|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  83 84 [85] 86 87   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 8:56:41   
Mihaela 2010
Dobro utro zenski kako ste? mene ete mi zavrsi odmorot pa si trgnav na rabota prv den,pa sega toa e se po staro..
Ajde ve pocastuvam dorucek
user posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 2101
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 9:21:46   
Dilina
Mihaela 10 ај со среќа и со лесно повторно на работа, мене искрено колку и да не си ја сакав работата ми фалат по малце колегите и сега планирам да тркнам еден ден да шетнам да ги видам шо како, каква роба има итн :)

ајде добро утро и од мене, малава ме разбуди во 7ипол колку да станам и еве сега пак спие а јас очите ококорени :) малце да ве подружам па да се фрлам на домачи обавези..

Еве нешто за мцнување од сабајле, што се надевам ќе ви ја разубави вечерта user posted image

user posted image

< Поракaта ја уредил Dilina -- 9.9.2014 9:22:37 >

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 2102
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 9:52:58   
pcelica

ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR

Пчелица вежбај,сликчето не се појавило user posted image
[img]Link od slikata[/img]
Пробај повторно.


ahahhaha da da eve me devojki ...jas ne pijam kafe...ama ve povikuvam na predivan caj user posted image ....

user posted image
pozdrav user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 2103
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 22:17:03   
Felly RR
Пошто пчелица ја нема да почести нешто со чајов, ајде јас. Сега ги испеков, земајте дури се топли. user posted image
user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2104
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 22:24:28   
pcelica
of of jas ne smeem pa zaboraviv za vas devojki :) ama ete ima na nekoj sto mu tekna :)

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2105
   RE: РР Кафемат
9.9.2014 22:54:24   
Felly RR
Со сликиве се опраивме, user posted image е сега уште еден аватар да си ставиш, некоја пчеличка, баш добро ќе ти стои. ЕВе тука ТЕМА.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2106
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:33:44   
mommy_angels RR
Dobro utro dragi zencinja,ova pocna da mirisa na esen ,ajde edno ubavo kafence
user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2107
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:36:51   
Mihaela 2010
Bogami denes posvezo od vcera,vcera nekako se iznaoblekov ama se svariv pa denes po razgoleno ama svezo bre...
Jas ke si zemam kafe i onaka ne sum piena utrovo,i iskreno se nadevam deka ke se potstopli vremevo bar uste nekoj period

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 2108
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:40:17   
vezilka RR
Ај добро утро ррајки. Убо кафето мами, ме настрви. Ја ако ви се верува по навика гледам Cartoon network иако Никола не е дома.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 2109
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:42:38   
Mihaela 2010

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Ај добро утро ррајки. Убо кафето мами, ме настрви. Ја ако ви се верува по навика гледам Cartoon network иако Никола не е дома.

hahaha i mene mi se ima sluceno dete da e nadvor a jas Boomerang da zjapam

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 2110
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:50:34   
vezilka RR
Хихихи, фали уште да си поиграм со неговиге играчи дур не е дома, па официјално да ме прогласат за забегана. Викам јас дека ова породилново, и по цел ден дома со децата го штракнува малку човек.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 2111
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:55:05   
pcelica
ahahhha eve i avatar user posted image a so slikicki nikako ne ide, ne sakaat da se zgolemat, bas me nerviraat user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Со сликиве се опраивме, user posted image е сега уште еден аватар да си ставиш, некоја пчеличка, баш добро ќе ти стои. ЕВе тука ТЕМА.




< Поракaта ја уредил Felly RR -- 10.9.2014 13:38:00 >

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 2112
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 9:58:26   
pcelica
sorry pak greska user posted image , odgovor trebase da bide za FALLY RR :)

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2113
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 13:39:07   
Felly RR
ЕВе средив јас, Пчелица user posted image Одличен аватар!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2114
   RE: РР Кафемат
10.9.2014 17:00:58   
pcelica
eh da mi nisi ti user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2115
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 9:16:16   
pcelica
Dobro utro devojki...mi lici denes ke bide ubav den, jas ja odvedov malata vo gradinka i sega uzivam na terasicka uz cajcic...povelete
user posted image
user posted image
vi posakuvam ubav den dame user posted image

user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 11.9.2014 13:49:16 >

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2116
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 9:30:35   
Yummy Mammy
Dobro utro, zeni.
Gledam mnogu novi luge na forumov, mora da sum bila dolgo otsutna user posted image E pa zdravo na site, jas sum Yummy Mammy, milo mi e user posted image

