|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
19.5.2010 13:03:36   
Martins mom
Сликата кажува 1000 зборови, затоа не зборете многу, ставете сликаuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
19.5.2010 17:38:14   
Maria
Леле темава е лудница...user posted image user posted image user posted image Не сте нормални...user posted image user posted image user posted image user posted image
Се бројат храбрите а?user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
19.5.2010 17:42:23   
Палешка РР
Леле кога видов се запрепастив..темава е отворена 500 пати во два дена...user posted image  user posted image  user posted image
Ете како се привлекувале читатели, отвори тема за свеки и одма ќе се нацртаат 300 жени user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Maria)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
27.5.2010 22:49:01   
delfinka
jas za zal nemam svekrva ama da vi kazam deka do sega pointeresna tema nemam videno baska i nasmevki da mi predizvikuva.........

_____________________________

sekoj e blagosloven ako veruva vo boga

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
28.5.2010 10:58:31   
majka 79
temava e ludilo!!!!!!!
ne stavam slika mi e strav krivicno da ne odgovaramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam avtorski pravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот delfinka)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
28.5.2010 11:00:12   
Палешка РР
Што ти е гајле, заедно ќе си ја одлежиме казната...малку рилекс од обврски user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
28.5.2010 11:08:15   
nadica
user posted image

еве јас не се плашам две муви со еден удар user posted image и свекор ми и свекрва ми ама од лани летото user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
28.5.2010 11:10:26   
Палешка РР
Браво надица user posted image , право да ти кажам ми личат на многу среќни луѓе user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
28.5.2010 11:10:40   
amelbebe
sto ti e moderna sveki razgolenauser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
6.6.2010 22:14:31   
Martins mom
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 14:35:56   
Rossana
ИЗВОРНА ПОРАКА: amelbebe

sto ti e moderna sveki razgolenauser posted image


user posted image user posted image user posted image

iii bravo Nadica user posted image user posted image user posted image Retko nekoj da se osmeli na temava slika da stavi. ahaa se gledaat hrabrite hehe na ostanatite mozebi im e strav od svekrvite a? se salam znaete neli user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 14:44:31   
Martins mom
Mojata koga i ja pokazav na kompjuter slikata, izrazi zelba da stavam uste edna slika od nea user posted image user posted image (da ja gleda vujna i vo Svedskauser posted image )
Pa zatoa sveki : Your wish is my comand !!!  Poveli

Na ovaa najmnogu se benisuvala

user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 14:50:20   
Rossana
user posted image user posted image user posted image user posted image lele ma Martins mom me iznasmea user posted image user posted image user posted image user posted image Sigurna sum deka vujna i vo Svetska moze da ja vidi na ringeraja hehehe user posted image user posted image  
Mlado izgleda kolku godini e?


< Поракaта ја уредил Rossana -- 7.6.2010 14:51:06 >

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:00:57   
Viktori
мене ми е жал да ја ставам тука....user posted image
ама затоа редовно си гледам сеир user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:15:31   
Martins mom
epa mlado izgleda, normalno...si ja gledam, si ja cuvam, si ja pazamuser posted image user posted image user posted image inaku 49 godini e, krckalceuser posted image user posted image a umstvenata starost ne mozam da i ja odredam bas(moja procenka megju 6 i 8 godini)


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:18:39   
tereza
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

epa mlado izgleda, normalno...si ja gledam, si ja cuvam, si ja pazamuser posted image user posted image user posted image inaku 49 godini e, krckalceuser posted image user posted image a umstvenata starost ne mozam da i ja odredam bas(moja procenka megju 6 i 8 godini)



lele me iznasmeauser posted image vikas 49god e,jas pa mislev 59,postaro izgledauser posted image tuku toa tipicno e za tie od nejziniot kraj auser posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:19:28   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

мене ми е жал да ја ставам тука....user posted image
ама затоа редовно си гледам сеир user posted image
user posted image user posted image user posted image



zosto be viktori ti e zal...nie ovde gi stavame zasto se gordeeme so niv, zatoa sto smetame deka se posebni i edinstveni...user posted image
aaaa..ti pogresno si ja svatila tematauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:21:04   
Martins mom
tereza, ke se karameuser posted image user posted image user posted image nemoj da mi vregjas rodniniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:25:56   
tereza
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

tereza, ke se karameuser posted image user posted image user posted image nemoj da mi vregjas rodniniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ako ti e svekriva ne ti e rodnina pa i tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 15:50:11   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

мене ми е жал да ја ставам тука....user posted image
ама затоа редовно си гледам сеир user posted image
user posted image user posted image user posted image





zosto be viktori ti e zal...nie ovde gi stavame zasto se gordeeme so niv, zatoa sto smetame deka se posebni i edinstveni...user posted image
aaaa..ti pogresno si ja svatila tematauser posted image user posted image user posted image



потпишувам за: посебни и единствени user posted image user posted image user posted image такви красотии не се раѓаат user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 20:15:08   
amelbebe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 20:30:56   
Rossana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

epa mlado izgleda, normalno...si ja gledam, si ja cuvam, si ja pazamuser posted image user posted image user posted image inaku 49 godini e, krckalceuser posted image user posted image a umstvenata starost ne mozam da i ja odredam bas(moja procenka megju 6 i 8 godini)



Aaaa epa pomlada e od mojata i toa mnogu. Mojata e 58

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 21:37:18   
Martins mom
Neka ni se zivi i zdravi...pomina so nea losoto (mislam taa si e ista, ama jas ja gledam na poinakov nacin) user posted image user posted image user posted image
Sega mi sluzi kako lek, posto imam nizok pritisok koga drasticno mi pagja pritisokot, sleguvam i ja baram nea...i op ete ti 120 so 80 user posted image user posted image user posted image user posted image Mi go kreva vednas...lek sto deluva 100%user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 23:09:05   
Палешка РР
Вие пак овде сеир си гледате наместо слики да поставите...ааааа...user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Слики од нејзиното височество - свеки!
7.6.2010 23:14:09   
niki
а ти демек темата ја постави за слики, не за сеирuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?