|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
22.5.2013 12:58:43   
miana
Еј фала ти срцка,ова сладоледчево - ТОП!!!!!
Јас да ви кажам право си бев кај Фиао,ми направи ТОП нокти,испив едно ТОП кафе и сега сум како нова..Замислете успеав да ги пораснам и моите нокти user posted image Сега сладоледов од Бетани ке ми дојде како јагодка на шлагот... Мхмхмх.... Фиао срцка ептен те бива со ноктиве..Ретко ваков мајстор - жими се !!!

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 676
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
22.5.2013 15:51:46   
mommy_angels RR
фала Меланија на инфо,ајде сега повели user posted image user posted image

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 677
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
22.5.2013 15:58:57   
Beatris

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Еј фала ти срцка,ова сладоледчево - ТОП!!!!!
Јас да ви кажам право си бев кај Фиао,ми направи ТОП нокти,испив едно ТОП кафе и сега сум како нова..Замислете успеав да ги пораснам и моите нокти user posted image Сега сладоледов од Бетани ке ми дојде како јагодка на шлагот... Мхмхмх.... Фиао срцка ептен те бива со ноктиве..Ретко ваков мајстор - жими се !!!


Работава кој пробал - ЗНАЕ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 678
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
22.5.2013 16:03:17   
kikicka
Јас да знаете какви нокто сум си направилаuser posted image на топло бели на ладно зелени абе да се чудиш . Туку не постирајте само сладоледи зошто имало бе и трудни на форумот.user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 679
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
22.5.2013 17:07:10   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Еј фала ти срцка,ова сладоледчево - ТОП!!!!!
Јас да ви кажам право си бев кај Фиао,ми направи ТОП нокти,испив едно ТОП кафе и сега сум како нова..Замислете успеав да ги пораснам и моите нокти user posted image Сега сладоледов од Бетани ке ми дојде како јагодка на шлагот... Мхмхмх.... Фиао срцка ептен те бива со ноктиве..Ретко ваков мајстор - жими се !!!




Работава кој пробал - ЗНАЕ! user posted image user posted image user posted image

ама кој пробал ,пак ке проба user posted image user posted image user posted image


(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 680
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 7:34:06   
bucko mal
Se iznapisav na forumov zaborajv kafe da vi stavam,taka posabajlecki da ve iznenadam.
Denes sigurno ke vi e super den,vi sleduva prodolzen vikenduser posted image
poveleteuser posted image user posted image user posted image jas otidov proja da pram ko na trudna zena mi tekna i gotova moram da pramuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 681
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 8:26:27   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

Se iznapisav na forumov zaborajv kafe da vi stavam,taka posabajlecki da ve iznenadam.
Denes sigurno ke vi e super den,vi sleduva prodolzen vikenduser posted image
poveleteuser posted image user posted image user posted image jas otidov proja da pram ko na trudna zena mi tekna i gotova moram da pramuser posted image

Каков викенд какви бакрачи Буцко мал user posted image Јас сигурно ќе работам утре ама затоа па во сабота идам на одмор јухууу и едвај чекам

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 682
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 8:53:39   
dostickage
Luci ubavo da si pominete na odmor user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 683
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 9:19:08   
miana
Zdravo zenki od mene...
Luci da si pomines najubavo na odmor user posted image Slapkaj se i za nas tuka...Ako mi tekne deka na 10 avgust ke odam - mi se place user posted image Stavivte kafe?

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 684
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 9:25:33   
dostickage
Ne se zali mianke jas tek u septemvri na odmor user posted image
Denes sum na rabota od 07:30 dojdov porano  i vekje ispiv kafe a mi se place za uste edno ama me mrzi da stavam. Neka turi nekoj makiatce edno ubavo mesto mene user posted image

Inaku vcera sum bila na deset godini od matura i mn ubavo si pominav. 

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 685
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 9:57:37   
sandriana RR
Кафе и благо имате во барот, ако сте за- повелеле user posted image
И јас сум од доцноодморците - веројатно 15 август-така да ќе си весламе по жештините user posted image .
dostickage, како сокласниците после 10 години? Кога се собравме ние (пред 3 години), ми беше како во временска капсула - речиси сите беа исти-и луѓе и однесување и професори и се user posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 686
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:09:07   
Mihaela 2010
AJ aj ne placete eve jas ke vi bidam uteha,na odmor sum posle 28 avgust,septemvri na odmorce,najubavo,ke si koristam be dur mi e detevo malo,posle koga ke trgne u skolo i da sakam septemvri jok

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 687
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:09:29   
mommy_angels RR
ај туку не ми се жалете,касно ви бил одморот,јас може нема ни да видам одмор годинава,куќа почнуваме во недела,еееејјј,одморот ќе ми биде мисловен поим годинава user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 688
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:15:31   
dostickage
ИЗВОРНА ПОРАКА: sandriana RR

Кафе и благо имате во барот, ако сте за- повелеле user posted image
И јас сум од доцноодморците - веројатно 15 август-така да ќе си весламе по жештините user posted image .
dostickage, како сокласниците после 10 години? Кога се собравме ние (пред 3 години), ми беше како во временска капсула - речиси сите беа исти-и луѓе и однесување и професори и се user posted image


Da ti kazam pravo super bea site. Se sredile i so kariera i semejno. Se na se edno kupce fini i uspesni mladi lugje.
Malku maskive ni bea zdebeleni i rpokelaveni ama rekoa deka toa bilo rezultat na zenackite user posted image
A dadive uste ne se davaat, sve se napraile shiziki.
Po procent maskive se pofamiliarni i pomirni od zenskive.
Ne bese onakva klasicna godisnina vo restoran zasto profesori imase mnogu malku , najgolemiot del se vo penzija, del ne se vo Makedonija i taka.
Se na se super se podruzivme, citavme dnevnik i almanah i se utepavme od smeenje.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 689
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:17:16   
dostickage
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

