|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес?
10.7.2014 15:13:03   
Felly RR
И јас сум за никаде, главата ме боли, ме стегна, лошо ми е. Ненаспана се чувствувам, немам енергија воопшто.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2201
   RE: Како се чувствувате денес?
10.7.2014 15:16:09   
Mihaela 2010
Ja se cuvtsvuvam ko da e petok,ama za zal e cetvrtok,i se cuvstvuvam mrzovolno,debelo, i gladno

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2202
   RE: Како се чувствувате денес?
10.7.2014 15:55:28   
marchi
jas se custvuvam zasemeteno pospano i umorno i mrzelivo i mi e dosadno...i sve... user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 2203
   RE: Како се чувствувате денес?
10.7.2014 17:43:06   
princessa
Весело,среќно, исполнето и покрај тоа што само врне и само врне. Ама таквото време ми ги полни батериите. Незнам зошто ама сакам многу дожд во попладневните часовиuser posted image . Тоа е особина и на мојот хороскопски знак, да сака меланхолично времеuser posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2204
   RE: Како се чувствувате денес?
12.7.2014 13:58:00   
Defne90 RR
Денеска за промена сум расположена,ама некако мрза ме фатила па не ми се излегува од дома.Убаво си ми е баш на компјутер и си уживам.Стварно прекрасно ми е.Нема никој дома,сами сме си со малото.М ни фали тој е кај баба му,нему не му се седеше дома.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 2205
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 0:27:30   
Defne90 RR
Расположеноооооо и многу убаво. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2206
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 15:57:22   
marchi
jas denes sum pak pospana user posted image vremevo mnogu vlijae vrz mene.pa taka da sega ke si legnam a posle me ceka kafica user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2207
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 16:30:46   
nataly86
Јас па мислев од бременоста се осеќам денес поспано а тоа било од друго user posted image

Некако денес не е мој ден user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2208
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 17:57:28   
Felly RR
изморено, но од шетање user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 2209
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 19:27:20   
Defne90 RR
И јас денес ептен поспана и мрзоволна,се на спиење ме тера.Од дома не сум излезена,а и дома само така си седам де на стол де на кревет.Навистина овој ден ми е ептен здодевен.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2210
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 19:43:48   
princessa
осамено, тешко, со глаболкаuser posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2211
   RE: Како се чувствувате денес?
14.7.2014 23:20:00   
marchi
izgleda denes povekjeto imale "tezok" den bezvolen mrzeliv zdodeven ...user posted image mene vekje toa raspolozenie mi pomina no sto ke mi e sega drugo raspolozenie? user posted image

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 2212
   RE: Како се чувствувате денес?
15.7.2014 8:56:42   
deluxe
Ne samo denes, nekolku dena jas se cuvstvuvam iscrpeno, bez sila. Samo sto se razbudiv, veke imam potreba od krevetotuser posted image Treba edna kontrola da si napravam kaj doktorcetouser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2213
   RE: Како се чувствувате денес?
15.7.2014 9:17:01   
princessa
ненаспано, изморено, очајно мноооогу очајно и несреќноuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 2214
   RE: Како се чувствувате денес?
15.7.2014 15:46:45   
princessa
Сега многу подобро...ми се најавија и гости. Едвај чекам да ги видамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 2215
   RE: Како се чувствувате денес?
15.7.2014 18:23:25   
Defne90 RR
Исто ко вчера.Времето ептен ми влијае на расположението.Дали дека се навикнав на топло време,којзнае.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 2216
   RE: Како се чувствувате денес?
15.7.2014 19:34:19   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR

Ne samo denes, nekolku dena jas se cuvstvuvam iscrpeno, bez sila. Samo sto se razbudiv, veke imam potreba od krevetotuser posted image Treba edna kontrola da si napravam kaj doktorcetouser posted image

vo pravo si,jas da ti kazam stom taka se osekjam zemam multivitamini ili B-complex izvesen period i sum kako nova,letno vreme cesto taka mi se slucuva,sonceto "me otepuva"

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 2217
   RE: Како се чувствувате денес?
16.7.2014 15:52:59   
Mila mamicka
Денеска се чувствувам прекрасно, посебно во последните 2 часа. Ми се јавија дека се породила мојата најдобра другарка, воедно и старосватица, и донела на свет прекрасно момче од 4 кг и 54 см. Ептен сум среќна.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2218
   RE: Како се чувствувате денес?
16.7.2014 16:15:19   
scared RR
Tazno, revoltirano i nervozno user posted image

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 2219
   RE: Како се чувствувате денес?
17.7.2014 12:37:47   
elenak
Пет дена на море ништо не ми фалеше, денес дома одма главата ме боли. Треба да се преселам јас негде покрај море изгледа.user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 2220
   RE: Како се чувствувате денес?
17.7.2014 22:04:32   
princessa
ем уморно, ем глаа ми тинка ама пак сум си среќна оти мажле си иде утре и едвај чекамuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 2221
   RE: Како се чувствувате денес?
17.7.2014 22:14:57   
Defne90 RR
Изморено од чистење по дома и трчање по децата,ама ептен исполнето и среќно. user posted image Ги сакам ептен овие денови во кои малите нешта ми го разубавуваат денот.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 2222
   RE: Како се чувствувате денес?
17.7.2014 23:01:36   
kapina
Uzasno oti se skarav so gazdaricata na rabota ta oti trebalo da ja prasam dali smeam da odam vo wc. e zatoa da sum si odela doma me brkase od rabota I jas I vikam ke viknam insepkcija trudova insepkcija zatoa sto me maltretiras a jas sum so dve hiruski intervenci na stomakot I ne smeam da se stegam ako sakas I 10 operaciI imaj ima prvo mene da me prasuvas za wc

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2223
   RE: Како се чувствувате денес?
17.7.2014 23:51:31   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Uzasno oti se skarav so gazdaricata na rabota ta oti trebalo da ja prasam dali smeam da odam vo wc. e zatoa da sum si odela doma me brkase od rabota I jas I vikam ke viknam insepkcija trudova insepkcija zatoa sto me maltretiras a jas sum so dve hiruski intervenci na stomakot I ne smeam da se stegam ako sakas I 10 operaciI imaj ima prvo mene da me prasuvas za wc

ova e za da ja tuzis za mobing na rabotno mesto user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 2224
   RE: Како се чувствувате денес?
18.7.2014 13:58:27   
Defne90 RR
Мнооогу поспано и уморно.Цела ноќ немам спиено,на малиот му никнуваат запчиња и сега сум за никаде.Само чекам да заспие па и јас да дремнам со него.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2225
Страница:   <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?