|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Антиталент сум за...
6.1.2012 17:57:57   
Палешка РР
Јас сум антиталент за правење торти user posted image , немам досега солена направено но ретко која била убава user posted image .
Исто така сум антиталент за цртање и пеење....да земеш и да бегаш сум. user posted image

Кај вас како е? user posted image



_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 18:07:04   
temjana
најголем антиталент за танцување, мм прв пат кога ме виде неможеше да се изначуди како успевам да играм во меѓуритамuser posted image Гледајте го спотот од Fatboy Slim - Praise you и се ќе ви биде јасно, значи потполно исто играм, башка што сигурна сум дека ми ги видел однекаде чекорите и покретите и ми ги укралuser posted image user posted image А имам уште една мана мразам шеќер и правам благо без ни трошка шеќерuser posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 18:13:42   
Melanija RR
Темјана мене стварно ми е доста денес од твои постови user posted image user posted image user posted image ме уби од смеење
Ај да не одам офтопик,јас дефинитивно сум антиталент за пеење за друго не ми текнува....... што би значело дека сум многу талентирана user posted image ....а да сигурноuser posted image


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 18:44:55   
Viktori
Јас сум антиталент за пеење. Јас коа ќе се распеам, слушалици си ставам, а маж ми децата стојат вака
user posted image

Исто ко Палешка, за торти ич не ме бива, а коа правам колачи никогаш не ми излегуваат во формата која сакам да ја добијам. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 20:05:19   
kapina
jas sum antitalent za tancuvanje 

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 21:21:34   
Тања РР
Нема поголем антиталент од мене за пеење, ни сама не можам да си се слушам а не па да присилам некој да ме слушаuser posted image .
Според мм лоша сум и во организација ама јас не се сложувам со тоаuser posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Антиталент сум за...
6.1.2012 22:21:18   
Ikana
Peenje...ko gavrance sum.
user posted image
Bebeto se mrshti koga ke mu zapeamuser posted image

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 0:13:50   
mami2
Антиталент за се што е поврзано со слух и ритам. Ниту ме бива за играње, ниту за пеење. А во минативе години се распеав со децава, па мм вика ќе ме пријавел на „Златен гавран“.
Не ме бива и за оние работи што ги правевме на физичко: стој на раце, прескокнување на коњ, мост,... иако на времето имав и 20 години помалку и 25 килограми помалку, не ме биваше, немам гипкост (како се вика на македонски?)...татко ми викаше како дршка од метла да сум голтнала па не можам да се свиткам во половината

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 0:17:38   
AnnaMolly RR
Антиталент сум за фаќање предмети. Кога некој сака со фрлање да ми подаде нешто, НИКОГАШ не успевам да го фатам.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот mami2)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 14:57:53   
mila mama
Дефинитивен антиталент за пеење! А тоа ми е и неостварена желба...user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 18:01:32   
Annet
aaa ja kako paleska,nesakam i nemozam da pravam torti,ama i najobicna da e od hopla nema da mi se pogodi leleee,za drugo neznam.. haa

< Поракaта ја уредил Annet -- 7.1.2012 18:02:22 >

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 21:10:37   
Yummy Mammy
Za crtanje, definitivno.
Ama zatoa si peam ubavo user posted image i si igram

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 22:14:28   
Luci
За цртање и месење user posted image user posted image user posted image Ништо не знам да нацртам исто и да замесам. Земав еднаш по убаво детална рецепта на Натушка да направам пица и све бидна само пица не биднаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Антиталент сум за...
7.1.2012 22:17:00   
kikicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila mama RR

Дефинитивен антиталент за пеење! А тоа ми е и неостварена желба...user posted image



исто се трудам сетрудаминекако салам да испеам илинекој да рече те бива за пеењеuser posted image user posted image др.антиталент деф за месење се тестотоне ми испаѓа.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 11:29:08   
Bububebe
Антиталент за цртање,еден круг не можам да нацртам без шестар user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 11:47:01   
arh_diz
Antitalent sum za se sto e povrzano so muzika, duri nepustam muzika ako nepusti mm

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 12:47:29   
penelopa
За многу работи на пример: возење кола, ориентација во простор, готвење комплицирани јадења итнuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 12:54:20   
mila28
Ufff definitivno sum antitalent za igranje ,misalm na oro, go znam samo pravoto i toa edvaj user posted image , ama zatoa za tango sum tata-mata user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 16:19:22   
Martins mom
Мислам мислам и никако да ми текне за шо сум тапаuser posted image user posted image Фино готвам, со тортарство се занимавам, имам средно музичко, математика ми оди, убаво цртам, спортски тип сум... Нескромно од моја страна бреееејuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Антиталент сум за...
8.1.2012 16:24:25   
anedespo
Za domakinluk

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Антиталент сум за...
9.1.2012 13:05:47   
liberta
ИЗВОРНА ПОРАКА: mila mama RR

Дефинитивен антиталент за пеење! А тоа ми е и неостварена желба...user posted image


tolku mnogu sakam de peam, a pojma nemam. ni glas, ni sluh, ni ritam......
ednas bevme sobrani drustvo ....i si pam jas i drugarka mi sto sedese do mene mi vika potivko pej oti be zbunuvasuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Антиталент сум за...
9.1.2012 14:41:55   
miana
Za peglanje user posted image Edna maica na mm ja peglam 15 minuti minimum i pak e nepeglana :((((((((((((( 

(Одговор на членот liberta)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Антиталент сум за...
11.1.2012 20:06:26   
Џесика
Антиталент сум за проценување на нештата „од око“... да одам во продавница без син ми нема да имам појма која големина на блуза, обувки да му ги купам... или кога треба да се готви нешто, никогаш не го знам она „отприлика“ од такт се вадам. Со години, одредено јадење и до ден денес ми е потребно да знам точно колку вода, млеко, сол, шеќер ми треба. Исто и антиталент сум за цртање.

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Антиталент сум за...
12.1.2012 8:07:14   
dostickage
za peenje definitivno.imam tenok detski glas i peam kako za na zlatno slavejceuser posted image
a kolku samo sakam da znam da peam, da mozev na cel glas kje peevuser posted image

ama aj ako nisto drugo barem malite bebinja me slusaat so zadovolstvo.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Антиталент сум за...
12.1.2012 8:07:58   
dostickage
p.s. baska i zboram kako malo dete . predetski glas jbguser posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

razlika
alfa

koja e najdobrata razlika vo godinite izmedzu prvoto i vtoroto dete

1godina (6%)

2 godini (22%)

3 godini (38%)

4 godini (19%)

5 godini (6%)

ili nad 6 god (9%)


Број на сите гласови: 143

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!