|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Знаци на бременост II
18.1.2017 0:11:19   
nestrpliva31
fala kvisko utre kezakazam pregled pa ke pisam sto ke mikazat senadevam ubavi vesti pozdrav

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 326
   RE: Знаци на бременост II
19.1.2017 12:10:22   
вераинадеж
Девојки,јас бев на ехо и уште ништо не се гледа,бета ХЦГ 260. Ми рекоа по 2 недели пак да дојдам. Сакам да ве прашам,од вчера имам како жолтеникав исцедок,не многу густ. Нормално ли е или да се јавам кај матичната. Инаку не знам дали е заради специјалната диета што ми ја дадоа за дијабетичари или е од слабото железо, ама многу сум бледа и ми се врти како од настинка кога ви се врти или од грип. Не знам дали потполно да се придржувам кон диетава или да јадам повеќе. Се заснова на 16 лебни единици што треба да ги внесам во помали оброци во текот на денот.

< Поракaта ја уредил вераинадеж -- 19.1.2017 12:11:54 >

(Одговор на членот nestrpliva31)
Непосредна врска до пораките: 327
   RE: Знаци на бременост II
19.1.2017 22:03:32   
kapina
Bleda si od zelezoto sto ti e nisko

(Одговор на членот вераинадеж)
Непосредна врска до пораките: 328
   RE: Знаци на бременост II
20.1.2017 19:35:41   
nestrpliva31
ubava vest deneskauser posted image bev na pregled vo filip vtori mi potvrdija bremenost 6nedela i se e dobro mnogu sum srekna viposakuvam nasite da zabremenite pozdrav

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 329
   RE: Знаци на бременост II
20.1.2017 20:32:54   
kapina
Nestrpliva cestitki milicka imaj si lesna bremenost i zivo i zdravo bebce

(Одговор на членот nestrpliva31)
Непосредна врска до пораките: 330
   RE: Знаци на бременост II
20.1.2017 23:44:12   
nestrpliva31
fala kapina

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 331
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Оди на: