|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Свадбени принцези
3.5.2010 21:15:29   
Julie1
Размислувате, планирате или веќе имате закажано термин за вашата свадба од соништата... За сите идни принцези на нивните свадби да почнеме да се подготвуваме заедно...

_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Свадбени принцези
3.5.2010 21:46:57   
BILE.F
Јас веќе имам пишано на една од темите, поради околностите ние само се регистриравме во матично, а здравје свадба т.е веселба планираме да правиме со крштевката на синчето!
Јас се замислувам во фустан, не класичен невестински, некој уникатен во светла боја од Елена Лука или Ламас!
Нема да биде и класична свадба, туку убава забава со околу 100луѓе т.е најблиските роднини,пријатели и колеги во ресторант како Букет или Два златника.
Сакам да бидам опкружена со луѓето што ги сакам и што искрено ќе се радуваат за мене!
А најбитно од се и со синчето!
Најубавата слика, јас, мм и синчето го играме првото танго!user posted image user posted image user posted image
Само здравје, еве ми се ближи терминот, да си го гушнам синчето па ќе планираме подетално!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
И се разбира, затоа сте тука вие рр, да ми помогнете во некоја убава дилема!


_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Свадбени принцези
3.5.2010 21:50:45   
Julie1
Биле тука сме заедно да се радуваме за подготовките а кога ќе го знаеш терминот за свадбата пиши го да направиме листа user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Свадбени принцези
3.5.2010 22:05:55   
ananikol
Bibe...jas veke si stvoriv slika na edna idilicna atmosvera

vo koja ke bides navistina prekrasna princeza so svojot princ

i maloto princce

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Свадбени принцези
3.5.2010 22:11:19   
Annet
ЕЕ многу е убава темава,ептен.Мојата свадба помина пред 11 месеци ама како да беше вчера.Можам само на сите идни невести да им кажам со време да си ги завршат сите нивни обврски,се ќе се одвива спонтано и сите работи ќе си дојдат на место,нека уживаат ,тој ден е нивни.Ако некој се двоуми каде да се шминка ќе кажам само Дадар и ќе изгледате волшебно.Бидејќи јас сум од Велес,тука си правев фризура и фустан,многу бев задоволна од самата себе како изгледав тој ден,а тоа е најважно.Се ќе се заборави како било,ама сликите остануват вечно.
Има многу трчање(кој да ви ја украси салата,кој ке ви свири,каква ќе биде тортата,кој ке ве слика,..............),па оној вака кажал,па друг поинаку,немојте воопшто да се замарате.
Мојот сон беше да изгледам како принцеза кога ќе се мажам и бев user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Свадбени принцези
5.5.2010 1:14:42   
Bitolcanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: BILE.F

Јас веќе имам пишано на една од темите, поради околностите ние само се регистриравме во матично, а здравје свадба т.е веселба планираме да правиме со крштевката на синчето!
Јас се замислувам во фустан, не класичен невестински, некој уникатен во светла боја од Елена Лука или Ламас!
Нема да биде и класична свадба, туку убава забава со околу 100луѓе т.е најблиските роднини,пријатели и колеги во ресторант како Букет или Два златника.
Сакам да бидам опкружена со луѓето што ги сакам и што искрено ќе се радуваат за мене!
А најбитно од се и со синчето!
Најубавата слика, јас, мм и синчето го играме првото танго!user posted image user posted image user posted image
Само здравје, еве ми се ближи терминот, да си го гушнам синчето па ќе планираме подетално!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
И се разбира, затоа сте тука вие рр, да ми помогнете во некоја убава дилема!




Секако дека ние сме тука да ти помогнеме со идеи и совети. Една со друга си помагаме, се дружиме, се советуваме, се тешиме, се радуваме. Пред 2 дена само сопруга, сега и мајка. Честитки од срце Биле, сега нема да има место за нерасположеност, тага. Со синчето светот е твој user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?