|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Македоска вечер
30.5.2009 13:34:39   
agnes77
Kod nas je bio prije nekoliko dana prvi makedonski večer. Naravno, ja sam bila tamouser posted image
i bilo je stvarno odličnouser posted image  sa fotoaparatom nešto malo sam i snimilauser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=1CeB7iAB6nk


< Поракaта ја уредил Elena -- 30.5.2009 15:05:53 >
Непосредна врска до пораките: 1
   Македоска вечер
30.5.2009 14:58:58   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Агнес секоја чест!

< Поракaта ја уредил Elena -- 30.5.2009 15:06:12 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Македонска вечер
12.1.2010 12:16:36   
mami
Знам дека имаме членови од други држави на форумов, па ме интересира- дали кај нив се организира македонска вечер- како оваа Агнес77 што ни ја опиша и кој најчесто е иницијатор за вакво нешто?

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Македонска вечер
12.1.2010 12:19:51   
arh_diz
Jas imam ednas odeno mislam deka bese na 2 Avgust . No mnogu malku luge bea pokaneti nemala sredstava ambasadata. I toa se pokanuvaat samo luge preku vrski .Sto na mene licno ne mi se dopaga

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Македонска вечер
15.1.2010 22:02:03   
agnes77
kod nas organizator bio je filozofski fakultet odnosno jedan mladi makedonski lektor koji je tamo radio

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Македонска вечер
15.1.2010 22:09:58   
Еца
Агнес па каде си ти мила?user posted image Кога имаш во план да ја посетиш Македонија, ајде да се видиме повторноuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Македонска вечер
17.1.2010 19:37:52   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

Агнес па каде си ти мила?user posted image Кога имаш во план да ја посетиш Македонија, ајде да се видиме повторноuser posted image


ja se nadam, da to če biti uskoro, i kad dođem videt čemo se, naravnouser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?