Kako bese ona: koj najmnogu se raduva na pocetokot na ucebnata godina? Majkite!!! user posted image E pa taka i jas, odvaj docekav da gi pratam devojcinjata vo skolo/gradinka, i da ostanam doma vo mir i tisina. Sega edno ko niedno mi e. user posted image
Planiram da se aktiviram na forumav, samo nekako temive mi se nadminati, segde sum pisuvala, sum pisuvala... nemam veke sto da kazam user posted image

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот pcelica)
Непосредна врска до пораките: 2117
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 9:34:27   
Yummy Mammy
p.s. Zasto nemame veke opcija za anonimno pisuvanje poraka?!

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2118
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 9:35:08   
Mihaela 2010
Epa mammy dobre dojde... user posted image
Pa redno e i ti malku da odmoris neli,a sto se odnesuva do temite sto vekje si gi pominala,zirni moze nesto vo meguvreme ti se smenilo pa ke pises nekoj novitetuser posted image
Aj dobro utro na site

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2119
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 10:13:52   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

Dobro utro, zeni.
Gledam mnogu novi luge na forumov, mora da sum bila dolgo otsutna user posted image E pa zdravo na site, jas sum Yummy Mammy, milo mi e user posted image

Kako bese ona: koj najmnogu se raduva na pocetokot na ucebnata godina? Majkite!!! user posted image E pa taka i jas, odvaj docekav da gi pratam devojcinjata vo skolo/gradinka, i da ostanam doma vo mir i tisina. Sega edno ko niedno mi e. user posted image
Planiram da se aktiviram na forumav, samo nekako temive mi se nadminati, segde sum pisuvala, sum pisuvala... nemam veke sto da kazam user posted image



Еее, тогаш фрли се на начнување нови теми. Ете таму во форумот за ученичиња ни фалат искуства оти малку ни се школарчиња.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2120
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 10:15:11   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

p.s. Zasto nemame veke opcija za anonimno pisuvanje poraka?!


Уште ја има на одредени форуми.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2121
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 11:06:45   
Yummy Mammy

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

p.s. Zasto nemame veke opcija za anonimno pisuvanje poraka?!


Уште ја има на одредени форуми.


E bas kaj hemoroidi nema, da mu se pluknam! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 2122
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 11:42:00   
Defne90 RR
Здраво женски и од мене.И јас си одмарам уз кафе.Поголемиот во градинка а помалото надвор малку со баба.И викам да ве посетам,и јас поретко сум тука ама обврски што да се прави.user posted image
Па убав ден денеска и сикористете го за прошетка и дружба со вашите најмили.Ве поздравувам.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2123
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 11:43:06   
pcelica
Zdravo zdravo, milo mi e, odamna sum clan na rr ama na srpski :) pa rekoh malce da se podruzam i so vas ovde... user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

Dobro utro, zeni.
Gledam mnogu novi luge na forumov, mora da sum bila dolgo otsutna user posted image E pa zdravo na site, jas sum Yummy Mammy, milo mi e user posted image

Kako bese ona: koj najmnogu se raduva na pocetokot na ucebnata godina? Majkite!!! user posted image E pa taka i jas, odvaj docekav da gi pratam devojcinjata vo skolo/gradinka, i da ostanam doma vo mir i tisina. Sega edno ko niedno mi e. user posted image
Planiram da se aktiviram na forumav, samo nekako temive mi se nadminati, segde sum pisuvala, sum pisuvala... nemam veke sto da kazam user posted image


(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2124
   RE: РР Кафемат
11.9.2014 12:17:40   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

Kako bese ona: koj najmnogu se raduva na pocetokot na ucebnata godina? Majkite!!! user posted image E pa taka i jas, odvaj docekav da gi pratam devojcinjata vo skolo/gradinka, i da ostanam doma vo mir i tisina. Sega edno ko niedno mi e. user posted image


Јами Мами, ме потсети на сликава user posted image Ај за некоја година и кај вас вака user posted image
user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2125
Страница:   <<   < Претходна страница  83 84 [85] 86 87   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  83 84 [85] 86 87   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?