|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Започна гласањето за Ѕвезда на бебе календар за 2021

Редакција Рингераја, 11.11.2020
Гласањето започна, но вие се уште можете да го пријавите вашето дете за "Ѕвезда на бебе календар 2021

image
/11


Ако фотографиите сеуште не се подготвени,

имате доволно време да си поиграте со вашите малечки

и да ни подарите еден од тие моменти на радост.

Се што треба да направите е да ни испратите фотографија од вашето дете

на возраст од 0-5 години. Тема на календарот за 2021 година е:

ноќно бањање и нега.

Ја чекаме и вашата пријава!


„Ѕвезда на бебе календар за 2021 година"

под спонзорство на JOHNSON'S ®.


ГЛАСАЊЕТО

започна денес 11.11.2020 и трае до 03.12.2020 година

ГАЛЕРИЈА НА ФОТОГРАФИИ


Сакаме да видиме што повеќе интересни фотографии, волшебни моменти, неодоливи погледи и насмевки на вашите малечки, додека уживаат за време на нивното бањање/нега. Испратете ни слатка фотографија од вашето дете сокриено во пената на блескавата купка, после бањање, замотано во бањарка, со играчки во водата, или додека неуморно ги мие рачињата со многу нежна сапуница. Сакаме да ја покажеме среќата и уживањето на вашето дете во текот на вашиот ритуал на бањање, бидејќи тоа е многу повеќе од чистење на телото!

Придружете ни се во најволшебното патување на небото на најсјајни ѕвезди! Учествувајте, коментирајте, навивајте, гласајте! Заедно ќе се забавуваме!

Придружете се на најволшебното дружење и забава!


Пријавете фотографија ОВДЕ!

 
Ова сигурно не го знаевте за новороденчињата!
Бебињата се неверојатни мали суштества кои постојано ги изненадуваат своите родители, претежно позитивно, а понекогаш и ...
18
Што да јадете за да не добиете коронавирус?
Кои витамини и минерали се најефикасни во борбата против Ковид-19? Кои се оние хранливи материи кои имаат научно докажан...
12
Интервју со @diy_mom_diary - Мајка на пред...
Христина Ангелкоски - мајката која стои позади инстаграм профилот @diy_mom_diary, мајка на две дечиња, од кои едното е п...
9
Да имаш дете - свесен избор или судбина?
Живееме во свет во кој нема ништо сигурно - традициите, навиките, обичаите, технологијата, инвестициите и ... животните ...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

машки имиња
kate18

кое име повеќе ви се допаѓа

Дамјан (48%)

Давид (52%)


Број на сите гласови: 173

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!