|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 5:16:58   
Rossana
Igrite na Facebook vo posledno vreme gledam stanaa mnogu popularni... Igrate li vie nekoi od igrite na Facebook?Jas na pocetokot ja igrav samo FarmVile ama sega nekako mi dosadi od nea, i ne ja igram. Sega igram Restaurant City i onaa novata Treasure Isle, a gi imam zapocnato so po 1-2 leveli skoro siteuser posted image user posted image user posted image user posted image A da, ponekogas ja igram i PetVile i Pet Societyuser posted image user posted image
Igrate li i vie nekoi igri i koi?

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 15.4.2010 8:49:39 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 8:31:43   
Twins
Jas voopsto ne igram igri na FB.Sum pocnala 1-2 cisto od radoznalost ama ne igram .
FB mi sluzi da se najdam  i pomuabetam so prijatelite.

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 15.4.2010 8:49:59 >

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 8:35:03   
caci20
Igram ama sega mi zdosadi pa poretko. Moze posle izvesen period ke se aktiviram

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 15.4.2010 8:50:22 >


_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE:Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 8:36:40   
profesorica
порано играв  и покер ама ми се здосади.сега ја играм фармата и тоа онака, не ми е нешто богзнае што интересна.

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 15.4.2010 8:50:46 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 8:59:37   
Cacko
ИЗВОРНА ПОРАКА: Twins

Jas voopsto ne igram igri na FB.Sum pocnala 1-2 cisto od radoznalost ama ne igram .
FB mi sluzi da se najdam  i pomuabetam so prijatelite.

potpis,baska so moram da kazam mnoooogu mi se smesni site so igraat(bez navredi),magarinja tolkavi abe zgnati na toa farmite ko neznam so da e,ni muabet ne se prai


_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 9:14:56   
Annabel
 user posted image user posted image user posted image  И јас бев едно од тие магариња, па се секирав да не ми се исуши фармата, па гледав колку е саатот да не закаснам, абе ужас. А заразно е навистина, може да се напише докторска тема по психологија за играчите на фармата.

Еден ден пред да се пордам "Господ ме просветли" и на сите мои пријатели им напишав дека веќе не играм  фарма, ама еве уште ми стигаат поклони...

Еве и тука да кажам....не играм фарма, не ми праќајте ништо на ФБ што е поврзано со фармата.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 9:25:05   
ripce
не играм ништо, во последно време ретко се логирам на фејсбук... покерот ми го отвори мм нешто префлаше чипови, што ти знам таму, имам пробано неколку пати, и толку... дури и мм кој беше заразен со покер не игра повеќе, ретко ретко... требаше да му ги украдат хакери 8те милиони чипови за да се опаметиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 9:25:57   
topce
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko



potpis,baska so moram da kazam mnoooogu mi se smesni site so igraat(bez navredi),magarinja tolkavi abe zgnati na toa farmite ko neznam so da e,ni muabet ne se prai



кај нас мм игра многу игри и една е фарма и му викам дедоти толкава фарма има ако ти е толку ќеф иди насади таму некоја пиперка човекот да се израдува барем user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 9:28:10   
Cacko
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 11:56:56   
majka 79
ИЗВОРНА ПОРАКА: topce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko



potpis,baska so moram da kazam mnoooogu mi se smesni site so igraat(bez navredi),magarinja tolkavi abe zgnati na toa farmite ko neznam so da e,ni muabet ne se prai



кај нас мм игра многу игри и една е фарма и му викам дедоти толкава фарма има ако ти е толку ќеф иди насади таму некоја пиперка човекот да се израдува барем user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
me iznasmeavteuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 12:38:23   
Leonida
Не играм ништо, никогаш не ме привлеклеuser posted image

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 13:14:51   
Adrijana
Igrav edno vreme Yoville, pa Farmvill, ama mnooogu mi bea dosadni i ne igram veke nisto.

_____________________________



(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 13:15:44   
nadica
ниту ги игарм ниту ги знам ниту ги разбирам user posted image user posted image user posted image фб го користам исклучиво за комуникација со пријатели да видам кој како е што е а игри не благодарамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 16:05:19   
penelopa
Da FarmVile ama nešto vo posledno vreme ne sum aktivna, mi se zdosadiuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 16:29:54   
Mila na mama
Јас на фб поминувам вкупно 10 мин во 24 часа некогаш и помалку. Ѕирнувам кој има што има кој што постирал и с еисклучувам. Мене фб ми е досаден корисен е само за ставање слики за моите да можат да бидат во тек со растењето на Мила и секако да не се заборавиме како изгледаме со некои стари пријатели. Игри не играм, не ме интересираат, тоа ми е губење време.

< Поракaта ја уредил Mila na mama -- 15.4.2010 16:30:34 >


_____________________________

love u all

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 17:42:40   
Тања РР
Немам Фб профил. Едноставно, не сакам да бидам дел од масата user posted image user posted image user posted image (без навреда се разбира)
Сепак, ни јас не сум имуна на таа глобална лудорија. Го користам профилот на мм за се што ќе ми притреба. Еве го направив обожавател и на РРuser posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Играте ли игри на Facebook?
15.4.2010 18:02:29   
Bogdancanka
igram poker koga doagam na red a so moj profil igra i brat mi i mmuser posted image user posted image user posted image taka da stalno sum prisutna a drugite igri gi bataliv koga kako

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Играте ли игри на Facebook?
16.4.2010 8:00:27   
natasha
Jas dodeka sedev doma i neodev na rabota se utepuvav od igranje igri na fb...sto rekordi pravevuser posted image ,ama sega nemam mn vreme..poso sum po celi denovi na rabota

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Играте ли игри на Facebook?
16.4.2010 14:52:14   
ananikol
Facebook nemam otvoreno od koga go pronajdov RR a kamoli da igram igrici-playstation na sin mi e pointeresen user posted image user posted image user posted image
Ako znae nekoj kako da se izbrisam od tamu neka mi kaze na pp bidejki mnogu prijateli mi zameraat sto ne gi prifakam-a so ako gi prifatam koga nemam vreme za na fb??

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Играте ли игри на Facebook?
24.4.2010 9:58:56   
Rossana
FACEBOOK OGLAS: Ja igra li nekoj Treasure Isle? I ke saka li da me addne za komsija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A moze li nekoj da mi isprati peperutki?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Играте ли игри на Facebook?
24.4.2010 10:17:11   
Maca25
немам време да играм игри. порано ирав некоја со мафија, нешто така, ама ја пронајдов РР и сега повеќе сакам тука да си читам, него да тросам време на фб.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Играте ли игри на Facebook?
26.4.2010 8:58:00   
Rossana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Rossana

FACEBOOK OGLAS: Ja igra li nekoj Treasure Isle? I ke saka li da me addne za komsija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Играте ли игри на Facebook?
26.4.2010 9:18:59   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica

ниту ги игарм ниту ги знам ниту ги разбирам user posted image user posted image user posted image фб го користам исклучиво за комуникација со пријатели да видам кој како е што е а игри не благодарамuser posted image user posted image user posted image


и јас исто, само што мм некогаш, сакам да кажам многу често го користи мојот профил да игра покерuser posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Играте ли игри на Facebook?
3.8.2012 18:03:37   
Felly RR
До пред некое време воопшто не играв игри, ама сега дека сум на одмор, и имам повеќе слободно време почнав да играм СимСити, а сега го заразив и мм.user posted image АКо ја игра и некој друг, нека ме стави за сосед, да не праќам јас досадни покани.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Играте ли игри на Facebook?
4.8.2012 14:02:51   
Maca25
Јас играм сега само bubble safari

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?