|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дали некогаш сопругот ве навредил со погр...
2.1.2015 10:40:56   
Neurotoxin RR
Ме нема навредено, ама затоа еднаш јас многу јако го навредив, али имајте на ум дека ме извади од кожа со муабетите и однесувањето и едноствано од моја уста излета нешто што во истиот момент ме наежи и се мразев себеси, али стварно ме извади од кожа тогаш. Така да вие кои сте биле навредени, запрашајте се некогаш во која ситуација ве навредиле и како вие сте постапувале кога некој дошол до тоа ниво за да мора да изусти некој погрден збор. Јас мислам дека бев на рбаот на нервен слом тогаш. Али не викам дека едноставно на некој тоа му е начин на изразување и без некоја голема причина навредуваат. За нив немам коментар.

(Одговор на членот sonc90)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Дали некогаш сопругот ве навредил со погр...
30.11.2015 16:20:03   
Sunshine88
Никогаш не употребил навредлив збор, ниту па било каков збор кој ќе ме повреди, омаловажи...Ниту па ја на него. Кај нас тоа не постои и е неприфатливо, за двајца што се сакаат, што се во брак, што се делат...Да го навредам, или да ме навреди...би ми се срушил светот. И коа сме лути(читај јас скога сум лута, зошто тој никогаш не ми се лути) не се расправаме, не се караме...не се лигавиме, едноставно седнуваме и правиме муабет за проблемот. Никогаш никој не не дознал кога сме си биле лути..Така беше и во врска така и сега во брак, ништо не е сменето.

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 52
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?