|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Рингераја бебенца 2010
28.6.2010 16:36:23   
Тања РР
Рингераја семејството расте. Ова е список на рингерајчињата родени од почетокот на 2010 до сега.

user posted image Андреј          user posted image Марија

user posted image Михаил        user posted image Snowhitе

user posted image Aња             user posted image alex_mo

user posted image Анастасија  user posted image Bibi

user posted image Сара            user posted image Росана

user posted image Лукас             user posted image Лукас

user posted image Андреј           user posted image Аннабел

user posted image Милан            user posted image ЈУКИ

user posted image Анѓел             user posted image ***Лиде***

user posted image Димитар        user posted image Биле Ф.

user posted image Горјан           user posted image Лилит

user posted image Томи              user posted image Лилјаче      

user posted image Аника           user posted image Драгана_ване

user posted image Изабела       user posted image Весна

user posted image Мартин         user posted image Мартин`с мом

user posted image Леон Дино    user posted image Ананикол

user posted image Марко           user posted image Биби_С

?                         user posted image Гвенда

?                         user posted image Билјана_ппп


user posted image Михаил           user posted image Билјана16

user posted image Aндреј           user posted image Калина 28
user posted image Ангела           user posted image Слаѓана
user posted image Матеј               user posted image   мама маца
user posted image Ева                   user posted image    барби
user posted image Христијан        user posted image    **Тања**
user posted image Исидора           user posted image Гургица      
user posted image Селма                user posted image    семрабебе
user posted image Стефан              user posted image     Бони поп
user posted image Павел               user posted image     Sandric
user posted image Марија               user posted image     Ema_
user posted image Дарјан               user posted image     eci
user posted image Лазар                 user posted image Мисс36
user posted image Марко                  user posted image Арх_диз
user posted image Бојана                 user posted image 4 месеци
user posted image user posted image  Давор и Горјанuser posted image Деним
user posted image Филип                      user posted image AnaMolly

Оние мајки кои не се пронајдоа молам да се пријаватuser posted image
Списокот е отворен и едвај чекаме да го дополнуваме со нови рингерајчиња.user posted image

< Поракaта ја уредил Тања -- 27.9.2010 17:35:38 >


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Рингераја бебенца 2010
1.7.2010 13:24:10   
Тања РР
Најновото бебенце на РР е Андреј на мама Калина 28 user posted image user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Калина28

Здраво на сите....еве малку сила па да Ви пишеме...
Се роди  Андреј на 25.06 во 20 часот.  3450 Кг 51 цм...Пресладок е...Среќата е неизмерно голема!Честитки примаме ТУКАuser posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Рингераја бебенца 2010
1.7.2010 14:58:45   
biljana16
Mojot Mihail ne e vo listata

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Рингераја бебенца 2010
1.7.2010 16:43:24   
Тања РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: biljana16

Mojot Mihail ne e vo listata


Веднаш ќе го исправиме пропустотuser posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот biljana16)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Рингераја бебенца 2010
2.7.2010 0:51:02   
Slagjana
Додадете ја и мојата Ангела user posted image

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Рингераја бебенца 2010
10.7.2010 0:42:57   
mama maca
I nas ne nema.MATEJ

(Одговор на членот Slagjana)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Рингераја бебенца 2010
10.7.2010 14:25:34   
Тања РР
Имаме уште едно рингерајче  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ева на мама Барбиuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: barbi

Zdravo na site, izvineto sto vaka pokasno ve izvestuvam.Jas se porodiv na 16.06 so carski idobivme uste edna prekrasna cerkicka.Ni se vika EVA.Честитките се ТУКА.user posted image

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот mama maca)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Рингераја бебенца 2010
10.7.2010 21:28:55   
**tanja**
i nas ne nema Hristijan

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Рингераја бебенца 2010
10.7.2010 21:34:35   
Julie1

ИЗВОРНА ПОРАКА: **tanja**

i nas ne nema HristijanИ вас ве има на списокот сега user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот **tanja**)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Рингераја бебенца 2010
13.7.2010 14:49:23   
Тања РР
Денес е весел ден. Денес мама Гургица донесе на РР убава вест:


ИЗВОРНА ПОРАКА: gurgica

Pa da vi kazam ja se porodiv na 7 Juli i rodiv preubava kerkicka.Se vika Isidora.Pozdrav za site i so lesno neka vi e.


