|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Џорџ и Амал Клуни ќе станат родители?

Редакција Рингераја, 18.11.2014
Дали Џорџ Клуни и Амал Клуни се подготвени да бидат родители?

image
/11


 

Според новиот извештај, актерот со 53 години и неговата сопруга со 36, одлучиле да станат родители, па бараат дете од земја, разрушена од војна.

Прва земја на нивната листа е Сирија.

 

1

 

Џорџ, водејќи се од среќата на своите пријатели кои имаат деца - Matt Damon, Cindy Crawford, Brad Pitt и Angelina Jolie и кои уживаат во родителството, сака да го има истото радосно искуство со сопругата Амал и да прифати детенце во своето семејство.

 

Со среќа!

Девет грешки на родителите со мали деца
Децата не доаѓаат со упатство за употреба за жал. Децата кои се во фаза на проодување се полни со енергија и желни да ја...
10
Да, навикнувај го бебето во раце!
Не го навикнувај бебето во раце и се ќе биде супер! Како рацете да се причина за сите проблеми. Е па не се согласувам и ...
6
Доење и хранење со шишенце
Ако мајката избере употреба на шишенце во текот на првиот месец на бебето, некои тактики при хранењето можат да помогнат...
4
Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - МАРТ
Оваа вечер нека свети најсилно, бидејќи блеснува ѕвездата за месец МАРТ
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

.
Jana9

Dali koga nekoj ke ve naluti znaete da se razvikate?

Da (33%)

Ne (0%)

Ponekogas (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!