|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 10:42:23   
ostoun
Ubavo da si pomineteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 13:21:21   
Tanja K.
Druzbata pomina super.Za tie sto nebea ke ima sliki se nadevam.Jas go zaboraviv aparatot.Ama imase mamici spremni sto si mislele na se.Pa ke vidime od nivnite sliki.I dali moze da mi se prefrlat sliki i na mene i kako?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 13:22:57   
arh_diz
Mnogu mi e krivo sto nemozev da dojdam daleku sum . Se nadevam  ke se pogodi koga jas sum vo Skopje rr i ima druzenje

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 13:48:49   
mis.
Колку беше убаво...user posted image user posted image user posted image Незаборавно дружење се запознав со многу рингерајки user posted image user posted image user posted image user posted image на сите победници во натпреварите и честитки за наградите.Браво за мажот на цацко ги зема сите наградиuser posted image user posted image user posted image Вежбал тие што не вежбале нека се спремат за следниот патuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 13:59:20   
Tanja K.
Jas sum prezadovolna od nagradata.Samo dali ja vidovte kerkami kako navivase za mama.Presrekna e deka majka i pobedila,pa na site ma kaza kako sum piela voda od sise so cucla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
"Mamo ke odime li pak na vakva druzba i ti pak da se natprevaruvas?"Sekako neli.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:00:56   
mis.
Тања к. мора да признаам одлична беше па победи нели во рекордно време заслужена награда.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:02:55   
mis.
Сега ќе поставам и некоја слика за оние кои не беа присутни а многу ни недостигааuser posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:03:36   
mis.
user posted image
ова е син ми.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:04:00   
Tanja K.
Protivnickata moja ili Aleksandra odamna go isfrlile od upotreba siseto so cucla golemi se tie,nie sega sme so toa i moze zatoa mi idese pobrzo vodata.Ama iskreno tesko bese.Vleci vleci dve kapki,i pak isto....Vo celost druzbata i radosta na decata e pred se najgolema.Trgnuvam od sebe a potoa i za site.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:04:57   
Tanja K.
mozes li da stavis poveke sliki i kade da gi vidime site?

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:09:23   
Весна
Поздрави... еве и ние само што се прибравме и преееекрасно си поминавме, посебно јас! user posted image
Леле колку многу дечиња имаше, вау! Весело, весело беше.
Браво за сите мамички и татички и за нас само двете труднички! user posted image user posted image user posted image
Палешка, баш ми е криво што не успеа да дојдеш :( Ај следниот пат user posted image

Еве и поздрав до сите од мм, а особено до косестото бебушче на Цацко и Илија user posted image


(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:14:48   
ripce
Баш ми е мило што супер сте си поминале, а истовремено ми е криво за сите ние што не можеме да бидеме таму и да се дружиме.
Ајде, чекам за фотографиите 

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:15:01   
Bogdancanka
Леле колку ми е мака читам читам и баш се нервирам што не сум бар малку поблизу ах а да знаете колку сум за такви дружења нема веза што немам дечиња битна ми е дружбата и новите познаства туф ајде се надевам можеби бранот побрзо ќе не фатиuser posted image user posted image user posted image или пак ќе имам прилика да дојдам на некое ново дружење.Ајде милички ставате слики да ве видам да доловам барем дел од вашата дружба.user posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:21:10   
Палешка РР
Ау, си пукнав од мака, ќутете, ама се отепав луѓе никако неможев да се снајдам со пристоен превоз. Најдов еден ама знам дека вози како Лаудаuser posted image

Сега ве чекам во Прилеп сите, сите user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:22:20   
Еца
Еве ме и мене, пресреќна сум што не имаше во навистина голем број, воедно ќе можете да гледате и на МТВ и на СИТЕЛ, за термини ќе ве информирам, убаво беше, ве сакам сите, ќе ви пишам подоцнаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:22:58   
Весна
И да, секако огроооомна благодарност и пофалаба до организацијата user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:32:20   
mis.
Кликнете ова за да погледнете дел од дружењето.

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:33:15   
niki
Добредојдовте назад на виртуелна дружба. Баш ми е мило што убаво сте си поминале. 

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:34:51   
mis.
user posted image

user posted image


< Поракaта ја уредил mis. -- 24.10.2009 14:37:13 >

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 14:56:32   
Боцко
супер, фантастично, топ!!!
многу забавно, и секоја чест за организацијата. осмислено, богато, генијално.
си поминавме одлично, се забавувавме и мило ми е за одзивот и големиот број присутни!
нека видат сега од рр словенија како ни е убаво...

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:05:37   
Еца
Боцко јас не видов ти што доби како утешна награда? Супер беа сите што се натпреваруваа, секоја честuser posted image user posted image user posted image Најважно беше да се забавуваме сите, и мислам дека успеавме во тоаuser posted image Ајде сите што добивте награди пофалете се што и во која игра учествувавте.user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:07:39   
mis.
Јас добив книга.Го погодив вкусот на кашичката од прва без да видам нели пд што е.Добро беше маскирана и од вкусот требаше да погодам од што е.user posted image user posted image user posted image user posted image за мене.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:11:59   
Tanja K.
jas bev dobra vo pienje voda od sise so cucla.I nagradata e pantaloncinja i bluzice.user posted image user posted image user posted image user posted image i za mene

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:18:23   
Еца
Тања твојата награда ја видов беше од Премаман и ептен ми се допаѓа.Браво за сите user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Рингераја дружење - микс од игра, забава ...
24.10.2009 15:23:42   
Mila na mama
Секоја чест рр прекрасна забава.

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?