AJ aj ne placete eve jas ke vi bidam uteha,na odmor sum posle 28 avgust,septemvri na odmorce,najubavo,ke si koristam be dur mi e detevo malo,posle koga ke trgne u skolo i da sakam septemvri jok



Jas i sakam vo septemvri, nie sekoja godina odime togas na odmoce. Prekrasno za so malo dete.
E sea toa sto celo leto si na rabota ne e bas naj naj ama pa nema nisto za rabota Juli i Avgust barem kaj mene pa se kompenzira. A i nekoe vikendce kje padne sigurno at the meantime  user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 690
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:18:40   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: sandriana RR

Кафе и благо имате во барот, ако сте за- повелеле user posted image
И јас сум од доцноодморците - веројатно 15 август-така да ќе си весламе по жештините user posted image .
dostickage, како сокласниците после 10 години? Кога се собравме ние (пред 3 години), ми беше како во временска капсула - речиси сите беа исти-и луѓе и однесување и професори и се user posted image




Благодарам сандриана за блакцето и кафенцето ,ке си се почестамuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 691
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:22:20   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Ne se zali mianke jas tek u septemvri na odmor user posted image
Denes sum na rabota od 07:30 dojdov porano  i vekje ispiv kafe a mi se place za uste edno ama me mrzi da stavam. Neka turi nekoj makiatce edno ubavo mesto mene user posted image

Inaku vcera sum bila na deset godini od matura i mn ubavo si pominav. 

Leleeee jas dogodina sum na 10 godini matura..Edvaj cekam da vidam koj sto i kako stanal... Super ej...Kaj mene za 10 godini ima mnooogu raboti smeneti... Vcera koga odev nakaj Fiao viodv eden drugar od osnovno,se razminavme so kola ,edvaj go poznav...Kolku letaat godinite..Pa najubavo mi bese vo osnovno,najubava druzba!!! Jas mnogu sakam tie od osnovno da gi vidam,ama tesko organizacija bogami ..

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 692
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:23:21   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels

ај туку не ми се жалете,касно ви бил одморот,јас може нема ни да видам одмор годинава,куќа почнуваме во недела,еееејјј,одморот ќе ми биде мисловен поим годинава user posted image

so sreka neka e kukata,pa odmor ne e tolku vazen..Odmori ke imas uste mnogu..Kukata e vazna rabota..So sreka neka e user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 693
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:24:10   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

AJ aj ne placete eve jas ke vi bidam uteha,na odmor sum posle 28 avgust,septemvri na odmorce,najubavo,ke si koristam be dur mi e detevo malo,posle koga ke trgne u skolo i da sakam septemvri jok


EE jas imam prvace godinava i moram da se vratam do 1 vi septemvri user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 694
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:32:41   
anaana
jas uste ne sum razmislila za odmor. treba site vo sektor da se dogovrime koga sakame. ama izgleda site sakame vo avgust i ke bide malku tepacka :)))
inace jas se nadevam deka ke izdejstvuvam nekade posle 15ti ili 20ti avgust...
da fatime malku odmor von sezona

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 695
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:35:48   
Beatris
Јас, Кикичка и Андрианче весламе за една недела! Нека пукнат душманите user posted image Па ако успееме да истераме уште едно одморче пак при крај на август ќе биде милина.

Првиот заеднички одмор ни беше лани, а не се ни познававме, за мажите па ич да не збориме. Ете затоа секогаш РР ќе биде дел од мене на овој или оној начин!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 696
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 10:43:25   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels

ај туку не ми се жалете,касно ви бил одморот,јас може нема ни да видам одмор годинава,куќа почнуваме во недела,еееејјј,одморот ќе ми биде мисловен поим годинава user posted image

so sreka neka e kukata,pa odmor ne e tolku vazen..Odmori ke imas uste mnogu..Kukata e vazna rabota..So sreka neka e user posted image

фала ти многу,потполно се согласувам,ама кога и ова би влегло во комбинација летово,животот би бил совршен user posted image user posted image user posted image
user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 697
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 12:30:53   
mommy_angels RR
Го прочитав дневникот на Палешка...ми се насолзија очите user posted image ..... ме врати во не така далечното минато......видов дека е посветено на некоја пријателка,само сакам да и кажам,најмила сето ова е брутална вистина која многу од нас за жал сме ја поминале или ја поминуваме ,ама пораката на Палешка е и моја порака ЕДНО БЕБЕ МИСЛИ НА ТЕБЕ и те чека,тоа е само твое user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 698
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 12:44:20   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris

Јас, Кикичка и Андрианче весламе за една недела! Нека пукнат душманите user posted image Па ако успееме да истераме уште едно одморче пак при крај на август ќе биде милина.

Првиот заеднички одмор ни беше лани, а не се ни познававме, за мажите па ич да не збориме. Ете затоа секогаш РР ќе биде дел од мене на овој или оној начин!!!!!

Blaze vas...Ubavo da si pominete i banjkajte se i za nas!!!!!!user posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 699
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
23.5.2013 12:46:34   
Bethany
Е па женски, добар ден и од мене конечно. За мене едно најсилно кафе бидејќи сум кома.
Конечно сме домче, стигнавме па додека се распакував набрзина, синко е во кревет, спие, а јас конечно слободна user posted image

За одмор, јас си гледав на My period календар, апликацијата на телефон, морав да се посоветувам со него, не сакам изненадувања таму user posted image Мислам дека ќе биде тоа почеток на јули user posted image Сакав и порано, кој ќе чека покасно user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 700
Страница:   <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?