|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Веб страни со попусти
28.6.2012 23:34:04   
miana
Ајде мили рингерајки да пишеме по нешто и на оваа тема..Сигурна сум дека сите сте запознаени со страниците за попусти што се актуелни во последно време..Дали сте искористиле нешто до сега ? Кои се Вашите мислења за овие страни и за понудите? Дали мислите дека кога имате купон за некоја услуга,го добивате истиот третман како кога би платиле платиле услуга без купон/ваучер..Кои понуди Ви се најинтересни? Ајде пишувајте ги Вашите искуства...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 0:53:36   
Viktori
Да напоменам само дека е забрането поставување на линкови. user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 10:03:38   
meU87
Епа како ќе функционира темава????
А зошто во другите теми се ставаат линкови???

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 12:00:26   
miana
Eve vaka ke funkcionira...
Devojki pred nekoe vreme na unisales imase ponuda os kozmeticko studio Sandra,tretmani za slabeenje po vas izbor..Cinese 1200 denari..Jas go kupiv ...Otidov tamu,prvo ne bev zadovolna zaradi toa sto mi zakazaa vo 18 ipol a me stavija vo kapsulata 30 minuti pokasno..Baska koga me stavija vo kapsulata me prasaa dali imam vaucer i mi rekoa deka za tie so vauceri tretmanot namesto polovina cas trae 20 min. Znaci oni mi nudat tuka popust za za popustot si kratat vo vreme...
No ne e sekade vaka...Na primer isto taka si kupiv vaucer za pedikir od grupper i bev i mnogu sum zadovolna od uslugata... Ete taka mislev..Dali kupuvate vauceri od vakvi strani??? Sto najcesto koristite??? Dali ste zadovolni od uslugite ...Ili pak ako ima nekoja dobra aktuelna ponuda moze da kazete na koja strana samo ( kolektiva,grupoper i sl) i da posocite koja ponuda..Ednostavno komentirajte gi iskustvata...Jas cesto koristam od nekoi sum mnogu zadovolna no nekoi navistina zabusavaat,ne ve tretiraat kako musterija...

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 12:15:48   
Andriance
Јас општо од комплетната услѕга на Сандра не сум задоволна и затоа не сакам ни да се излажам да купам нешто од таму..Прво е прљаво, второ неодржувано...трето сите работат колку да сработат, без да ги интересира како ќе сработат.

туку...ја си купувам ваучери речиси од сите страни..но, најзадоволна сум од изборот на попусти на групер и колектива...сум купила храна, облека, ваучери за чистење а последно купив ваучери за третмани за слабеење од Ангелиус..

Еве што мене ми фаќа око, а е на попуст...

Целосно организиран роденден за во новоотворената игротека "Ен2три" во вредност од 1900 ден. по цена од 760 ден.

попуст на шарска плескавица + помфрит + лепче + летна манџа во "Рагуза" во вредност од 250 ден. по цена од 119 ден.

и секако - Одмор за двајца до 16.08.2012 во Хотел Посејдон 3*** Супериор, во Паралија. Катерини
5 ноќевања со појадок и вечера за двајца од 15.07.2012 до 16.08.2012



_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 14:18:07   
kikicka
Офф тешко на мт Андрианче user posted image user posted image

Ај да не сум оффтопик,штосе однесува за ваучери глупо е што прават само во СК да се користат. На пр. во Хр имаше ваучери од било кој град,9козметика,ресторан и сл.)така дааа може да искористат било кој,а вака сега јас треба да му амислам акосакам да купам,кога ке одам Ск,кој ке чува деца бла бла ,д`га и широкаuser posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 16:10:41   
miana
kikicka ima i vo drugite gradovi ....Samo tie siimaat svoi veb strani..Ima Biltola,im Ohrid i dr.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 16:13:44   
miana
Jas eve sega si vidov top ponida na stranata "voskopje" belenje na zabi...rabotat dvokratno i cekam prvo da prasam dali e hemisko belenje ili nekoe drudo bez vrska...kuponot e 1999den i obavezno ke si go kupam..imam mnogu ubavi zabi i sakam da mi bidat i beli kako na reklamite user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Веб страни со попусти
29.6.2012 17:25:26   
amateuress
супер е темава :) јас првпат купив два ваучери од групер, за relax & tone и за вечера во густо пред околу 2 недели, ама како се разболевме сите по дома не сум успеала да одам да ги искористам. кога ќе одам ќе пишам искуство.

