|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Гари68 маж на...
6.7.2010 22:12:07   
Julie1
Бидејки Гари68 ни наговести дека ке ни го открие никот на жм после 00 часот, а сега следуваат и одговори на интервјуто, па да оставиме простор ако се согласува Гари68, до одреден период (Гари68 те молам дади рок до кога) да погодуваме на која Рингерајка Гари68 е маж... Па читајте одговори на интервју и да погодувамеuser posted image user posted image user posted image

Гари68 бидејки се работи лично за тебе, доколку не сакаш слободно информирај ме и ке ја тргнам темата!

_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:16:25   
niki
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:17:36   
Gari68
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

Бидејки Гари68 ни наговести дека ке ни го открие никот на жм после 00 часот, а сега следуваат и одговори на интервјуто, па да оставиме простор ако се согласува Гари68, до одреден период (Гари68 те молам дади рок до кога) да погодуваме на која Рингерајка Гари68 е маж... Па читајте одговори на интервју и да погодувамеuser posted image user posted image user posted image

Гари68 бидејки се работи лично за тебе, доколку не сакаш слободно информирај ме и ке ја тргнам темата!


Нема проблем.Значи ќе ви кажам која е жм после последниот одговор на интервјуто

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:22:12   
Julie1


Нема проблем.Значи ќе ви кажам која е жм после последниот одговор на интервјуто



Јас мислев да оставиме неизвесност до утре а и можност оние кои нема да успеат вечерва да го прочитаат твоето интервју, да погодуваат утре... Што мислиш?

< Поракaта ја уредил Julie -- 6.7.2010 22:53:29 >


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:27:03   
Maca25
ајде да погодуваме!!!
јас мислам дека и е маж на бетпет.
другите што мислите?


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:30:13   
niki
Јас поим немам, морам повеќе да истражувамuser posted image а и не ме бива за детективски работи, затоа дирекно си прашувамuser posted image
А од кај беше Бетпет?


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:31:12   
Тања РР
Чек да одам на интервјуто и да ги простудирам одговорите на Гари68 user posted image

user posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:34:24   
Gari68


Јас мислев да оставиме неизвесност до утре а и можност оние кои нема да успеат вечерва да го прочитаат твоето интервју, да погодуваат утре... Што мислиш?


Ако се погодува до утре тогаш одговорот ќе го добиете во понеделник бидејќи утре рано наутро заминуваме надвор од државава и се враќаме во недела

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:38:33   
mama26
jas mislam DENIM e soprugata.

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:39:25   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: Gari68



Јас мислев да оставиме неизвесност до утре а и можност оние кои нема да успеат вечерва да го прочитаат твоето интервју, да погодуваат утре... Што мислиш?


Ако се погодува до утре тогаш одговорот ќе го добиете во понеделник бидејќи утре рано наутро заминуваме надвор од државава и се враќаме во недела



О па јас мислам дека е ова одлично, ќе имаме да се забавуваме долго на твоја сметкаuser posted image
(колку сум безобразна брееееее не ми се верува)user posted image



_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:44:32   
Viktori
јас мислам да ги прашаме програмерите!!! user posted image user posted image user posted image Ич да не му ја мислиме!!

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:50:19   
Maca25
абе какви стеее!!! ајде погаѓајте таму, не туку на полесен начин да мислите!! user posted image user posted image ајде виктори ти што мислиш? кој ќе погоди добива големо частење во барот!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:50:30   
Julie1

ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

јас мислам да ги прашаме програмерите!!! user posted image user posted image user posted image Ич да не му ја мислиме!!


Ах не ни се исплати, ова, ќе ни требаат посебни причини, барања да го добиеме одговорот и можеби нема да ни го исполнат барањето, со одговор дека радозналоста не е добра причина.. да си погодуваме ние...сепак

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:51:54   
Палешка РР
Или на Палче, или на бетпет user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:53:19   
Maca25
некоја што има женско бебе што јаде кашички user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:54:55   
niki
 И Тања има предвреме родена ќеркичка

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:55:42   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

некоја што има женско бебе што јаде кашички user posted image user posted image user posted image


user posted image добра ти е асоцијацијаваuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:56:39   
Палешка РР
И јас помислив на Тања, има Тања има 25 години и не спомнала дека се со маж и 17 години разлика, па ја исклучив таа опција user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:56:51   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

абе какви стеее!!! ајде погаѓајте таму, не туку на полесен начин да мислите!! user posted image user posted image ајде виктори ти што мислиш? кој ќе погоди добива големо частење во барот!user posted image user posted image user posted image

Мацо јас ништо не мислам! Каква сум расеана без децата у моментов не памтам ништо. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 22:57:15   
Julie1
Гари 68: Па физички ништо,а од карактерот би си го сменил инатот

И некоја жена што се жали од инаетчија маж user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 23:02:37   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

И јас помислив на Тања, има Тања има 25 години и не спомнала дека се со маж и 17 години разлика, па ја исклучив таа опција user posted image


а драга ништо не исклучуваме, тој факт може намерно го изоставилаuser posted image


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 23:04:15   
Тања РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

И јас помислив на Тања, има Тања има 25 години и не спомнала дека се со маж и 17 години разлика, па ја исклучив таа опција user posted image


user posted image user posted image user posted image Што ти е логикаuser posted image user posted image

Јас знам, јас знам, го издаде хобитоuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 23:06:47   
Julie1
А мене толку тешко ми оди со логикава... user posted image , ке почекам и јас одогвор на прашањето за името на ќерката ... а да го прашаме дали денес слави годишница.... хм, кога би славел не би бил со нас на РР во овие вечерни часови,... user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 23:06:54   
Палешка РР
Тања, ако знаеш, ќути си user posted image  user posted image
Јуле, па мора да биде, жешко столче си е жешко столче user posted image


< Поракaта ја уредил Палешка -- 6.7.2010 23:07:54 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Гари68 маж на...
6.7.2010 23:13:15   
Maca25
јас убаво си кажав....и јас сега знам сигурно која му е сопругата user posted image хммм...смарт!!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?