|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Вашите најубави желби за Новата Година ги разубавуваа страниците на Рингераја за време на најубавите празници. Самите вие ги избравте најдобрите десет. Кои се добитници на подароци од Sunday?

image

Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Израдувајте ги другите, израдувајте се себе, со подароци од Sunday и Рингераја.мк!

image

Наскоро ќе приготвувате баклава? Некој ќе каже, тоа е показател за вистинска домаќинка. Сите домаќинки имаат различни рецепти, секој додава нешто ново, посебно, крие некоја мала тајна која ја кажува само на следниот наследник на кујната во семејствот

image

Како изгледа еден обид да се направат Божиќни колачиња? И што да направите кога ќе се откажете од печењето колачи во присуство на мали деца? :)

ПР ТЕКСТОВИ

Ги сакам празниците!

Автор: Kolid S Team | 25.12.2013
image

Од масата, полека се шират мириси на свежо печени Sunday колачиња, ммм, твоите сетила се веќе подготвени за реакција. Бадеми, ореви и цимет, заводливо допираат до твоите усни...

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Одмор.
пеперутка16

На колку месеци би го однеле вашето бебе на море?