|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Конечно..
21.1.2012 18:52:49   
Snowhite RR
Бидејќи имаме тема Едвај чекам да..., и тема Одамна не сум.. оваа ја отворам за да пишуваме она што конечно ќе ни се случи после Едвај чекам да или нешто што Одамна не сме го направиле, а сега конечно сме го направиле

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Конечно..
21.1.2012 18:55:47   
Snowhite RR
Еве јас да почнам

Конечно вчера изгледав еден филм на компјутер
Конечно со мм излеговме на гости поточно на име бевме и се заседнавме до 2ч, се изнамуабетивме, се изнасмеавме на некои случки од минатото
Конечно излеговме во дискотека и се прибравме дома во 3.30ч сабајле


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Конечно..
21.1.2012 19:04:17   
Ikana
Bahahah Snowhite, i jas konecno izgledav eden film na kompjuter, so prekini ama go izgledav. Konecno se izmeriv na vaga, se nemav mereno od 7mi mesec vo bremenosta, i uvidov deka sum kacila plus 28 kg za cela bremenost.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Конечно..
23.1.2012 18:38:12   
Maca25
Конечно почнав да се организирам добро и да си правам работи кои одамна не сум ги правела, како искачање во диско до 4 или пак време за добра книга или филм. Се било во добра организација.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Конечно..
24.1.2012 22:22:21   
blond
Конечно моето user posted image да заспие пред 12. Машала во 9.30 заспа user posted image user posted image а јас не знам што да правам сега хихиихихuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Конечно..
25.1.2012 17:37:50   
Snowhite RR
Конечно излеговме со М, за грев кутрото цел месец како во карантин од дома не беше излезен
Конечно се издепилирав, и тоа сама овој пат, зашто никако не можев да закажам за на депилација, или депилаторката не можеше или јасuser posted image


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Конечно..
26.1.2012 10:52:16   
Luci
Конечно го најдов мојот омилен soundtrack од турските серии http://www.youtube.com/watch?v=GdZBaPzT8U8&feature=related
Ептен сум хепи, нон стоп ја слушам, ме релаксира, ме опушта ненормално многуuser posted image


< Поракaта ја уредил luci -- 26.1.2012 10:54:12 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Конечно..
26.1.2012 18:46:53   
Maca25
Конечно утре одам на депилација и козметичар...

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Конечно..
26.1.2012 21:23:00   
bombica
Конечно се исфарбав.Не за друго во недела сум на свадба па морамuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Конечно..
27.1.2012 16:47:07   
Snowhite RR
Конечно вчера излегов со другарките на пица и винце и на муабет се разбира, зашто последно време ако се видиме со децата, ни муабет ни ништо, само развикуваме по нив

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Конечно..
30.1.2012 10:46:31   
arh_diz
Konecno posle edna godina otidov na ginekolog , normalno i M so meneuser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Конечно..
30.1.2012 11:06:27   
blond
Конечно ќе одам кај моите на гости user posted image user posted image
Штипјанки и околината, кој е за дружење кафенце, пишете user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Конечно..
8.2.2012 17:49:26   
Snowhite RR
Конечно бев на фризер да се ја скратам косата, т.е. да ги скратам оштетените делови, а беа ептен зашто долго немав отидено, а премногу ми се мрси и преку еден ден миење, фенирање, пеглање, не да ми беше оштетена, туку ептееен, ќе ме натепаше фризерката што сум ја довела до тамуuser posted image
Како и да е, сега имам нова фризура која во моментов ич не ми се бендисува, ама знам дека за брзо ќе ја засакам само да и го земам редот како да ја фенирам user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Конечно..
8.2.2012 21:43:50   
Felly RR
Конечно Матеа да заспие пред мене.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Конечно..
8.2.2012 21:55:30   
Палешка РР
Конечно си купив нешто лично за мене user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Конечно..
9.2.2012 9:23:15   
dostickage
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР

Конечно си купив нешто лично за мене user posted image  user posted image


na zdravje neka ti e :-)

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Конечно..
29.2.2012 22:09:01   
kuklicka26
Конечно 29 февруари последен ден за предавање на завршните сметки .user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Конечно..
29.2.2012 22:11:22   
Maca25
Конечно си најдов убави пантолони со убава цена.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kuklicka26)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Конечно..
29.2.2012 22:39:30   
Andriance
Konecno si uplativme za GO..juni Greece here we come..ama prvo do Bansko

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Конечно..
29.2.2012 22:42:23   
Ikana
Heheh Andriance radosnickauser posted image
Konecno si ja zemav licnata karta!user posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Конечно..
1.3.2012 12:00:32   
penelopa
Назат во училишните клупи.... леле ама сум возбудена... ццццц

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Конечно..
1.3.2012 14:35:19   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: kuklicka26

Конечно 29 февруари последен ден за предавање на завршните сметки .user posted image user posted image user posted image user posted image


во ујп да не работишuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kuklicka26)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Конечно..
1.3.2012 14:35:49   
Yummy Mammy
Konecno... sonce vo Borovec user posted image Okapavme tuka so vetrovi i snegovi, vremevo bese ko vo januari ane mart...

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Конечно..
7.3.2012 11:00:33   
Natuska85
Конечно да си иседам цело сабајле на РР и да си испрочитам и да си прашам се што ме интересираuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Конечно..
14.3.2012 14:41:27   
penelopa
.... се зачленив во библиотека.... уште да најдам време за читањеuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?