|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Игри на среќа
20.8.2009 14:29:40   
profesorica
Колку често ги играте и колку добивате?Јас ич не сум по тие работи а имам другари што играат спортска и некои добиваат доста пари.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Игри на среќа
20.8.2009 14:40:04   
penelopa
Jas i maž mi igrame loto...dosega sme dobile samo sitni dobivki...se nadevame na 7-causer posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Игри на среќа
20.8.2009 15:08:10   
mis.
Никогаш не сум играла игри на среќа а цел живот посакувам да ми се падне седмица на лотоuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Игри на среќа
26.9.2009 7:27:54   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: big_mama817

jas licno ne veruvam i ne gi prktikuvam a kakov e vasiot stav za ovaa


ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

ne


ИЗВОРНА ПОРАКА: daniel

da da sekako




ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

ne nikako i ne bi igrala



_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Игри на среќа
22.10.2009 22:11:05   
Лејди
Не играм често игри на среќа последен пат собирав стапчиња од фриком сладоледи и задоцнив со испраќањетоuser posted image
Од време на време на интернет барам билтен па пишувам по едно ливченце од 50 ден.ама и таму немам среќа, еве баш сега чекам резултати да видам што сум направилаuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Игри на среќа
22.10.2009 22:18:17   
Enika
neam sreka i ne igram...zaso znam deka dzabe ke se nadevam...prv pat posle dogo vreme prativ za podarok od ubavia i zdravje i normalno ne sum megu izbranite...imav edna drugarka...bre sto raka imashe koga i da prati neso obavezno dobivauser posted image

(Одговор на членот Лејди)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Игри на среќа
15.5.2010 0:24:29   
jovanka
Posle podolg period Makedonija konecno so Drzavna Lotarija!Dali nekoj igral Loto vo noviot ciklus?Mozebi na nekoj od rr srekata ke mu se nasmeeuser posted image .

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Игри на среќа
15.5.2010 1:00:49   
nadica
ааааа за лото свекор ми е главен сите пишуваме по 1 комбинација неделно а тој уплаќа редовно добивал само ситни пари ама се надева на премијата user posted image user posted image user posted image инаку и јас сум коцкар голем додека бев на фах напоредно уплаќав со колеги и за чудо како што немам врска од спорт и добивав понекогаш user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Игри на среќа
30.11.2013 12:10:05   
Mihaela 2010
Kako dete cesto igrav loto,vo nedelata obavezno si uplakjav po edno livce i sekoe mi bese dobitno,dali 4 ili 5 ka sekogas fakjav
Ne igram takvi raboti ama poslednive dve nedeli neznam sto me spotera so eden kolega koj raboti vo odd.za sport mu dadov na dva pati pari za sportskauser posted image ...i normalno nisto ne dobivme...i rekov kraj vise

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Игри на среќа
30.11.2013 22:00:12   
zzaa
Играм спортска, најмалку еднаш неделно на 50 ден.И чат пат знам да добијам.
Ако сама си ги пишувам утакмиците ми искачаат, ако препишам од некој блогер некоја ,,нај сигурна,, е баш таа ке ме зезне.
По некогаш си купувам и по некоја грепка, е таму немам срека не сум добила до сега ништо.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Игри на среќа
1.12.2013 23:49:38   
Snowhite RR
Не играм игри на среќа, порано купувавме бинго, лото, грепки, ама сега ништо од тоа

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Игри на среќа
2.12.2013 12:42:25   
sandriana RR
Јас сум како Трпе од вицот - одел во црква и се молел бар еднаш да добие 7ца на лото, па после извесно време одење, му се јавил Дедо Боже - со муабет - арно Трпе да ти помогнам, ама еднаш да уплатеше user posted image
Така и јас си велам како би ми годела една 7ца, а никогаш немам уплатено лото user posted image
Спортска мноооогу ретко, со золва ми, за зезање уплаќам, ама никогаш не сум добила.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Игри на среќа
2.12.2013 22:27:37   
Felly RR
ззаа па дај пиши тука некоја твоја комбинација, па да препишиме ние од тебе. user posted image Ние дома се играме, ама не редовно. Кога ќе ни текне уплаќаме и лото, купуваме бинго, грепки, мм спортска уплаќа и пак ништо. Еднаш пред некој месец ми се падна на грепка 50 денари и си купив списание. Реков ако ги дадам на друга грепка отидоа, вака ги заменив за списание.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Игри на среќа
2.12.2013 23:16:05   
zzaa
Договорено Felly RR, само кажи за кој ден сакаш. А што мислите за новата наградна игра со фискалните сметки?Почнавте ли да собирате фискални, јас собирам па ке пратам можеби ке ми се насмее среката, да бидам скромна сакам едно станче да ми се падне немора повекеuser posted image , иако мислам дека пред време и таму се е наместено.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Игри на среќа
25.11.2015 13:25:30   
marchi
od igri na srekja jas igram loto ama epten retko i dobivam nekoja sitna dobivka kako za uteha,a mm od igri na (ne)srekja igra sportska i toa redovno pa prvo gi ostava parite pa posle ke fati za da si go vrati potrosenoto user posted image

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 15
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?