Честитки ТУКА


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Рингераја бебенца 2010
17.7.2010 22:53:03   
Тања РР
Селма е нашето ново рингерајче на мама семрабебеuser posted image

dobro utro majki davikazam deka jas se porodiv i imam prekrasna kerkickaКЛИК_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Рингераја бебенца 2010
21.7.2010 0:46:37   
Тања РР
Уште едно рингерајче ни се придружи на списокотuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: boni pop

zdravo na site ringerajki, sakam da spodelam edna najradosna vest na 8 juli stanav mama na najslatkoto bebence Stefan Prekrasno cuvstvo, majcinstvoto navistina oblagoroduva Pozdrav do site vasКЛИК за честитките


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Рингераја бебенца 2010
29.7.2010 19:51:29   
Bitolcanka
Ново РР-че и тоа машко - Павел user posted image user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Sandric

Eve i jas da se pofalam, se porodiv na 16 juli, si rodiv since, sonce najubavo i se vika Paveluser posted image user posted image user posted image


Честитки - КЛИК

< Поракaта ја уредил Bitolcanka -- 29.7.2010 20:11:30 >


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Рингераја бебенца 2010
29.7.2010 20:05:25   
Bitolcanka
Друго РР-че - девојче user posted image user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ema_

Zdravo na site .. i mene moze da me izbrisete od spisokot na trudnici! Na 20-ti juli .. utroto vo 09:20h izleze na svet moeto bebenceuser posted image user posted image user posted image user posted image ... prekrasna kerkicka .. MARIJA!!!user posted image user posted image user posted image  


Честитки - ТУКА


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Рингераја бебенца 2010
29.7.2010 20:08:00   
Bitolcanka
Уште едно момче user posted image user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: eci Zdravo zenski i mene moze da me izbriset_e od spisokot za trudnici zatoa sto na 20 juli se rodi moeto preslatko since DARJAN.poz do site i so lesno na site trudnici


Честитање - КЛИК

< Поракaта ја уредил Bitolcanka -- 29.7.2010 20:09:22 >


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Рингераја бебенца 2010
29.7.2010 23:38:29   
Isabella

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Направив една измена кај нас, заменети  беа имињата на мајката со бебето, сега е ок!

< Поракaта ја уредил Тања -- 5.8.2010 0:30:32 >

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Рингераја бебенца 2010
5.8.2010 0:32:37   
Тања РР
Уште едно рингерајче ни пристигна на свет. Има прекрасно име- Лазар.

ИЗВОРНА ПОРАКА: Miss36

Dragi rinegerajki, na 27 07 vo 08 35 se rodi mojot angel,Lazar. Vo Cair,so carski rez i se pomina vo red. Bev hospitalizirana uste od 19 07 a duri denes si dojdovme doma. Imavme mala infekcija no fala na Gospod,sega sme super. Presrekna sum ,i od srce im posakuvam na site sto posakuvaat bebe ,sto pobrgu da imaat takov dar vo pregratka. КЛИК


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Isabella)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Рингераја бебенца 2010
8.8.2010 22:30:09   
Тања РР
Марко е името на сонцето од Арх_диз.

ИЗВОРНА ПОРАКА: arh_diz

Na 04.08 .2010 se rodi moeto sonce Marko so carski. Pred malku si dojdovme doma


Честитки ТУКА_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Рингераја бебенца 2010
10.9.2010 20:12:38   
Тања РР
Бојана е името на најновото рингерајчеuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: 4 meseci

Najubaviot den vo mojot zivot!12.08.2010.Dojde mojata princeza Bojana!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Честитките се ТУКА

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Рингераја бебенца 2010
24.9.2010 14:43:04   
Тања РР
Сега забележав дека не сме ги ставиле на список првите РР близначиња во 2010.
user posted image user posted image  за Давор и Горјан на мама Деним.

ЧЕСТИТКИТЕ се веќе во тек.

user posted image user posted image user posted image_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Рингераја бебенца 2010
24.9.2010 15:10:36   
AnnaMolly RR
Ставете не и нас. Филип се роди на 13.06.2010 :)

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Рингераја бебенца 2010
5.10.2010 15:55:50   
slavicav
Матеа се роди на 15.04.2010

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Рингераја бебенца 2010
5.10.2010 16:01:54   
ben10
STAVETE NE I NAS ....LUKA SE RIDI 11.07.2010

(Одговор на членот slavicav)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Рингераја бебенца 2010
5.10.2010 16:03:49   
ben10
PECATNA GRESKA   RODI

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Рингераја бебенца 2010
16.12.2010 13:44:56   
mamicka_26
Еве не и нас Милан е роден 10.02.2010

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Najubavo zensko ime
seli

Najubavo zensko ime

Larisa (33%)

Luana (16%)

Elina (14%)

Ajlin (37%)


Број на сите гласови: 51

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!