|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 23:15:29   
Bitolcanka
Луди жени user posted image user posted image user posted image Замислете си утре-задутре - вашите снаи да објавуваат ваши слики по форуми user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 23:19:44   
niki
Тоа ќе и биде 100% погодок за лош однос со мене, среќа немам син сега за сегаuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 23:20:20   
Палешка РР
Ајде Битолчанка не ги обесхабрувај снаите те молам user posted image user posted image



_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 0:14:08   
Bitolcanka
Само ги предупредив, за сваки случај user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 9:40:10   
amelbebe
ajde jas ke ja slikam vecer,i ke ja opnam ovdeuser posted image user posted image user posted image user posted image samo nemojte losi komentari zosto sveki mi e dobrauser posted image user posted image user posted image ne znam sto ke oblece vecerva,zosto cel zivot nemozam da ja nateram da oblece nekoja ubava kombinacija na boi,sve mi boje lepo stojeuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 10:06:23   
nadica
жени не туку коментирајте туку ставете по некоја слика user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 10:57:23   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka

Луди жени user posted image user posted image user posted image Замислете си утре-задутре - вашите снаи да објавуваат ваши слики по форуми user posted image user posted image user posted image


Јас мислам дека нема ништо лошо во тоа...Си замислив како би било снаа ми да стави слика од мене на форум и мислам дека не би имала ништо против, не би го почувствувала тоа како напад врз мене...напротив...(можеби ќе се замислам зошто го сторила тоаuser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 10:59:15   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: amelbebe

ajde jas ke ja slikam vecer,i ke ja opnam ovdeuser posted image user posted image user posted image user posted image samo nemojte losi komentari zosto sveki mi e dobrauser posted image user posted image user posted image ne znam sto ke oblece vecerva,zosto cel zivot nemozam da ja nateram da oblece nekoja ubava kombinacija na boi,sve mi boje lepo stojeuser posted image user posted image user posted image


предупреди ја да се поддотера малцеuser posted image user posted image user posted image сепак се слика за нашиов форумuser posted image нешто така посвеченоuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 13:41:19   
amelbebe
ne smeam da i kazam deka ja slikam za forumovuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:20:24   
Тања РР
Eве една ептен свежа слика од свеки. Само што ја сликав, ја испратив да си одии веднаш на РРuser posted image user posted image
И велам ќе те ставам на интернет а она „Еееее, да не си се глупирала, не сум дотерана“user posted image

user posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:25:24   
Martins mom
user posted image user posted image Тања и за тебе и за твоја свеки...ми се допаѓаuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:28:56   
Тања РР
user posted image user posted image А бе лична е мојата свеки, а тек па да ја видиш дотерана и нашминкана. Права лепотицаuser posted image user posted image

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:32:56   
tereza
Аааа Тања твојата свеки ми изгледа како еманципирана и културна женаuser posted image

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:37:52   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: tereza

Аааа Тања твојата свеки ми изгледа како еманципирана и културна женаuser posted image


како за промена, нели???


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 14:46:56   
Тања РР
Туф, туф, ако и кажам колку ја испофаливте ќе полета од среќа.
Инаку Тереза, и она се смета себе си за еманципирана и културна.  Арна е, се додека си одиме на гости една кај друга, китки сме и дветеuser posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 17:08:29   
Rossana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Тања


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za Jana se guskite da ne me razberete pogresno user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 17:39:45   
Џесика
Ништо, слаби сте, мојата свекрва шие све тука... позгодна од мене е... да не речам ко девојче...

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
8.6.2010 18:16:16   
Палешка РР
Јас не ти верувам ништо, дури не видам user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
11.6.2010 14:19:07   
amelbebe
postarata e sveki,slikama za polumaturauser posted image user posted image da znae samo zosto ja slikavuser posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
11.6.2010 14:23:17   
Палешка РР
Добредојде во клубот user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
11.6.2010 14:34:05   
amelbebe
user posted image user posted image user posted image user posted image  bez navredi ve molamuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
11.6.2010 23:14:38   
Rossana
Abe kakvi navredi mirno si izgleda zenata. AMELBEBE GLEJ SAMO DA BIDES LOSA SVEKRVA PAZI MU JA user posted image user posted image user posted image Sala

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
11.6.2010 23:22:57   
niki
Амелбебе твоја свеки личи на една моја бабаuser posted image



_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
12.6.2010 0:32:40   
amelbebe
abe ona si e i dobra i mirna,jas ke bidam POLOSAuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
12.6.2010 13:04:31   
skorpijana
jas na ovaa tema nemam komentar ke bidam zdravje majka na tri sina ke imam tri snaa zatoa traam i nisto ne kazuvam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze i mene vaka ke mi pravat

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?