|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Тајната на свадбениот изглед на Меган Маркл

Редакција Рингераја, 20.5.2018
Меган Маркл и на својата венчавка, која по многу нешта беше нетипична, остана верна на својот стил на кул калифорниска девојка

image
/11


 

Американската глумица и принцот Хари се венчаа во капелата St. George, а милиони гледачи ширум светот ја следеа оваа венчавка која беше прогласена за венчавка на годината.

 

 

 

 

1

2

3

5

6

7

8

 

Меган Маркл, ни на најсвечениот ден во својот живот не се откажа од својот препознатлив стил на самосвесна девојка, израсната во Калифорнија, па нејзината шминка и фризура беа ненаметливи и ја нагласија нејзината природна убавина.

Глумицата се омажи за принцот Хари во прекрасна венчаница со минималистички стил, која ја потпишува модната куќа Givenchy, а тијарата и долгиот вел одлично се вклопија во нејзиниот изглед.

Згодната американка носеше ниска пунџа, а фризурата ја осмисли познатиот стилист Serge Normant, со кој соработуваат познатите глумици.

Темнокосата убавица не претера ниту со подлогата, па нејзините пеги повторно дојдоа до израз.

Нејзините нокти беа кратки и нагласени со ненаметлива боја, баш како Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета, кои никогаш не ставаат лакови за нокти со интензивна боја.

2

3

7

8

9

Предвремена ејакулација
Предвремена или прерана ејакулација е еден од најчестите сексуални проблеми. Најчесто се опишува како неможност за одлож...
4
Динамични вежби за рамен стомак во домашни...
Рамен стомак во домашни услови? Звучи неверојатно, но не е толку тешко да се постигне како што навидум изгледа
3
Првиот јавен говор на војвотката од Кембриџ
ЛОНДОН – Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон вчера го одржа својот прв говор во јавноста. Насмеана и сигурна, сопругата...
3
Среќна Нова 2019 година!
Ниту еден ден од годината не вплетува во нашите мисли толку многу желби за нови почетоци и успеси, за позитивни промени ...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali piete cedeni sokovi?

Da (60%)

Ne (0%)

Ponekogas (40%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!