|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Вашиот ник
18.7.2009 13:39:45   
Еца
Од каде инспирацијата за вашиот ник?

Мојот ник е моето име, но има толку интересни никови па ме интересира што всушност тие ви значат?user posted image

< Поракaта ја уредил Julie -- 26.7.2009 17:07:44 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Вашио ник
18.7.2009 15:14:51   
mis.
mis - М  и С се првите букви од имињата на моите две синчиња.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Вашио ник
18.7.2009 17:36:44   
Палешка РР
Син ми ме вика така. Вели, мамо ти си како Палешка, види колку сум повисок од тебе...user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Вашио ник
18.7.2009 18:25:45   
mami
откога се породив сите другарки ме викаат - мами, јас на Лука секогаш му викам- мами, мамичка ај дојди, ај ова ај она, колегите на работа(бидејки се колку мене а сеуште дури и без девојки) ме викаат мами понекогаш кога им треба совет за настинка или слuser posted image user posted image user posted image па и немаше многу двоумење како да се крстамuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Вашио ник
18.7.2009 22:32:28   
Боцко
bad baby ме викаше жм кога бевме дечко и девојка. а боцко си дојде со аватарот. ми се допаѓа неговиот лик во цртаниот.user posted image

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Вашио ник
19.7.2009 2:18:59   
garfild
Како мала го обожавав Гарфилд,па затоа така...

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Вашио ник
19.7.2009 3:31:26   
hristijana
skoro go slusnav ova ime(Hristijana) i nekako mi e interesno.

(Одговор на членот garfild)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Вашио ник
19.7.2009 8:21:27   
niki
Niki znaci pobeda na grcki, si go koristam za da si se ubedam deka  se mozam inaku nikoj taka ne me vika, poteknuva od vremeto koga se zapoznavme so maz mi, nasproti site prepreki sto gi imavme niz naseto patesestvie toj bese sekogas optimist i mi vlevase ogromna nadez deka se mozeme zaedno da prebrodime, deka treba da veruvam vo sebe i vo nas, edna od pricinite sto go zasakav.

(Одговор на членот hristijana)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Вашио ник
20.7.2009 0:30:14   
biljanaM
Никот ми е името и првата буква од моминското презиме

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Вашио ник
20.7.2009 0:44:10   
denicka
mojot nik mi e imeto ama taka me vika samo bratceto sto si go sakam najmnogu na svet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Вашио ник
20.7.2009 7:48:34   
Mammy
Мојот ник е од една блузичка што ја ддобив на подарок од една пријателка на мм од Загреб од Пренатал и која ми беше една од првите труднички блузички и на неа пишува Mammy..user posted image

< Поракaта ја уредил Mammy -- 20.7.2009 7:49:12 >


_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Вашио ник
20.7.2009 13:01:05   
karla
mojot nik e rezultatot od eden test za toa koe ime bi odgovaralo za mojata (nerodena) kerka spored karakteristikite i mozniot period na ragjanje. I veruvale ili ne navistina mi se dopagjauser posted image  

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Вашио ник
20.7.2009 13:15:14   
srnicka
srnicka, neznam taka mi tekna, mnogu milo zivotince mi e i koga se registrirav se mislev kako kako i ete taka ispadna :)

(Одговор на членот karla)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Вашио ник
20.7.2009 14:02:40   
selma
i mojot nik e moeto ime SELMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SELMA

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Вашио ник
20.7.2009 14:30:14   
Natasha5
I mojot nik e moeto ime Наташаuser posted image

(Одговор на членот selma)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Вашио ник
20.7.2009 14:57:49   
bambi
Bambi, nekako mi se dopadna imeto, potoa otsekogas si sakam plazma na bambi, sekoja srnicka za mene e bambi i zatoa.

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Вашио ник
26.7.2009 16:30:16   
mami
баш е интересно вака да дознаеш од каде баш тоа име..ајде ги чекаме и другите да кажат за својот изборuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот bambi)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Вашиот ник
26.7.2009 16:40:04   
milijana
Ako nekogas imam kerka bi i dala ime Milijana.Razimisluvav i za Anastasija i Sofijana ili Josefina.Pozz

< Поракaта ја уредил Julie -- 26.7.2009 17:08:16 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Вашиот ник
26.7.2009 18:02:40   
mimicka
Mazot mi me vika taka user posted image i nekako milo mi zvuci.

(Одговор на членот milijana)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Вашиот ник
9.8.2009 1:41:08   
nadica
mojot nik e imeto na kerka mi bidejki sega toa ime mi e najubavo na svet user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mimicka)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Вашиот ник
9.8.2009 10:19:24   
Cacko
Mojot nik e varijacija na moeto ime, Slavica-Caci-Cackouser posted image . Eve edna interesna informacija ,dali steznaele arhaicno Cacko sto znaci???GAVOLuser posted image user posted image user posted image Znaete koga vikaat Cacko ti e kriv(vo prevod Gavol ti e kriv). Vo dadeni momenti mm vika deka moite epten mi go pogodile imetouser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Вашиот ник
9.8.2009 23:49:48   
Twins
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image CACKOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mojot nik  e twins  zatoa sto imam bliznackiuser posted image user posted image


(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Вашиот ник
27.8.2009 11:35:34   
profesorica
Мојот ник е мојата професија.Јас сум дипломиран професор по Германски јазик

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Вашиот ник
27.8.2009 11:41:16   
arh_diz
Mojot nik e skratenica od mojata profesija arhitektor dizajner

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Вашиот ник
27.8.2009 20:42:45   
Лејди
лејди... хм незнам кога се регистрирав на форумов прво тоа ми падна на памет без некоја посебна причина.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?