гледам на колектива и групер често има понуди за третмани за лице и масажи во козметички салони, па ако има некој искуство со салоните нека пише, некако шубе ми е да одам негде на неиспробано, а баш се добри понудите.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Веб страни со попусти
2.7.2012 12:56:36   
*Elena*
Jas kupiv kupon od VoSkopje za sisanje, feniranje i maska na kosa, ama slucajno mi se pogodi moeto studio kade sto i prethodno si idev na frizer i veke redno vreme bese i da otidam pak user posted image Uslugata im bese top, isto kako koga si idev i prethodno bez kupon, duri moze i podobra, a plativ okolu 60% pomalku user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Веб страни со попусти
2.7.2012 22:47:13   
miana
Mene denes mi stignaa parite od fondot i vednas si go kupiv kuponot za hemisko belenje na zabite. Ke se obidam pred odmor da odam a ako ne stasam,ke odam koga ke se vratam i ke vi pisam dali izgledam kako na reklamite :))))) Ajde be mamicki ?Kiupuvate li vie vauceri??Daj pisete nekoe iskustvo...Jas do sega sum bila na edna vecera i bese preubava ( lazanji ) mmmmmm,na sveki i kupiv za rodenden tretman za lice od dermaestetika,i se vrati PREzadovolna,duri i onakvi bradavici imase po liceto i vratot i laserski i gi otstranile za nekoja eftina suma....

(Одговор на членот *Elena*)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Веб страни со попусти
3.7.2012 9:39:28   
AnnaMolly RR
Ние како што сме познати јадачи со мм, досега имам купено 3 ваучери за во „Иди ми дојди ми“ и еден за во ресторан „Алтан“, нормално за гнетење user posted image

Супер беше, порциите бајаги големи, се по ред како што си беше на понудата и исто како што даваа на другите што не беа со купон. Со еден збор, задоволна сум.

Освен јадење, друго немам купувано, па не знам како е со другите понуди.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Веб страни со попусти
3.7.2012 9:45:40   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Ние како што сме познати јадачи со мм, досега имам купено 3 ваучери за во „Иди ми дојди ми“ и еден за во ресторан „Алтан“, нормално за гнетење user posted image

Супер беше, порциите бајаги големи, се по ред како што си беше на понудата и исто како што даваа на другите што не беа со купон. Со еден збор, задоволна сум.

Освен јадење, друго немам купувано, па не знам како е со другите понуди.


Епа ако е така..види ја понудата на групер од густо... или еве ја...

Богата вечера за двајца на 57% попуст во GUSTO Pizza&Vino! 2 салати по избор, 2 главни јадења по избор, 2 десерти по избор + 0,5l вино на куќата во вредност од 1380 ден. по цена од 599 ден.

мф мф...

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Веб страни со попусти
4.7.2012 12:00:35   
Cipi Ripi
Имам едно прашање во врска со плаќањето на овие страни, дали парите ги повлекуваат одма или кога ќе ја добиеш услугата?

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Веб страни со попусти
4.7.2012 12:05:09   
AnnaMolly RR
одма се повлекуваат парите. А во случај зделката да не е успешна, ти ги враќаат на сметка парите.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Веб страни со попусти
4.7.2012 12:24:29   
Cipi Ripi
Аха, значи зделката не ми била успешна. Но и покрај тоа што имам исто пари на картичката, зделката ми стои во купени. Што е финтата со тоа? Мене тоа ме збуни,и сеа не знам дали ја купив или не.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Веб страни со попусти
4.7.2012 12:31:37   
Dimana
Ima nekolku dena za da zdelkata e uspesna ili ne ,dokolku istece vremeto i nema dovolno kupeni kuponi znaci zdelkata ne e uspesna i parite ti se vratile,zatoa proveri kolku vreme traae akcijata za tvojata zdelka dokolku e isteceno vremeto i nemalo kupuvaci ti ne si ja kupila zdelkataiako ti stoi kako kupena ,kuponot ne e aktiven,

