|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 9:30:57   
Нивеа
auuuuu ajde ajde Melanijaaaaaaaaa ti drzime srekja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот bushavka)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 9:45:57   
Maca25
Чекаме убави вести од Меланија!!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 12:16:34   
trust
ajde Melanija cekame ubavi vesti od tebe ovoj patuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 13:06:55   
Sajna
Ajdeeee Melanija ne ne drzi vo neizvesnost kazuvaj user posted image user posted image

(Одговор на членот trust)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 18:22:21   
pozitive
ajde melanija site sme so tebe izraduvaj ne siteeeeeeeee

_____________________________

veruvaj i samo veruvaj vo cuda

(Одговор на членот bushavka)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 19:14:25   
Melanija RR
Леле мили извинете ама јас додека се прибрав па гости и еве ме user posted image
Ова чекам да го пишам точно 3 години user posted image

БРЕМЕНА СУМ user posted image user posted image

На 38 ден (недела) ги видов user posted image во рок од 10 секунди, во понеделникот Б-ХСГ покажа 6 432 ,денес на ехо и точката е таму и е најубава сликичка која сега си ја имаме.
Уште не ми се верува,како и што имав пишано не очекував зошто стварно се работи за мало чудо кое и ние го дочекавме.Знаете како веруваме во чуда и ете се случуваат.

Затоа до сите од мене опуштете се и чудото ќе биде user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот pozitive)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 19:18:36   
pozitive
jeeeeeeeeeeeeeee znaev deka ke ne izraduvas imaj lesna bremenost i te guskam najsilno ......da me prefatis ajde za nekoj mesec i jas sakam vaka da pisaaaaamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

veruvaj i samo veruvaj vo cuda

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 19:27:01   
Gardenia
Јеееееее Меланија честитки од срце,ептен ми е мило user posted image ,со убаво ќе ти заврши оваа годинаuser posted image ,уф ајде со лесно да ти биде бременоста

(Одговор на членот pozitive)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 19:33:10   
Felly RR
Честитки Меланија!!!! Многу се израдував за тебе! Имај си лесна бременост!user posted image user posted image user posted image
И сите што што очекуваат што поскоро да си видат user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 19:53:39   
gina
Меланија pa ti si user posted image user posted image user posted image user posted image cestitki mila imaj ubavai lesnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 20:41:03   
Ummu_Ajna
jas vo petok pravam inesminacija, daj boze ovaa da bide posledna i dokazana so dve user posted image cestitki i do tebe melanija gospod da te cuva tebe i tvoeto bebence koe go nosis da ti se rodi zdravo zivo daj boze devojce da e heheheh. jas umiram po zenski, pa Gospod kakvo ke dade takvo samo zivo zdravo da bide.

_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 21:19:36   
trust
jupiiiiiuser posted image cestitki melanija super vest da si imas najubavi meseciuser posted image

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 21:27:01   
Ring
Меланија, душичке честитки !!! Многу убава вест user posted image user posted image user posted image
Се наежив додека ти го читав постот ... баш се радувам за вакви работи !
Имај си лесна бременост и уживајјј....ти следи еден убав период !

(Одговор на членот trust)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 21:54:24   
@bebe
Melanija, naj, naj, najgolemi cestitkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ti pisav deka pomisliv na tebe pred nekoj den, iako ne te znam licno, imav nekoe pretcustvo, bas mi e milo za tebe, ti ni davase golema podrska a nie sega ti ja davame naj, naj, najubavata cestitka na svetot za tebe i bebenceto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 21:58:45   
marija/
Melanija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Честиткииии, многу ми е мило за тебе, и ти посакувам прекрасни user posted image user posted image user posted image
Поздрав рингерајки и верувајте во чуда, чудата постојат !!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 21:59:41   
zzaa
melanija mila cestitki bas se irzaduvav ti posakuvam lesna bremenost od se srce user posted image

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот @bebe)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 22:01:46   
Ikana

Меланија, ти посакувам од срце најубава бременост, со душа те чекам на темите за бременост и бебе, многу се радувам за тебе!!!
user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Леле мили извинете ама јас додека се прибрав па гости и еве ме user posted image
Ова чекам да го пишам точно 3 години user posted image

БРЕМЕНА СУМ user posted image user posted image

На 38 ден (недела) ги видов user posted image во рок од 10 секунди, во понеделникот Б-ХСГ покажа 6 432 ,денес на ехо и точката е таму и е најубава сликичка која сега си ја имаме.
Уште не ми се верува,како и што имав пишано не очекував зошто стварно се работи за мало чудо кое и ние го дочекавме.Знаете како веруваме во чуда и ете се случуваат.

Затоа до сите од мене опуштете се и чудото ќе биде user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 22:11:00   
Maca25
Се уклучувам на РР и одма на темава да видам новости од Меланија!!!! И тоа супер Вести!!! Многу, многу ми е мило за тебе!! Имај лесна бременост!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
26.12.2012 22:16:43   
Bethany
Меланија! Честитки и од мене! Ти посакувам лесна, најлесна бременост и да уживаш сето време user posted image
Прекрасни вести, се присетив кога јас ги видов моите цртички после две години чекање. user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 0:12:49   
emaaaa
melanija cestitki i topli pregratki od mene ti posakuvam lesna bremenostuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 0:52:33   
lindicka
Cestitki :)) Lesna bremenost! :)user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот emaaaa)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 8:01:58   
meU87
Те гушкам мила и повторно ти посакувам да ја имаш најлесната бременост на светот user posted image

(Одговор на членот lindicka)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 8:23:01   
dostickage
Melanija te user posted image najsilno. Mnogu mi e milo navistina.

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 8:29:29   
Luci
Одлична вест Меланија, имај лесна бременост user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.12.2012 8:45:11   
mama toci
Cestitki i od mene,daj boze na site da vi se ostvari sonot.Melanija,uzivaj vo bremenosta user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?