- топот отидоа и сликите.

Ако најдете некој фотограф со попуст, одма одам кај негоuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Фотографирање
27.2.2010 13:47:49   
BILJANA_G
Ista sum i jas,duri sega pred mesec dva izvadiv sliki nemav ni od rodendenot,ni od krstenkata nikakvi.Sega naednas izvadiv 180 sliki.A za slikanje vo studio ja nosam redovno za rodendeni,za Nova godina,letoto obavezno ednas,dvapati i gi vadam vo pogolema dimenzija,zadolzitelno od tie vadam za babite,tetkite.Vo kompjuterot imame mnogu,ama slika si e slika ,da si go zemes albumot i da si gledas.

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Фотографирање
27.2.2010 13:51:29   
Adrijana
Jas redovno si vadam sliki za vo album, a na kom. imame iljadnici, posto non stop se strakameuser posted image

_____________________________



(Одговор на членот BILJANA_G)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?