|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 18:37:21   
MamaOhrid
Ги видов. Гледам одлично сте се забавувале. user posted image  user posted image  user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 18:40:04   
brineta88
И јас ги видов сликите. Сигурно убаво сте си поминале. Сте си помуабетиле.  Блазе си ви. Поздрав до Битола

_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот MamaOhrid)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 19:14:03   
Bitolcanka
user posted image


< Поракaта ја уредил Bitolcanka -- 6.8.2010 12:04:47 >


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот brineta88)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 19:31:38   
Палешка РР
Супер сте! Насмеани, ведри, расположени..се гледа дека убаво сте си поминале user posted image
Другиот пат заедно со прилепчанки user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 19:36:00   
Bitolcanka
Фала Палешке. Наредниот пат кафе-муабет заедно со прилепчанки user posted image Ќе бидеме побројни user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 21:35:00   
Snowhite RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Другиот пат заедно со прилепчанки user posted imageДа ги демантираме гласините дека прилепчани и битолчани не се сакаат

Супер сте, баш убаво сте си поминале се познава по вас


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:04:57   
Martins mom
da, odlicno pominavme, se iznatreskavme gluposti, se iznasmejavme...
ajde nareden pat da se obedinime bitola i prilep, pa moze i posiroko
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:12:39   
Julie1
Супер дружба се гледа на сликите user posted image user posted image user posted image Навистина ми е драго, уште многу дружби да имаме и во Битола и во цела Македонија... Само кажете ми сега искрено дали продолживте понекоја дискусија од форумите и на дружбатаuser posted image user posted image и искрено, најискрено дали помисливте на нас останатите Рингераја корисници user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:19:00   
Martins mom
Пред да си одиме, баш тоа искоментирав "Еј, ич не ги изоговаравме"user posted image user posted image
Некако како многу малку да поседивме, ама тоа е...ко ќе ти е интересно брзо ти лета времетоuser posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:19:18   
agnes77
vau, odlične ste, superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:46:33   
Rossana
Se gleda deka ubavo ste si pominale...

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka

user posted image
Tereaza, Martins mom, Bitolcanka, Twins Ve pogodiv? Bitolcanke mnogu ubavo ti stoi vaka frizurata. Site ste mnogu ubavi user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:52:59   
Bitolcanka
Да, така сме редоследно user posted image Мислев дека нема потреба да именувам - не сме многу. Фала Росана за комплиментот. И ти си прекрасна user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 22:57:22   
Bitolcanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

Само кажете ми сега искрено дали продолживте понекоја дискусија од форумите и на дружбатаuser posted image user posted image и искрено, најискрено дали помисливте на нас останатите Рингераја корисници user posted imageЈуле поразговаравме малку за постпородилната депресија. Инаку секако дека помисливме на вас. Оговаравме некои (нека остане наша тајна кои user posted image ). Ќе има пак ваква дружба, но помасовно. Малку бевме како за првпат, но прекрасно си поминавме - навистина времето многу брзо помина, не сетивме...

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 23:25:49   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka


Оговаравме некои (нека остане наша тајна кои user posted image ). Ќе има пак ваква дружба, но помасовно.


Аха! Брзо у трач тема се да се пријавиuser posted image

Убави слики, убава дружба, нека ви се множат!!!


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 23:33:14   
Bitolcanka
Фала Ники. Кога ќе доаѓаш од Грција, намини во Битола на едно кафе - веднаш организираме средба user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 23:38:15   
niki
user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 23:41:30   
Bitolcanka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
6.6.2010 23:52:30   
jovanka
Odlicni ste bravo za iskrenoto druzenje!Slednata sredba pomasovno ama najvazno ledot go skrsivte user posted image .Ajde sledna sredba vo Skopje ne sme se druzele odamna!

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
7.6.2010 9:09:03   
tereza
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka


ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

Само кажете ми сега искрено дали продолживте понекоја дискусија од форумите и на дружбатаuser posted image user posted image и искрено, најискрено дали помисливте на нас останатите Рингераја корисници user posted imageЈуле поразговаравме малку за постпородилната депресија. Инаку секако дека помисливме на вас. Оговаравме некои (нека остане наша тајна кои user posted image ). Ќе има пак ваква дружба, но помасовно. Малку бевме како за првпат, но прекрасно си поминавме - навистина времето многу брзо помина, не сетивме...


јас ќе кажам дека во саат и пол време се наполнавме со позитивна енергија,не оговаравме никој туку ве дискутиравмеuser posted image а времето буквално ни летна.шала на страна навистина беше одлична дружба,се договоривме за нареден пат дружење во паркот и на Широк Сокак со двете убавици на Твинс и фраерот Мартин како додаток на нас четиритеuser posted image и се разбира плус уште некоја рр-ка user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
7.6.2010 10:01:49   
amelbebe
se gleda deka ubavo ste si pominale i mnogu ste si ubavki i nasmeaniuser posted image user posted image user posted image sega sum malku ljubomornauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
7.6.2010 13:41:05   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: amelbebe

se gleda deka ubavo ste si pominale i mnogu ste si ubavki i nasmeaniuser posted image user posted image user posted image sega sum malku ljubomornauser posted image user posted image user posted image


Epa za da nema ljubomora, nareden pat site zaedno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
7.6.2010 16:34:43   
penelopa
Аууу дури сега дознавам дека сте се дружеле и тоа во прекрасната Битола user posted image user posted image user posted image за вас, ви посакувам уште вакви дружењаuser posted image и пријатни моменти.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
17.9.2010 9:20:32   
lukas
mmmmm....moite sograganki se druzele,jas kako duri sega gledam ama dobro toj mesec ne bev bas aktivna,bevme maleckandi...pozz,od bt ste site no ni po izvigenje ne ve znam..hehhe..pozz,vazno ubavo ste pominale..

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
10.12.2010 12:12:32   
Martins mom
Сигурна ли си дека не не’ знаеш?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Се наслушнува за дружба во Битола
10.12.2010 12:14:51   
lukas
hehhehe,sega te znam eh kakvo cudo ej po izvigenje sestra mi vika pa i mene me pozna alav da i e vika...user posted image ..pozz 

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

imence za moeto bebence
lidiicka28

llidiicka

antonija (42%)

lena (15%)

ksenija (9%)

tereza (7%)

mateja (27%)


Број на сите гласови: 139

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!