|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Ова не знаевте за мојот сопруг/дечко
26.8.2014 14:50:05   
Melanija RR
Бре што ни се погодиле user posted image па ако не беше така мекако немаше да бидат ниту дечковци камоли мажи user posted image
Нај нај неможе да биде, ете мојот супер прави мусака ама штом заспие така грчи едно пола саат што М почнува да се врти во кревет и ја го буткам ,,, шшшш доста бре грчиш,, ,,Ја не бе негрчам,, user posted image user posted image user posted image и така барем 2 пати неделно

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Ова не знаевте за мојот сопруг/дечко
18.11.2014 12:13:51   
AneLav RR
ММ секое утро ми прави кафе и овес со јогурт. Морам да му признаам кафето го прави поубаво од мене јас кога ќе го направам не ми е толку слатко.user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Ова не знаевте за мојот сопруг/дечко
20.11.2014 17:06:12   
deluxe
Mm obozava da pravi skara I chorbauser posted image edinstveno togas sum raat od kujnata,ama dodeka zavrsi pa nastapuvam jas DA sredam se sto izvalkal.

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 28
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?