|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 13135 9.1., 10.57
Hopeful
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 26611 25.11., 21.46
Ki4iko
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 39274 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Предавања за породување   12 Кона 11734 13.12., 21.19
lolla
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 20670 9.12., 17.11
lolla
Пешки со меше   24 vezilka RR 11649 19.11., 16.37
lolla
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 12053 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Масажа за трудници   1 vezilka RR 11107 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 10511 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 18126 11.3., 23.36
Кона
Кегелови вежби   9 ripce 15662 4.1., 15.09
kikicka RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Дали вашето дете посетува курс по странски јазик?
Jana9

Дали вашето дете посетува курс по странски јазик?

ДА (40%)

НЕ (22%)

Планираме да го запишеме (38%)


Број на сите гласови: 40

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!