|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Обожавателка на Тоше од Тајван

Редакција Рингераја, 18.1.2012
Го сакавме во Македонија, го сакаше цел Балкан, а обожаватели Тоше имал дури и од Тајван!

/11


 

Тоше, нашиот ангел, ги освојуваше срцата на сите кои имаа можност да го слушнат неговиот ангелски глас и неговата музика. Тоше ги освојуваше срцата и на оние кои не го разбираа јазикот на кој пее.

 

Погледнете го видеото од негова обожавателка од Тајван, направено во пресрет на неговиот роденден 25. Јануари.

 

ТЕ САКАМЕ ТОШЕ!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Песните на баба
Детско катче
3
Велигденски боенки
Пилиња, зајачиња и јајце
3
Народни поговорки - Б
Народни поговорки
3
Народни поговорки - Д
Народни поговорки
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?