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Веб страни со попусти
4.7.2012 12:31:59   
miana
vidi ako imas kupon,ispecati go i proveri dali e ispesna zdelkata..Si pisuva na stranata dali e uspesna,na samata ponuda pisuva kolku e potrebno da se kupat za da bide uspesna.A parite na s-ka sigurno ti stojat vo rezervirani s-va..Ke ti gi povlecat....

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Веб страни со попусти
5.7.2012 8:33:56   
TeaM
Stranite si gi posetuvam redovno, pa toa shto mi treba si go kupuvam :)
Vcera kupiv vaucer za antibakterisko mienje na kola, namesto 700 -210 mkd.
Vo odnos na hrana, imav kupeno od Kaj Zlate i In Vino...super ponuda, super usluga za malku pari..

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Веб страни со попусти
6.7.2012 1:37:35   
amateuress
јас бев вечерва во густо, и супер беше и храната и услугата, само син ми беше малку кенкав, ама среќа заспа, па можевме со мм на раат да јадеме :)
значи препорачувам.
а тоа со миењето на кола и јас сакав да го купам, ама сега-после, изгледа ми помина зделката.

(Одговор на членот TeaM)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Веб страни со попусти
6.7.2012 15:08:26   
Natuska85
Купувам,многу купувам од вакви страни.И претежно сум задоволна од услугата.Еднаш имам промашено едно фенирање кај универзална,ај викам блиску ми е после работа ќе се исфенирам,леле среќа ушите што ми останаа на место.Девојчето што ме фенираше абе ми ја изгоре главата,па ќе ми го потфати ушето.Никогаш повеќе таму.И од пица ресторанот кај Универзална воопшто не бев задоволна од услугата,дека со купони бевме па чекавме може некои 45 минути.

Не ми е јасно едно само зашто даваат понуди ако не планираат да ги работат коректно услугитеuser posted image .Па они уствари со овие понуди прават само реклама за себе,пошто и немаат некоја заработувачка.Од цената на понудата за понудувачот одат само 30 %,а се друго оди за страната кја ја нуди понудата(ова од сигурни извориuser posted image ).Можат само антиреклама да си направат со некомплетна услугаuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот amateuress)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Веб страни со попусти
8.7.2012 15:54:17   
amateuress
убавици, има убава понуда на групер за во фризерско студио алур, кај апче негде колку што видов, потстрижување, фенирање, маска и серум за 200 ден, а убаво изгледа салонот на сликите :)
и има понуда за вежбање во топ форма со термини по избор во јули и август за 1600 мислам. кој е тука летово, таман нека се поти :)

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Веб страни со попусти
8.7.2012 16:13:11   
miana
Jas ednas si kupiv vaucer od EMPIRE frizersko i kozmeticko studio - za sisanje i feniranje...Deckoto ( Daniel - mozebi go znaete ,rabotese kaj Dadar dolgo vreme ) super raboti i od togas si odam na sisanje kaj nego....Vaucerot bese za sisanje i feniranje a toj samo me isisa - "nemalo" potreba za feniranje kaj mene .Ne mu zameriv sto ne me isfenira bidejki ubavo me isisa...

(Одговор на членот amateuress)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Веб страни со попусти
10.7.2012 9:42:51   
TeaM
Ponudata na Gruper za sisanje i feniranje vo Alur, ja kupiv i iskorustiv vcera. Super pominav. Deckoto me isisa bas kako shtomu objasniv, a i feniranjeto e super.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Веб страни со попусти
10.7.2012 9:44:13   
TeaM
Dali nekoj koristel tretmani za slabeenje preku ovie sajtovi. Ajde nekoj neshto neka mi preporaca. Iskustva?

(Одговор на членот TeaM)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?